Kérdések és válaszok

DeletedUser17653

Vendég
Kérdés: TW Inventory Reloaded script visszakerülhetne esetleg az engedélyezett scriptek listájába? Mivel már nem öli meg a szervert tiltás óta (debugolták kb azonnal), és nem zavar semmit sem, viszont van benne 1-2 olyan dolog ami jó kis feature-t tartalmaz a játékosoknak.

Nszksz előre is a választ!
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Kérdés: TW Inventory Reloaded script visszakerülhetne esetleg az engedélyezett scriptek listájába? Mivel már nem öli meg a szervert tiltás óta (debugolták kb azonnal), és nem zavar semmit sem, viszont van benne 1-2 olyan dolog ami jó kis feature-t tartalmaz a játékosoknak.

Nszksz előre is a választ!

Jelezni fogjuk az evvel foglalkozó kollégának, köszönjük! :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Jelezni fogjuk az evvel foglalkozó kollégának, köszönjük! :)
Ha már itt vagy, azt is hozzá tudnád csatolni, hogy esetleg 1-2 jó funkciót átemelhetnének az saját forráskódjukba? Mivel a script megvan írva, kompatibilis minden verzió számmal, frissítgetni addig nem kell, amíg az ahhoz tartozó tartomány nincs átírva (képletek, mechanika, stb). Ingyen frissítések lehetnének 10 perc munkával, és mindenki boldog.

Főleg én, ha 1-2 dolgot tudnék használni a telefonos böngészőn is, mert ha nem rootolom ki a telefon rendszerét, akkor nincs script. :) (s mivel cégesről vagyok feszt, igy nem tudom megpiszkálni sem)

Nszksz erre is!
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Ha már itt vagy, azt is hozzá tudnád csatolni, hogy esetleg 1-2 jó funkciót átemelhetnének az saját forráskódjukba? Mivel a script megvan írva, kompatibilis minden verzió számmal, frissítgetni addig nem kell, amíg az ahhoz tartozó tartomány nincs átírva (képletek, mechanika, stb). Ingyen frissítések lehetnének 10 perc munkával, és mindenki boldog.

Főleg én, ha 1-2 dolgot tudnék használni a telefonos böngészőn is, mert ha nem rootolom ki a telefon rendszerét, akkor nincs script. :) (s mivel cégesről vagyok feszt, igy nem tudom megpiszkálni sem)

Nszksz erre is!


Az ötletet megírjuk nekik, igen! :)
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Általában ha lezárnak egy szervert, vagy vége van egy ideiglenes szervernek, akkor utána még látható pirossal : Karbantartás (A státusznál)
De nem hiszem, hogy a vége előtt ilyesmi lett volna.... én nem tapasztaltam. Illetve ha frissítés jön.. akkor kb 3-10 percre kirakják minden világon a Karbantartást.
 

DeletedUser18190

Vendég
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy okostelefonról melyik böngészővel megy a játék megfelelően? 1 éve próbálgattam utoljára, akkor nem igazán jártam valami sok sikerrel. Köszönöm előre is a segítséget.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy okostelefonról melyik böngészővel megy a játék megfelelően? 1 éve próbálgattam utoljára, akkor nem igazán jártam valami sok sikerrel. Köszönöm előre is a segítséget.
Szerintem mindegyikkel megoldható, Androidon ... én a Chrome böngészőt javaslom... , de mindegyikkel működik elvileg ... IOS-en is biztosan megy a Safari - val.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Kicsit szokatlan, de hogyha felszeretnél nézni, és nincs a zsebedben egy laptop.. stb ... akkor elviselhető :)
Az erődharc ami elég nehézkes... az MPI meg nem működik majd rendesen.. MPI semmiképp ne telefonról csináld !
És elég sok hibája van :) De hozzá lehet szokni...pl egy munkát berakni nem vészes telefonról.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy okostelefonról melyik böngészővel megy a játék megfelelően? 1 éve próbálgattam utoljára, akkor nem igazán jártam valami sok sikerrel. Köszönöm előre is a segítséget.
Ios-en Chromeból szoktam még az erődharc is tűrhető, persze lényegesen nehézkesebb, mint PC-ről
 
Fent