Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

DeletedUser17479

Vendég
Ha nem jön semmi közbe ma este lesz jutalomosztás és párbajszint visszaállítás is.. kis türelmet az érintettektől :)
 

deluigi

Well-Known Member
Hawaiin kiutottem a Csufot, erdekes, nala van az indian nyaklanc, megis hotelbe kerult.
Kerlek, orvosoljatok...
 

DeletedUser17479

Vendég
Az éjjel ki lettek osztva a nyeremények, a párbajszintek vissza lettek állítva.

Amennyiben valakinek hiányérzete van, nem kapta meg a jutalmat az legyen szíves írjon egy levelet a support felületen a párbaj jelentéssel.
Köszi :)
Gratulálunk minden eddigi nyertesnek :)
 

DeletedUser17249

Vendég
8.-án volt az első KO-m a bandita ellen. Három nap múlva rákérdeztem a jutalomra, és azt a választ kaptam, hogy már megkaptam, úgy van lekönyvelve. Újra írtam, utána néztek, és bocsánatot kérve azt írták, hogy igazam van, korrigálják. Azóta sem kaptam semmit, többszöri levélváltás után sem. Abbahagytam a bandita elleni párbajt, holott úgy érzem, jó szinten álltam e téren, úgy is írhatom, lett volna esélyem, de így értelmetlennek találom. Két napja néha ütögetek...Nem hinném, hogy türelmetlen lennék másfél hét után. Vagy lehet, hogy nekem nem jár? Vonzó volt a jutalom, a kihívás, de kicsorbult az önbizalmam, hisz a süketek párbeszédét gyarapítom.
 

Kanyim

Veteran Member
8.-án volt az első KO-m a bandita ellen. Három nap múlva rákérdeztem a jutalomra, és azt a választ kaptam, hogy már megkaptam, úgy van lekönyvelve. Újra írtam, utána néztek, és bocsánatot kérve azt írták, hogy igazam van, korrigálják. Azóta sem kaptam semmit, többszöri levélváltás után sem. Abbahagytam a bandita elleni párbajt, holott úgy érzem, jó szinten álltam e téren, úgy is írhatom, lett volna esélyem, de így értelmetlennek találom. Két napja néha ütögetek...Nem hinném, hogy türelmetlen lennék másfél hét után. Vagy lehet, hogy nekem nem jár? Vonzó volt a jutalom, a kihívás, de kicsorbult az önbizalmam, hisz a süketek párbeszédét gyarapítom.

2,5 hete megy ez a játék és ezalatt kb 2x osztottak jutalmat. Szóval sokaknak több mint 1 hetet kellett várniuk.. most ha nálad még könyvelési hiba is volt akkor nem egetrengető a 1,5 hét.. levelezgetni kell, de idővel úgyis megkapod.. ha élvezted ilyen miatt kiszállni belőle.....
 

DeletedUser17252

Vendég
nem lesz akkor összesités a bandita ko.-nál?mennyi a legtöbb?
 

DeletedUser17582

Vendég
V1-en a Szerzetes pb szintje még mindíg túl alacsony.. Kérjük a visszaállítást! Köszönjük! :)
 

DeletedUser17478

Vendég
A párbajszintek visszaállítása megtörtént, és egy kis statisztika:
- párbajok összesen a világokon: 31082
- KO - k összesen a világokon: 520

Ez igen :)

ui: egy másik topicban kiírom, hogy világonként a legelső - név nélkül - hány KO-val vezet. Aki nem szeretné tudni, ne olvassa.
 

DeletedUser14729

Vendég
Nekem is ugyanaz a problémám, mint Kígyósziszinek :-/ 13-án kiütöttem a Szerzetest Arizonán (azóta is én vagyok az egyedüli, akinek azon a szerón ez összejött :O ) és még mindig várom a jutalmamat érte. 19-én írtam a supportnak, hogy elmaradt a jutalmam, és még aznap 15:35kor írták is, hogy akkor este megkapom a jussomat. 20-án 15:17kor írtam újra, hogy még mindig sehol semmi, azóta se válasz, se jutalom... ezek után csodálkozik még valaki, hogy elmegy az ember kedve, ha lógva hagyják mint egy darab s.rt... :( ?
Jim Lacky/Arizona
 

DeletedUser17478

Vendég
Nekem is ugyanaz a problémám, mint Kígyósziszinek :-/ 13-án kiütöttem a Szerzetest Arizonán (azóta is én vagyok az egyedüli, akinek azon a szerón ez összejött :O ) és még mindig várom a jutalmamat érte. 19-én írtam a supportnak, hogy elmaradt a jutalmam, és még aznap 15:35kor írták is, hogy akkor este megkapom a jussomat. 20-án 15:17kor írtam újra, hogy még mindig sehol semmi, azóta se válasz, se jutalom... ezek után csodálkozik még valaki, hogy elmegy az ember kedve, ha lógva hagyják mint egy darab s.rt... :( ?
Jim Lacky/Arizona
Az aki a jutalmakat ki tudja osztani, jelenleg beteg. A sürgős feladatokat elvégzi - pl a párbajszinteket is ma beállította - de most a türelmeteket kérnénk. Reméljük pár nap és mindenki megkapja a jutalmát.
 

Kanyim

Veteran Member
Nekem 1 olyan kérdésem lenne hogy ha döntetlen marad az eredmény akkor mi lesz ? Mind a ketten megkapják a jutalmakat ? (csak mert írtad hogy van ahol döntetlen)
 

DeletedUser17478

Vendég
Nekem 1 olyan kérdésem lenne hogy ha döntetlen marad az eredmény akkor mi lesz ? Mind a ketten megkapják a jutalmakat ? (csak mert írtad hogy van ahol döntetlen)
Döntetlen esetében természetesen mindenki megkapja a jutalmat :)
 

DeletedUser16397

Vendég
Nekem valahogy nincs szerencsém 6 világon párbajozok a banditákkal napi 4-5-6 párbaj de 1 KO sem jött össze :D A legpechesebb játékosnak nincs vigaszdíj ? :D
 

DeletedUser17478

Vendég
Nekem valahogy nincs szerencsém 6 világon párbajozok a banditákkal napi 4-5-6 párbaj de 1 KO sem jött össze :D A legpechesebb játékosnak nincs vigaszdíj ? :D
Van az a mondás, hogy akinek nincs szerencséje a játékban, annak szerencséje van... valahol :p :D Az ötlet nem rossz, ha kikeveredik a nagy törzsi tanács a bejglik és töltött káposzták bűvköréből, akkor javaslatot teszek arra, hogy lehetne világonként +1 díjazott, az aki nem a legtöbb KO-s, viszont a legtöbb párbaja volt.
 
Fent