Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Hát ti aztán nem panaszkodhattok, Lacx még 2 tp-t is kapott. :D

Ki tudja, a "Kipihentnek érzed magadat" szöveg alatt nem-e lehet érteni 100% energiát :P
Bár egy ilyes fajta szöveget megint szívesen elfogadnák.. kíváncsi lennék milyenek lehetnek még benne a játékban :laugh:
 

DeletedUser16101

Vendég
Amúgy nem tudom,hogy lehet-e köze hozzá,de erődharc után 1 energiával indultam elintézni a 2 napos pihimet :) Akkor jelent meg.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Amúgy nem tudom,hogy lehet-e köze hozzá,de erődharc után 1 energiával indultam elintézni a 2 napos pihimet :) Akkor jelent meg.

Most akkor egy jó páran 1 energiával fogják kiütni magukat egy erődharc után :D


[SPOIL]Ha Amelia Earhartot akarsz, akkor légy egy városban V1-en, legyen a bank megnyitva, ott az átutalás, a név: Lacx, összeg: 10 000, és persze az ok, hogy megjelenjen: Amelia Earhart. Ez komoly :D[/SPOIL] :P

Egyébként az enyém akkor amikor a felszerelést nyitottam meg :D
 

DeletedUser16718

Vendég
6Vcfx3T_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Coloradón, ingyenesből.

Tapasztalatból, az ingyenes éri meg a legjobban, még a 150 rögösből is Cullen cipőt nyitottam Dakotán, Arizonán pedig Bass kabátot ingyenesből.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12080

Vendég
V1:2X150 rögös
2 acélkazi:Elegáns lovaglócsizma,elegáns Stetson...
 

DeletedUser13790

Vendég
Pár világról ingyenes nyitások:
Colorado: Desmond csizma,Reeve öv,kalapok és nyakasok,(rengeteg medál és tojás aminek nagyon örülök kerisként)
Buffalo: kalapok,nyakasok,rengeteg medál és tojás acélkazi: zöld puha lábvédő
Arizóna: Cullen öv és cipő, kalapok,nyakasok, acélkazi: frank butler nadrágja :(
V1: Cullen öv,Desmond csizma,nyakasok,kalapok,tojás,ládák(kék) stb
25-ös: Desmond csizma, 150-es 250-es boríték,cullen öv!
Szerintem eddigi egyik legjobb event, pedig az elején nem tetszett, de jól dobálja a cuccokat :)
 

DeletedUser16718

Vendég
Nos, ma reggel ismét Bass Reeve kabátja. Nagyon szereti az event ezt a kabátot rámsózni. :D
 

DeletedUser16718

Vendég
Egy fantasztikus reggel. :) 5 ingyenes pörgetésből 1 ritka.
SvtO7yH_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Buffalo

Eddig nagyon jó ez a tombola.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16320

Vendég
Én Dakotán nyitottam egy Bass kabit ingyenesből. Cserélném ElDoradora vagy Floridára!
 

DeletedUser15030

Vendég
Nah ez meglepett:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Örülök mint majom a farkának csak még nem döntötem el, hogy colon adjam el vagy vigyem át floridára...
 

DeletedUser15030

Vendég
Gondoltam egyet így éjjel lepárbajoztam 22k tojást cirka 45 párbajt jelent... LOOT LIST:

- Egy rakat buff tojás és prém medál
- Egy kupac zöld ruha darabok
- Egy fa kazi (tudom ezis zöld de lehetet volna benne neves cuc is)
- Egy Pat csizma
- Egy Pat naci (egymás után :D)


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 

DeletedUser10995

Vendég
Azért nem vitte túlzásba az Inno a nyereményeket. 3 világon közel 600 párbaj alatt 0(!) arany nyeremény ingyenesből. Nem azt mondom, hogy minden 2. legyen az, mert akkor ki párbajozna 800 rögért, de ez azért elég karcsú. Volt vagy 10 kék, ez még elmenne, de igazán lehetett volna 1-2 arany.
 

DeletedUser16101

Vendég
Ez,hogy az adminok lettek a Top 1 párbajosok,stb.... ez ugye csak egy jó vicc? :) Mert én nagyon jót nevettem. :P
 
Fent