Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Kezdhetitek gyűjteni a barátokat, most nem szív hanem tojásküldi van...

kukucska
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem úgy tűnik, hogy ezek az npc-k másolják a pontokat. :) Pár embert ez nagyon rosszul fog érinteni. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha véletlenül kikapsz a banditáktól, nem kell megijedni, a befizetett rögök/kötvények nem vesznek el, a 8 óra eltelte után ingyen újra kihívhatod az ellenfelet, vagy ha nem tudsz várni, meg is zsarolhatod őket.


Súgóban volt. Akkor most lehet kötit használni vagy nem? :D
 

Cherrug

Well-Known Member
Ha véletlenül kikapsz a banditáktól, nem kell megijedni, a befizetett rögök/kötvények nem vesznek el, a 8 óra eltelte után ingyen újra kihívhatod az ellenfelet, vagy ha nem tudsz várni, meg is zsarolhatod őket.


Súgóban volt. Akkor most lehet kötit használni vagy nem? :D

Nem lehet, tojás lesz helyette.
 

DeletedUser1539

Vendég
Probléma

Sziasztok.
Nem találok leírást a mai hibáról..
Próbálták 17 órakor..- én nemrég, de többféle böngészővel és 2 gépen..- nem lehet bejelentkezni.. Ha a bejelentkezve maradot bejelölöm, akkor rögtön kidob, egyébként a világ kiválasztásánál. Ha a világ választásnál a ctr-t lenyomom, akkor nyit egy újabb ablakot..- de a kiválasztott világra beenged...
De: nem lehet az erődhöz távolról jelölni, h. odajussunk, nem lehet kalandot kiválasztani, sem craftolni..- ilyenkor kidob. Átöltözni is..- úgy sikerült, h. számtalanszor frissitett magától a rendszer. Bétán ugyanez a helyzet..

Remélem, valamit tudtok segíteni..- mert ez most nagyon dühítő.. :szénaboglya:
 

DeletedUser13790

Vendég
Tombolán miért csak röggel lehet játszani aki nem akar venni annak megint nem lesz max sálja és kalapja :(
A szerverek is meghaltak :indian:
 

DeletedUser13096

Vendég
Mert a Valentin alatt túl sok kötvényt szereztek a játékosok, és nehogymá' ne vegyenek rögöt. (:
 

DeletedUser13790

Vendég
Mert a Valentin alatt túl sok kötvényt szereztek a játékosok, és nehogymá' ne vegyenek rögöt. (:

Így biztos jobb lesz ha elköltenék a legtöbbjük 150-est venne és ha az dobna kabit nacit miután kifogyna gondolkodna hogy vegyen rögöt is ingyenesből elég csekély az esély a kékre a sárgára esélytelen, szokásos Inno gondolkodás
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
A helyetekben a szokásos sírás helyett elgondolkodnék azon, hogy napi mondjuk 3 belépéssel, erődharc nélkül úgy kb 10 pörgetést meg tudtok csinálni. Még ha buktok is, akkor is ötször pörgethettek 100%-os motitöltőket, medálokat és hasonló okosságokat, nem pedig ilyen szutyok 10 munkapontos hülyeségeket, mint a vásáron.
 

DeletedUser

Vendég
A helyetekben a szokásos sírás helyett elgondolkodnék azon, hogy napi mondjuk 3 belépéssel, erődharc nélkül úgy kb 10 pörgetést meg tudtok csinálni. Még ha buktok is, akkor is ötször pörgethettek 100%-os motitöltőket, medálokat és hasonló okosságokat, nem pedig ilyen szutyok 10 munkapontos hülyeségeket, mint a vásáron.

Mondja egy rögzabáló. :laugh:

1 nap olyan 10 munka mehet, ahol igencsak nagy a szórás, számoljunk 350 átlaggal, ez 3500 tojás, valamint 2 óraletelős párbaj is lehet, így az a 10 kb ki is jöhet. Persze elkeserítő, ha minden nap csak a vacak buffok repülnek be. Én pl a kalapok és nyakasok nagy részét is megvásároltam bétán, mert még csak azok sem jöttek be. Az esetek 90%-ban tojás vagy medál jön, amik számomra nem sokat érő dolgok. Ami gyakori cucc és hasznos az a pulyka és az xp lötyi (még ha 1%-os is, bár lehet mire eljutnék a 149re már rég nem is lesz west :laugh:). A szettek közül a cullem ruha szett túl tápos, a fegyver része is elfogadható, de a másik kettő igazából csak arra jó, hogy meglegyen a bevitt pont a munkába.

Egyébként ha tele lesznek a játékosok buffal, akkor vajon mi lesz? Azt sem fognak adni? Mert a bondos megoldásból ez jön le...
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Mondja egy rögzabáló. :laugh:

1 nap olyan 10 munka mehet, ahol igencsak nagy a szórás, számoljunk 350 átlaggal, ez 3500 tojás, valamint 2 óraletelős párbaj is lehet, így az a 10 kb ki is jöhet. Persze elkeserítő, ha minden nap csak a vacak buffok repülnek be. Én pl a kalapok és nyakasok nagy részét is megvásároltam bétán, mert még csak azok sem jöttek be. Az esetek 90%-ban tojás vagy medál jön, amik számomra nem sokat érő dolgok. Ami gyakori cucc és hasznos az a pulyka és az xp lötyi (még ha 1%-os is, bár lehet mire eljutnék a 149re már rég nem is lesz west :laugh:). A szettek közül a cullem ruha szett túl tápos, a fegyver része is elfogadható, de a másik kettő igazából csak arra jó, hogy meglegyen a bevitt pont a munkába.

Egyébként ha tele lesznek a játékosok buffal, akkor vajon mi lesz? Azt sem fognak adni? Mert a bondos megoldásból ez jön le...

Ennyire belelátsz a pénzügyeimbe okostojás?

Az utóbbi másfél évben háromszor vettem rögöt, összesen 6000 forintot költöttem erre. De te ezt is (meg minden mást is persze) jobban tudod.
 

DeletedUser

Vendég
Mondja egy rögzabáló. :laugh:

Buuuuuukta! :D

Amúgy meg ez a tombola teljesen okés. Lehet csinálni amit eddig csináltál, egy órás melókra is egész jól adja. Ha odafigyelsz nem igazán buksz el párbajt és egész szépen lehet haladni a győzelmi sorozattal. Lehet hogy nem repkednek hiperszuper ruhák minden pörgetésből de gyakorlatilag ingyen buffok jönnek és mondhat bárki bármit, én ezeket a karaktermedálokat és buffokat többször használtam mint pl a baca-ruhaszettet.
 

DeletedUser

Vendég
Ha már itt tartunk,a húsvéti leszámolás szett is igen jóra sikeredett,elég sok munkánál használhatóak a darabjai.Ezek a szinthez mért felszerelések okosan ki vannak találva,bár kis szintű karakternél még nem próbáltam..
 

DeletedUser10023

Vendég
Kis szintű karaktereknél annyira nem látszik meg az előnyük bár nem is annyira előnyösek, esetleg ha megvan a teljes szett.
 

DeletedUser15030

Vendég
A mai napom:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ma pontosan 6 vertem az ingyenes banditát és x2 a 25 rögöset. A ládákon kívül jött még:

Pat Desmond öve [Amúgy a TWDB-s többi kereskedő irodás övekhez képes #1-2 most 59lvl egyedűl az INNO öv űbereli 1-2 ponttal]
Cullen Baker sálja
meg egy pár buff

összességében ez egy jó nap volt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A mai napom:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

vagy 7-8 biztos vertem az ingyenes banditát és x3 a 25 rögöset. A ládákon kívül jött még:

Pat Desmond öve [Amúgy a TWDB-s többi kereskedő irodás övekhez képes #1-2 most 59lvl egyedűl az INNO öv űbereli 1-2 ponttal]
Cullen Baker sálja
meg egy pár buff

összességében ez egy jó nap volt.

A vaskazetták rendesen megszívattak :D :D
 
Fent