Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Miféle szettekkel vernek meg minket a fejlesztők?
Legalább hasonló számú képességet adnak,mint az előzőek??Mert akkor nem lesz motiváció nyitogatni :D
 

DeletedUser

Vendég
Lehet már tudni valamit a bolondok napi eventről?
Milyen új szettek lesznek? Lesz köztük párbajos?
 

krcsirke

el pollo diablo
InnoTV volumen április The-West rész 8:42-től.

Jó látni, hogy papíron dolgoznak pár játékosok által felvetett ötleten, lehet is látni a listájukat mi várható a közeljövőben:

[SPOIL]
0zs3.png

J44e3ZU.png

[/SPOIL]
Jelenleg a 15ös megyével kapcsolatos erődevent és az új speed világokon dolgoznak (utóbbi sokak ötlete volt, különböző elérhető célok lesznek, akad köztük az én ötleteim között is), várható időpontjuk május környéke.
 

DeletedUser

Vendég
Tököm tele van már a 'véletlenszerűen kapunk dolgokat' szokással. Kelljen már kiérdemelni, ez lenne az értelme a játéknak...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem se adjanak ingyen... tegyék be egy kalandsor végére ha be akarják hozni, annak lenne értelme. Vagy inkább az erre fordított energiát öljék bele valami olyanba ami jobbá teszi a játékot.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem se adjanak ingyen... tegyék be egy kalandsor végére ha be akarják hozni, annak lenne értelme. Vagy inkább az erre fordított energiát öljék bele valami olyanba ami jobbá teszi a játékot.

Hali az én javaslatom pont erre épül. Meg kell dogozni a jutalomért. Még ha nem is menő szettek a jutalmak. :D
Újításomat a megvalósitható ötletek alatt olvashatjátok. :)
 
Fent