Kibeszélő Tökvadászat 2022

Lacx

2x
Speed győztes 2022
De ez még nem minden! A régi tökvadászatos küldetések visszatérnek ebben az évben. A következő küldetéssorokat lehet majd teljesíteni:
A küldetések nem ismételhetőek, ezért csak azok teljesíthetik majd, akik ezt még nem tették meg.
A "2020-as Tökvadászat" kalandsor 3 db, 72 óránként megjelenő küldetést tartalmaz, mely minden játékos számára elérhető lesz, akik már korábban teljesítették a kalandsort.

Ennek kifejezetten örülök.

Már csak a rioi kellene még hogy visszatérjen :)
 

Zaszi

Veteran Member
tok 2022 magyar másik.jpg
Üdv. Meg szerettem volna köszönni a fejlesztőknek, hogy végre megoldották, hogy legalább annyi kalandterméket nyissunk ezekből a tökökből amennyire szükségünk van a kalandsor lezárásához.

Miért nem lehet végre megoldani, hogy mindenki ugyanazt a 100-200 stb. dolgot nyissa az ilyen típusú eventeken csak random sorrendben?
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
3566 bővítmény megtekintése
Üdv. Meg szerettem volna köszönni a fejlesztőknek, hogy végre megoldották, hogy legalább annyi kalandterméket nyissunk ezekből a tökökből amennyire szükségünk van a kalandsor lezárásához.

Miért nem lehet végre megoldani, hogy mindenki ugyanazt a 100-200 stb. dolgot nyissa az ilyen típusú eventeken csak random sorrendben?
Szerintem nem olyan vészes az az 1 darab, a kalandtermék kb a legrosszabb amit nyitni lehet. Én eddig 60at nyitottam, de már van 4 atlaszom. Ellenben a 200 kötisből 1et ha nyitottam. Úgy gondolom nem olyan vészes megvenni a piacról pár ezerért (vagy elcserélni szövitárssal) azt a pár hiányzó darabot :)
 

Zaszi

Veteran Member
Szerintem nem olyan vészes az az 1 darab, a kalandtermék kb a legrosszabb amit nyitni lehet. Én eddig 60at nyitottam, de már van 4 atlaszom. Ellenben a 200 kötisből 1et ha nyitottam. Úgy gondolom nem olyan vészes megvenni a piacról pár ezerért (vagy elcserélni szövitárssal) azt a pár hiányzó darabot :)
A gyűjtő kártyákből sem lett meg az eredmény de azt be lehetett szerezni shopból, ezekre a kalandtermékekre is megoldás lenne a shop. A hiányző 2 atlaszért is adtam volna 20-30 kötit.
 

Biersack

Well-Known Member
3566 bővítmény megtekintése
Üdv. Meg szerettem volna köszönni a fejlesztőknek, hogy végre megoldották, hogy legalább annyi kalandterméket nyissunk ezekből a tökökből amennyire szükségünk van a kalandsor lezárásához.

Miért nem lehet végre megoldani, hogy mindenki ugyanazt a 100-200 stb. dolgot nyissa az ilyen típusú eventeken csak random sorrendben?
Ez tök jó drop, nemtom mit sírsz
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Azért az, hogy a játékban piacolni kelljen a játékostársaiddal, hát az aztán tényleg tarthatatlan állapot :D
3566 bővítmény megtekintése
Üdv. Meg szerettem volna köszönni a fejlesztőknek, hogy végre megoldották, hogy legalább annyi kalandterméket nyissunk ezekből a tökökből amennyire szükségünk van a kalandsor lezárásához.

Miért nem lehet végre megoldani, hogy mindenki ugyanazt a 100-200 stb. dolgot nyissa az ilyen típusú eventeken csak random sorrendben?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
3566 bővítmény megtekintése
Üdv. Meg szerettem volna köszönni a fejlesztőknek, hogy végre megoldották, hogy legalább annyi kalandterméket nyissunk ezekből a tökökből amennyire szükségünk van a kalandsor lezárásához.

Miért nem lehet végre megoldani, hogy mindenki ugyanazt a 100-200 stb. dolgot nyissa az ilyen típusú eventeken csak random sorrendben?
Én azt a 4 tps lötyit szívesen elfogadnám a 9 tökatlaszom helyett...
 
Fent