Szabadulj ki, ha tudsz!

DeletedUser

Vendég
és 1 napod van rá hogy leírd amit írtam plusz hogy a tucat fától hogy szabadúlsz meg különben újra én írok helyzetet.
 

DeletedUser

Vendég
nah senkisem válaszólt újat írok.

elfogtalak

egy bányában eltévedtél és a be és ki járatok el vanak torlaszólva egy tucat fával.ráadásúl semien felszerelésed nincs és csak akkor találod meg a kijáratot hogyha elfogod tudni olvasni és hibátlanúl leírni ezt:59 lépés előre majd 70 jobra aztán 487 balra utána 1987 lépés jobra.

59 lépés előre, majd 70 jobbra, aztán 487 balra, utána 1987 lépés jobbra. Megvan a kijárat, a farönköket pedig szépen egyesével leszedegetem egymásról. (Szabad vagyok, mert veled ellentétben én tényleg hibátlanul írtam :D)

Elfogtalak!

Egy erődbe vezető alagútban vagy bezárva. Támadó voltál, de én mögéd osontam és egy jól irányzott dinamittal eltorlaszoltam az egyetlen bejáratot. Az erődbe vezető kijáratra dühös katonák szegezik a puskájukat, alig várva, hogy kidugd az orrod. Váltják egymást, tehát nincs olyan, hogy elaludnának. Az alagútnak harmadik be/kijárata nincs. A fejed mellett gyökerek lógnak, közöttük pókháló, ruhád szakadt, a kabátodból alig van már valami, a sapkád is elég csálén áll a fejeden. Befelé jövet mellesleg kaptál egy lövést is. Egyszóval: elég romos vagy :)

Ha kivársz: elvérzel. Ha kilépsz: lelőnek.

Szabadulj ki, ha tudsz!
 

DeletedUser

Vendég
59 lépés előre, majd 70 jobbra, aztán 487 balra, utána 1987 lépés jobbra. Megvan a kijárat, a farönköket pedig szépen egyesével leszedegetem egymásról. (Szabad vagyok, mert veled ellentétben én tényleg hibátlanul írtam :D)

Elfogtalak!

Egy erődbe vezető alagútban vagy bezárva. Támadó voltál, de én mögéd osontam és egy jól irányzott dinamittal eltorlaszoltam az egyetlen bejáratot. Az erődbe vezető kijáratra dühös katonák szegezik a puskájukat, alig várva, hogy kidugd az orrod. Váltják egymást, tehát nincs olyan, hogy elaludnának. Az alagútnak harmadik be/kijárata nincs. A fejed mellett gyökerek lógnak, közöttük pókháló, ruhád szakadt, a kabátodból alig van már valami, a sapkád is elég csálén áll a fejeden. Befelé jövet mellesleg kaptál egy lövést is. Egyszóval: elég romos vagy :)

Ha kivársz: elvérzel. Ha kilépsz: lelőnek.

Szabadulj ki, ha tudsz!

de a felszerelésemről nem volt szó ezért egy kis altatóporal elaltatom őket és amikór a pór elmegy én szépen elfutok hívom adóvevőn a hadseregemet és elpusztitják az erődöt.

elfogtalak

egy repülő belsejében vagy egyedűl és nincs nálad semmi és nem tudsz repülőt vezetni.Van a repülő belsejében egy bőrönd amiben van 4 fogkefe 3 bikini és 6 átlátszó alsógatya meg egy szamurájkard van.a repülő 1 óra múlva lezuhan.(ugyhogy ha egy órán belül nincs helyes válasz akkor én írok újra)
 

DeletedUser

Vendég
de a felszerelésemről nem volt szó ezért egy kis altatóporal elaltatom őket és amikór a pór elmegy én szépen elfutok hívom adóvevőn a hadseregemet és elpusztitják az erődöt.

elfogtalak

egy repülő belsejében vagy egyedűl és nincs nálad semmi és nem tudsz repülőt vezetni.Van a repülő belsejében egy bőrönd amiben van 4 fogkefe 3 bikini és 6 átlátszó alsógatya meg egy szamurájkard van.a repülő 1 óra múlva lezuhan.(ugyhogy ha egy órán belül nincs helyes válasz akkor én írok újra)

amim van azt osszekotom és azon az egyik felét az egyik székhez kotom a másikat a kezemhez, kiugrom a repulobol aztán amikor a repulo egy tenger felett repul elvágom a kotelet a szamurájkardal.

Egy szobában vagy ahol nincs semmi csak mindenhol fehér fal a levegod 3perc múlva elfogy a fal 1000000000000000000000kilométer vastag.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
amim van azt osszekotom és azon az egyik felét az egyik székhez kotom a másikat a kezemhez, kiugrom a repulobol aztán amikor a repulo egy tenger felett repul elvágom a kotelet a szamurájkardal.

Egy szobában vagy ahol nincs semmi csak mindenhol fehér fal a levegod 3perc múlva elfogy a fal 1000000000000000000000kilométer vastag.

a felszerelésemről nem esett szó ezért egy adóvevővel hívom a hadsereget és kiszabadítanak

elfogtalak

egy 6 km hosszú és 8 km széles hadihajón vagy bezárva egy szobába ahól nincs semmi és senki és a hajó emberevőcápákal teli óceánon halad.Ráadásul a szobában minden titániumból van és ajtó helyett egy titániumból készűlt páncélszekrényt kell kinyitni ahoz hogy szabad légy de kívűl lehet csak kinyitni egy bizonyos kóddal amit be kell írni de robotok őriznek és a levegőd 12 perc múlva elfogy.(pontosaban ha nem jutsz ki a hajóról akkor én írok újra.
 

DeletedUser

Vendég
na senki nem írt választ.

elfogtalak

egy olyan szobában vagy amiből csak akkór jutsz ki hogyha eléred 7 nap alatt hogy valamelyik modi banoljon.(ha 7 napon belűl nem banoltatod magad akkor én írok újra)

és vigyázz mert tudom hogy medig tart egy kizárás és minden fórumtagot megnézek kivéve tom bleket mert őt már hamarabb banolták
 

DeletedUser

Vendég
Nem szükséges mert van egy olyan fegyverem ami mindent átvág:P

Elfogtalak!Sehogy sem tudsz kijutni, olyan falak vannak.Viszont van 3szoba(spoiler), és ott van a kód.írd be a kódot!Ha bemész az egyik szobába nem érsz semmit, mert ott csak a kód van nincs ablak.


[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]2463464565[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]


[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]6837659274[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]


[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]325674399847[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

Csak akkor írj új elfogást, ha megmondtam hogy jót írtál-e.
 

DeletedUser

Vendég
nem szükséges mert van egy olyan fegyverem ami mindent átvág:p

elfogtalak!sehogy sem tudsz kijutni, olyan falak vannak.viszont van 3szoba(spoiler), és ott van a kód.írd be a kódot!ha bemész az egyik szobába nem érsz semmit, mert ott csak a kód van nincs ablak.


[spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil]2463464565[/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil]


[spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil]6837659274[/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil]


[spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil][spoil]325674399847[/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil][/spoil]

csak akkor írj új elfogást, ha megmondtam hogy jót írtál-e.

2463464565
 

DeletedUser

Vendég
Nem jó!Nézd meg a másik kettőt.

Nah jó mivel 3napig nem leszek fennt sem a westen sem a fórumon elmondom.Mindhárom spoilerben vannak számok.Add össze mind a három számot, és az eredmény lesz a kód.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elfogtalak!

Egy mocskos fürdőszobában vagy,lábaid lebilincselve,más tárgyat nem használhatsz,csak egy fűrészt,de azzal a láncot nem vághatod el,:D
 

DeletedUser

Vendég
de a kezeimet nem bilincselted le.Ezért megnyitom a csapot és a lábilincs berosdásodik.Amikór elégé berosdásodott könyedén kiszabadulok és nincs őrség ezért márcsak el kell sétálnom.

elfogtalak

Egy induló kocsiba vagy zárva aminek az ablaka olyan szűk hogy legfeljebb egy darab orcsepp fér át rajta.Nem tudsz vezetni a kocsit robotpilóta vezérli miközben egyedűl vagy benne.A szélvédő pedig nem átüthető.A csomagtartóban csak 100 bikini van és az elfoglalja az öszes helyet a csomagtartóban.A robotpilóta 12 percen belűl lehajt egy szikláról bele az óceánba.És nincs nálad semmi felszerelés.Ráadásúl az óceánban emberevő cápák vanak(Ha 12 percen belűl nincs válasz újra én írok)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Viszont hátul kiüthető kiugrók a hátsó ablakból van egy ejtőernyőm és máris szabad vagyok:P

Elfogtalak!

Egy picinyke szobába vagy és ki kell jutnod.Nincs ablak se ajtó se semmi amivel kijutsz.3 nap múlva fölrobbantják a picinyke szobát és ha ne mtudsz kijutni én jövök újra.Ja és acélból vannak a falak

a válasz rossz mert írtam hogy nincs felszerelésed ugyhogy remélem hogy izletél a cápáknak.A tiédre meg az a válasz hogy mivel nem mondtad hogy van e titkos átjáró ezért van.Megtalálom és a titkos átjárón kijutok.

OFF:légyszi írjon más nem jut eszembe semmi.
 

DeletedUser813

Vendég
be vagy tárva egy nagyobb szobába a lábaidon 2 150 kg-os súly (természetesen nem tudsz megmozdulni) van nálad egy bicska. a szobába beengednek egy oroszlánt. szabadulj ki
 

DeletedUser

Vendég
a bicskával kiszabadítom magam aztán megölöm vele az oroszlánt és már csak el kell sétálnom és szabad vagyok

elfogtalak

egy erőd celájába vagy zárva.Nem férsz át a rácson a szád és a szemed be van kötve.Ha a rácshoz hozáérsz megráz az áram(halálos erőségű az áram).Egyedűl vagy és nincs nálad semijen felszerelés és a nyakad lábad és kezed 20 kg sulyú bilincsben vanak(külön külön van a 20 kg így értem:lábilincs 20 kgy kézbilincs 20 kg nyakbilincs 20 kg).A rácsok acélból vanak és a padló minősége kiváló.Az erődbőrtönben 300 őr ügyel arra hogy ne szökj meg.Ha az őröket kicsinálod még úgyis van 8 őrtorony tele sörétespuskával felszerelt és magasan képzett őrökel(a sörétes puska egyszere 100 töltényt lő ki tehát nincs sok esélyed).Ráadásúl a celákban nincs ablak nincs szelőző.Sőt 15:00-kór vinek téged felakasztani.(ha nincs válasz 15:00-áig én írok újra helyzetet
 

DeletedUser

Vendég
a bicskával kiszabadítom magam aztán megölöm vele az oroszlánt és már csak el kell sétálnom és szabad vagyok

elfogtalak

egy erőd celájába vagy zárva.Nem férsz át a rácson a szád és a szemed be van kötve.Ha a rácshoz hozáérsz megráz az áram(halálos erőségű az áram).Egyedűl vagy és nincs nálad semijen felszerelés és a nyakad lábad és kezed 20 kg sulyú bilincsben vanak(külön külön van a 20 kg így értem:lábilincs 20 kgy kézbilincs 20 kg nyakbilincs 20 kg).A rácsok acélból vanak és a padló minősége kiváló.Az erődbőrtönben 300 őr ügyel arra hogy ne szökj meg.Ha az őröket kicsinálod még úgyis van 8 őrtorony tele sörétespuskával felszerelt és magasan képzett őrökel(a sörétes puska egyszere 100 töltényt lő ki tehát nincs sok esélyed).Ráadásúl a celákban nincs ablak nincs szelőző.Sőt 15:00-kór vinek téged felakasztani.(ha nincs válasz 15:00-áig én írok újra helyzetet

hogy el tudjanak vinni, le kell szedni a súlyokat, a környékbelieket meg egy jóm pillantatban szétverem. Írtad, ogy van lehetőség kicsinálni az öröket, meg is teszem. Őrtornyok elől el lehet menekülni. rejtőzni

Nincs ötletem, aki akar, írjon helyettem.:bajusz:
 

DeletedUser

Vendég
már elmúlt 15:00

jólvan.Ki mondta hogy mindig figyelem az órát de mindegy írok.

elfogtalak

Egy suli tantermében vagy ahól az ajtó vasból van és az ablak kiüthetetlen.Ráadásúl egy őrűlt takarító megakar őlni téged(van nála uzi tudjátok a fegyver és gyórsan lő) nincs nálad semmilyen felszerelés.Jaigen 30 olyan takarító van a suliban amilyet írtam.Jaigen a szüleid 1 óra múlva eljönek érted és nem láthatják azt hogy verekszel és nincs szelőző és az ablak zárva van és van rajta 12 lakat aminek kúlcsa az igazgatói irodában vanak és az ajtó is zárva és az ajtókulcs a konyhások hányadéka amit megfognak etetni az ottartózkodóval(pontosabban a holnapi undorító ebédbe van rejtve) ráadásúl az ebédlő lent van a földszinten te meg a második emeleten a tanteremben.Az kb még 100 takarító legyilkolása hogy leérj a földszintre és hogy a főbejáratnál legyél az meg 153 takarító legyilkolása és a főbejáratnál kell várnod a szüleidet.(a számok amiket mondtam csak akkor igazak ha közben mész is és gyilkolsz is amit úgy kell érteni hogy ha kijutsz a tanteremből akkor egy ideig nem jönek és egyszercsak jönek).És mégvalami a szüleid nem láthatnak a kezedben fegyvert.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hogy el tudjanak vinni, le kell szedni a súlyokat, a környékbelieket meg egy jóm pillantatban szétverem. Írtad, ogy van lehetőség kicsinálni az öröket, meg is teszem. Őrtornyok elől el lehet menekülni. rejtőzni

Nincs ötletem, aki akar, írjon helyettem.:bajusz:

túl későn írtál ezért felakasztotak téged.
 

DeletedUser

Vendég
elfogtalak

egy céltáblára vagy kötözve és ha megmozdúlsz lelőnek téged.
 

DeletedUser813

Vendég
egy ideig meg sem mozdulok és ezért elengednek

Írjon valaki más nem jut eszembe
 
Fent