Szabadulj ki, ha tudsz!

DeletedUser

Vendég
LB nem írt vissza az eredményről írok

elfogtalak

egy ketrecbe zártalak amit fegyveres őrök védnek.Nincs nálad semmi kezed és lábad lebilincselve szád be van kötve és nincs szelőző és nem veszik be a Wc-s trökköt
 

DeletedUser

Vendég
Mivel a számban volt egy teleportáló készülék ezért kiszabadultam.

Ekaptalak!

Bezártalak egy olyan szobába amely teleport álló.Nincs se ablak se ajtó.Sőt titániumból épült amit még egy tankal sem lehet áttörni.
 

DeletedUser

Vendég
De van egy lépcső és egy szelőzőakna végigmászom és szabad vagyok.

elfogtalak

egy olyan börtönben vagy amiben nincs semmi csak kemény fal hogy visszatartson.Nincs semien cucod és a levegőd 1 óra mulva elfogy(ha egy orán belül nincs válasz újat írok)
 

DeletedUser

Vendég
Mivel a számban volt egy teleportáló készülék ezért kiszabadultam.

Ekaptalak!

Bezártalak egy olyan szobába amely teleport álló.Nincs se ablak se ajtó.Sőt titániumból épült amit még egy tankal sem lehet áttörni.

off:írtam hogy nincs semmien cucod és a teleporter az már annak számít így nem fogadom el
 

DeletedUser

Vendég
Valaki ki teleportál onnan

Elkaptalak

Egy kocsmába zártalak!:whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Ha kényszerítek

Bezártalak egy olyan helyre ami egy számmal nyílik:
Kórdináták:
páros szám
100-200között van
Klau szerencse száma.XD
 

DeletedUser

Vendég
ahelyet hogy megfejteném kimászok a szelözőakna segítségével

elfogtalak

Megkötöztek nincs nálad semmi és sp-s számot kell halgatnod addig amíg meg nem halsz:laugh::laugh::laugh:(jobb nem jutot eszembe)
 

DeletedUser

Vendég
Elteleportálnak

Megvagy

CSAK EGY SZELLŐZŐ AKNA VAN A SZOBÁBAN!!!
 

DeletedUser

Vendég
kimászok a szelőzőn

nem foglak el

hogy élvezed a szabadságot ha mindig megver téged valaki
 

DeletedUser

Vendég
Najó, most mondok eggyet én. Egy szoba, se szellőző, se semmi. Csak egy ajtó. Csak az ajtón tudsz kijutni. Amit Chuck Norris őriz. Szopás...:P
 

DeletedUser

Vendég
Lefizetem Chuck Norrist 1.000.000$val

Elkaptalak

Bezártalak egy helyre ahol egyfolytába megvernek.
 

DeletedUser

Vendég
de lelövöm őket egy Colttal.

Nem zárlak be!

Kidoblak egy helikopterből 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999.999999999999999999999999999999999999999.99999999999999999999999999999999999km-ről
 

DeletedUser

Vendég
elveszek egy űrruhát és az űrből becélzom a Hawai egyik tengerpartjának a vizes részét írok egy levelet a szüleimnek hogy Hawain vagyok és jól érzem magam a benszülöteket kigáncsolom elveszem a lándzsájukat és K.O

nincs ötletem írjon más
 

DeletedUser

Vendég
Bezártalak

Nincs se szellőző se ajtó se semmi.Nincs nálad semmi.A fal tömör titániumból van.Akkor juthatsz ki ha kitalálod ki Klau szerelme(itteni:whistle:)

Na szokott írni a bábszinházba
fórumfüggő
Jobban szereti az NFL-t az UEFA-nál
 

DeletedUser

Vendég
jó mivel akárhogy kijuthatok kisétálok

írjon más nincs ötletem
 

DeletedUser

Vendég
Bezártalak

Nincs se szellőző se ajtó se semmi.Nincs nálad semmi.A fal tömör titániumból van.Akkor juthatsz ki ha kitalálod ki Klau szerelme(itteni:whistle:)

Na szokott írni a bábszinházba
fórumfüggő
Jobban szereti az NFL-t az UEFA-nál

Azért ez durva volt.
 
Fent