Szabadulj ki, ha tudsz!

DeletedUser

Vendég
Elfogtalak!

Egy zárt acélszekrényben vagy és minden acélból van(még a padló is).Nagyon erős és ha kezeddel vagy lábaddal ütsz/rúgsz megfájdul.A lakat kint van az őrnél van a kulcs.Nincs semmi tárgy nálad.Ja és a fingás se segít olyan erős az acélszekrény:D.18:30-kor elindul a Húsvét-szigethez ahol a kannibálok várják hogy megegyenek téged.Találd ki hogyan jutsz ki!Ja és nincs ember nálad ahhoz hogy kiszabadulj.Ha hozzáérsz a a falhoz meg fogsz halni mert halálos áram van benne.

elmúlt 18:30 nem írsz ujat?
 

DeletedUser

Vendég
elfogtalak

Egy kémlabórban vagy.A celában egyedűl vagy nincs semmi felszerelésed.A celán belűl csak egy szelőző van 10 m-el fölöted de 30 kg sulyú lábilincsel áldottak meg téged ráadásúl 10 kg sulyú kézbilincsel és 40 kg sulyú nyakbilincsel is megajándékoztak téged.A szemed és a szád be van kötve.Ablakok és dobozok nincsenek bent.100 robot űgyel arra hogy ne szökj meg.A padló kiváló minőségű titániumból van.A falak pedig kiváló minőségű acélból és az ajtó szintén kiváló minőségű acélból van.Bekapcsóltam az önmegsemisitőt ami 1 óra múlva robban és elvittem az egyetlen mentőhajót.De a robotok maradtak őrizni téged és fel vanak fegyverezve rakétákal shotgunal és kunaikal.A kúlcs nálam van de én eltávoztam a kúlcsal együtt.(ha 1 óra múlva nincs válasz újat írok)(ami lehet hogy nehezebb lesz)
 

DeletedUser

Vendég
Odakiabálok a robotoknak, hogy WC-re kell mennem, és ha nem engednek ki nekik kell a padlót feltakarítani. Amint elvégeztem a dolgom, megkérem a portás robotot, hogy engedjen ki egy kicsit, mert elszívnék egy cigit. Mivel robotok processzorainak árt a füst készségesen kienged, és szabadon távozhatok.
 

DeletedUser813

Vendég
Elfogtalak! Egy üres szobába vagy bezárva. Nincs, ajtó, ablak, sellőző, titkosajtó, stb. A szoba egy működő vulkán fölött lebeg, és egy gép leejti, ha megváltozik a súja. (Kimászol, rászáll a szobára egy légy, stb) A vulkán szélén 1OOO darab roma van, készen hogy ellopják még a nadrágot is rólad. Jah, és fogy még veszélyesebb legyen, fél óra mulva idejön Chuck Norris. Viszon 31 perc mulva (nem mintha élnél addig) egy mutáns- hőbiró légy rászáll a szobádra, megnő a súj, stb.

egyszerűen kimászok ugyanis attól nem fog megváltozni a sója csak ha már nem vagyok rajta. a romáknak odaadom a cuccaimat és elmegyek
 

DeletedUser

Vendég
leszúrnám és elrejteném a huláját


Mit csinálsz ha sp feléd jön és a sétáláson és a futáson kivűl semmit sem tudsz?
 

DeletedUser

Vendég
Sörétes:D(Ha kifogy akkor meg fejbe ütöm vele:P)

Egy szoba közepén vagy megkötözve egy székhez.A szobának nincs teteje(vagy is szabadság). De fentről elkezd jönni a láva.
Szabadulj ki!:whistle:
 

DeletedUser

Vendég
elfogtalak

egy tikos labórban vagy megkötözve minden testrészeden.A kötél eltéphetetlen.Alattad egy 10 m hosszú 7 m széles és 20 m mély úszómedence van 4 emberevőcápával benne.A kötél amivel meg vagy kötve annak a maradék része felemelkedik a plafonig és ez tart téged fenn.Semmi felszerelésed nincs és a kötél tartórészét szétlőtem.Amikór beleesel az úszómedencébe a vizet lefagyasztom.Ha nem esel be a vízbe rád lövök.
 

DeletedUser

Vendég
elfogtalak

egy tikos labórban vagy megkötözve minden testrészeden.A kötél eltéphetetlen.Alattad egy 10 m hosszú 7 m széles és 20 m mély úszómedence van 4 emberevőcápával benne.A kötél amivel meg vagy kötve annak a maradék része felemelkedik a plafonig és ez tart téged fenn.Semmi felszerelésed nincs és a kötél tartórészét szétlőtem.Amikór beleesel az úszómedencébe a vizet lefagyasztom.Ha nem esel be a vízbe rád lövök.



nem esek be a vízbe rámlössz véletlen a golyó ugy kapja el a kötelet amivel megvagyyok kötözve h leesik rólam leugrok túl hamar fagyaztod meg a vizet így a jégre esek odaszaladok hozzád leütlek kimegyek z ajtón bumm szabad vagyok :D

ELKAPTALAK

megvagy kötözve egy székhez a kezed és a lábad a szék acélból van a kötelet nembirod eltépni
a kezedben egy piszzztoly van 3 golyóval körülötted 4 őr van akik egyből lönek ha megmozdulsz és nemlönek mellé :D szabadulj ki
 

DeletedUser

Vendég
nem esek be a vízbe rámlössz véletlen a golyó ugy kapja el a kötelet amivel megvagyyok kötözve h leesik rólam leugrok túl hamar fagyaztod meg a vizet így a jégre esek odaszaladok hozzád leütlek kimegyek z ajtón bumm szabad vagyok :D

ELKAPTALAK

megvagy kötözve egy székhez a kezed és a lábad a szék acélból van a kötelet nembirod eltépni
a kezedben egy piszzztoly van 3 golyóval körülötted 4 őr van akik egyből lönek ha megmozdulsz és nemlönek mellé :D szabadulj ki

Tépni nem lehet a kötelet,de vágni igen,és lassan elvágom a kötelet a svájcibicskámmal.
A pisztolyt lassan előrecsúsztatom a rucim alatt,hogy ne lássák,és amikor az őrök addig járkálnak,mig egy vonalba nem érnek,leadok három lövést pontosan a háromba,és abban a pillanatban megforditom a széket,és golyóálló cuccként előttem tartva nekimegyek az utolsónak,addig,mig kinem vekszik.

Irjon más helyettem újat.
 

DeletedUser

Vendég
Nah,megvan.
Egy szuperacélzárkában vagy.Egyedül egy ajtón juthatsz ki,de csak egy kulccsal nyithatod ki a zárat,ami a szemed mögé van operálva.Csak egy szikét kapsz,semmi mást.
 

DeletedUser

Vendég
Belevágom a fejemet az ajtóba :D:D:cool::whistle:
Elfogtalak. Egy székhez vagy kötve, nincs felszerelésed, kötél téphetetlen,stb.
Körülötted 100 db Justin Bieber és Sp

Megvárom mig hülyeségeken össze nem vesznek,és kinyirják egymást.
 

DeletedUser

Vendég
A kötél? [SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]Volt értelme?[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

Jah,volt,:D
 

DeletedUser

Vendég
Nah,megvan.
Egy szuperacélzárkában vagy.Egyedül egy ajtón juthatsz ki,de csak egy kulccsal nyithatod ki a zárat,ami a szemed mögé van operálva.Csak egy szikét kapsz,semmi mást.

nem mondtad h nem vok sebész kioperálom magamból és...[SPOIL]SZABADSÁG!!![/SPOIL]
elfogtalak
egy olyan szobába zártalak, amiből csak egy ajtón lehet kijutni
amit egy 10 jegyű kóddal lehet kinyitni
a=0
b=1
c=2
d=3
e=4
f=5
g=6
h=7
i=8
j=9
rakd ki a kódot az alábbiak alapján:
az első biztos nem a és e
az utolsó római számírással v vagy i vagy ii
a hatodik j
a harmadik prímszám
írj le ebből hat lehetőséget ebből egy hátha
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
0123456789
[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]csak tippeltem![/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 
Fent