Továbbítva Receptek megszerezhetősége

nivett

New Member
Engem felettébb zavar, hogy több éve vagyok 600-as szintű sarlatán, de nem találok 600-as szintű receptet. Se a játék során, se a piacon.
Tény nem játszom folyamatosan, vannak kisebb nagyobb kihagyásaim, de talán pont azért mert nem tudok tovább fejlődni recept nélkül.
Nem lehetne kicsit bővíteni a recept megtalálásának lehetőségét, esetlegesen egy olyan Shop részt, ahol csak recepteket lehet venni, akár aranyért is a ritkábbakat.
Szép és jó, hogy a városi piacon lehet adni-venni, de ott lényegében vagy tömegcikk, már ha egyáltalán feltesznek valamit, vagy olyan áron teszik fel, ami horrorisztikus.
Ha lehetne egy olyan fül a shopban, ahol akár véletlenszerúen lehetne receptcsomagot választani egy ládában mondjuk, persze szakmánként, az sokat segítene.
Ötletek ezzel akpcsolatban összefoglalva::
1. Bizonyos munkáknál nagyobb az esély a recept találására.(Szakmánként más munkánál, vagy új munkák bevezetése ilyen opcióval.)
2. Shopban lehessen receptet venni külön fülön. Itt akár egyesével,akár véletlenszerűen ládában, de mindenképpen szakmánként lehessen keresgélni.
3. Esetlegesen egy (ismétlődő) eventen lehessen megszerezni.
4. Kocsmában küldetésként. Pl: gyárts le x db- t adott termékből és választhatsz nyereményként egy receptet(3-ból). Szintenként. Valami hasonló van de ott nem ad igazán receptet. Már ha jól emlékszem rá.

Tudnék még többet is ötletelni, ha elfogadjátok, szívesen kifejtem bővebben is.
Remélem meghallgatásra kerül az ötletem és meg is fog valósulni.
Nem vagyok nagy fórumozó, de megpróbálok többször felnézni. Ha nem játékon belül utolértek.
nivett
 

Logan

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én úgy gondolom, hogy minden receptet meg lehet szerezni, elég könnyedén. Nincsenek már csillagászati árak, mint régen voltak 1-1 receptekért. Lehet nyitni recept könyvből, munkánál találni, piacon venni és körbe kérdezni kocsma chateken eladó darabokért. Nem hiszem, hogy 100-200k dollárt összeszedni manapság lehetetlen, de lehet még olcsóbban is meg tudod kapni őket. :)
 

nivett

New Member
Én kentuckyn vagyok. Ha van ötletetek, akkor szívesen venném azt is. A recept könyvről még nem is hallottam. Hol lehet beszerezni?
"Kis városban lakok", 5 lakossal, ebből négy a család, egy igeden. Mi négyen összedolgozunk, de nem mindig van értelme. Segítjük egymást a fejlődésben legalábbis megpróbáljuk, de recept nélkül nem megy.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Én kentuckyn vagyok. Ha van ötletetek, akkor szívesen venném azt is. A recept könyvről még nem is hallottam. Hol lehet beszerezni?
"Kis városban lakok", 5 lakossal, ebből négy a család, egy igeden. Mi négyen összedolgozunk, de nem mindig van értelme. Segítjük egymást a fejlődésben legalábbis megpróbáljuk, de recept nélkül nem megy.
Amint lesz rá lehetőséged, szerintem költözz Floridára.

Bezárhatnák már amúgy az összes ilyen kis világot. Lenne egy világ és annyi elég lenne...
 

Mr. T.

THE DEVIL
Bezárhatnák már amúgy az összes ilyen kis világot. Lenne egy világ és annyi elég lenne...

na persze.. és akkor mi lenne a pénzcserélős accountokkal? :D

Én kentuckyn vagyok. Ha van ötletetek, akkor szívesen venném azt is. A recept könyvről még nem is hallottam. Hol lehet beszerezni?
"Kis városban lakok", 5 lakossal, ebből négy a család, egy igeden. Mi négyen összedolgozunk, de nem mindig van értelme. Segítjük egymást a fejlődésben legalábbis megpróbáljuk, de recept nélkül nem megy.


---

s csak félve kérdezem meg, hogy a játékszabályzattal tisztában vagytok, mint egy család, ugye? :)
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Engem felettébb zavar, hogy több éve vagyok 600-as szintű sarlatán, de nem találok 600-as szintű receptet. Se a játék során, se a piacon.
Tény nem játszom folyamatosan, vannak kisebb nagyobb kihagyásaim, de talán pont azért mert nem tudok tovább fejlődni recept nélkül.
Nem lehetne kicsit bővíteni a recept megtalálásának lehetőségét, esetlegesen egy olyan Shop részt, ahol csak recepteket lehet venni, akár aranyért is a ritkábbakat.
Szép és jó, hogy a városi piacon lehet adni-venni, de ott lényegében vagy tömegcikk, már ha egyáltalán feltesznek valamit, vagy olyan áron teszik fel, ami horrorisztikus.
Ha lehetne egy olyan fül a shopban, ahol akár véletlenszerúen lehetne receptcsomagot választani egy ládában mondjuk, persze szakmánként, az sokat segítene.
Ötletek ezzel akpcsolatban összefoglalva::
1. Bizonyos munkáknál nagyobb az esély a recept találására.(Szakmánként más munkánál, vagy új munkák bevezetése ilyen opcióval.)
2. Shopban lehessen receptet venni külön fülön. Itt akár egyesével,akár véletlenszerűen ládában, de mindenképpen szakmánként lehessen keresgélni.
3. Esetlegesen egy (ismétlődő) eventen lehessen megszerezni.
4. Kocsmában küldetésként. Pl: gyárts le x db- t adott termékből és választhatsz nyereményként egy receptet(3-ból). Szintenként. Valami hasonló van de ott nem ad igazán receptet. Már ha jól emlékszem rá.

Tudnék még többet is ötletelni, ha elfogadjátok, szívesen kifejtem bővebben is.
Remélem meghallgatásra kerül az ötletem és meg is fog valósulni.
Nem vagyok nagy fórumozó, de megpróbálok többször felnézni. Ha nem játékon belül utolértek.
nivett

Részemről nem vagyok semmi jónak elrontója, köszönjük az ötletedet, meglátom, mit tudok tenni érte magam részéről :) Többiek már írtak sok remek megoldást az aktuális gondodra, javaslom, érdeklődj a többiektől kocsma chaten, vagy esetleg ha van csoportos üzenet, azon keresztül.

Kettes pontodhoz annyit, hogy lényegében a Receptkönyvet szeretnéd az UP Shop-ban viszont látni. Ameddig ez nem valósul meg, addig is megtalálható bizonyos eseményeink során (Függetlenség Napja, Ajándékvadászat) illetve az Utazó vásárban.
 
Fent