Kibeszélő Oktoberfest 2023

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Összes világomon számolva 100 felett jár a 1,5ks nyitás és 2 db tps jött, eldón 4 9ksat nyitottam 2 zsákmány 1 acélkazi, szóval teljes mértékben egyetértek Lacx véleményével.
Már önmagában elég felháborító hogy évek óta kérik az emberek ne legyen benne szemét és nincs nem,hogy kivéve de nagy kategóriából lentebb téve se.
De nem ez az első hogy inno csalódást okoz és nem is az utolsó ha jól olvastam a kövi frissítést. :D
A következő frissítés az utóbbi idők egyik legjobb frissítése lehetett volna, mert az alap ötlet jó, hogy szinthez igazodjon az új kalandokból szerezhető TP, csak ahogy megvalósították és ezáltal elrontották, na arra szavak sincsenek :D
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A következő frissítés az utóbbi idők egyik legjobb frissítése lehetett volna, mert az alap ötlet jó, hogy szinthez igazodjon az új kalandokból szerezhető TP, csak ahogy megvalósították és ezáltal elrontották, na arra szavak sincsenek :D
Igen épp ezért is csalódás, ha csak laza új kaland vagy felesleges hibajavítás az már nem csalódás, mert kb azt várja az ember.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Egy kis statisztika, 48-as (több szerver, azért ennyi):

Leavenworth pisztolya17,69%
Férfi Oktoberfest revolver215,38%
újrakezdés itala430,77%
Női Oktoberfest puska17,69%
Férfi Oktoberfest kés17,69%
Leavenworth puska17,69%
Leavenworth szablya17,69%
Női Oktoberfest revolver17,69%
Női Oktoberfest kés17,69%

Tehát 15 % balos, 55 % jobbos, 30 % lófax lötty, 0 % bármi láda. Pompás!
 

Mr. T.

THE DEVIL
Bétán férfi okt feszt ládát nyitottam gondoltam hátha Flón ládát vagy szett darabot kapok

Nagyon nehéz -szerintem- nagy lélekszámú világon sárgát nyitni..

És ha én pont az újrapontozós italt szeretném vagy a zsákmányt? Mpiben úgysem szerzem meg, mert 5 naponta megy le 1 játék...

Sűrűbben is mehet, h ha még szerzel pár embert ;)
 
Fent