Kibeszélő Oktoberfest 2023

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Játékosok,

Itt oszthatjátok meg az idei eseménnyel kapcsolatos gondolataitokat velünk.

Sok perecet kíván,
A The West Csapata
octoberfest_ses_very_low.png
 

Mr. T.

THE DEVIL
kedves LACX.. akárhogyan is nézem.. nincs igazad.. az egyikből a nagy százalékú HASZNOS cuccokat kapod, a másikból a kis százalékú MÉG hasznosabbakat.. tehát arányaiban nézve pont jól kapsz mindent is.. nyissál 48k-ból újrakezdés italát.. :P

#szarkazmus
#noeventnoproblem
#ugyanittbojlereladó
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
kedves LACX.. akárhogyan is nézem.. nincs igazad.. az egyikből a nagy százalékú HASZNOS cuccokat kapod, a másikból a kis százalékú MÉG hasznosabbakat.. tehát arányaiban nézve pont jól kapsz mindent is.. nyissál 48k-ból újrakezdés italát.. :P

#szarkazmus
#noeventnoproblem
#ugyanittbojlereladó
Engem az újrakezdés itala nem zavarna. Legalább ingyen átpontozhatok.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Egyébként a tárgyak nem is érdekelnek, csak ingyeneset nyitok meg 1500asat a tp ital miatt.... két próbálkozás kivételével. Mert elkövettem azt a hibát, hogy nyitottam 2x 9000eset, persze úgy megadta a legritkábbat :)
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Javaslat: következő ilyen nyitogatós eventre tuntessek el a százalékokat, hogy ne lehessen hazugsággal vádolni az innot. Mert hogy ezek kamu százalékok az 100%

Ritkán szoktunk javasolni külsős weboldalakat, de a tw-calc szokott statisztikát vezetni a nyitásokról. https://tw-calc.net/tombola/45_2023

4498 bővítmény megtekintése ez a legnagyobb kamu az eddigi eventen. 2% elől lemaradt pár nulla és egy vessző.

xvjnmok.png
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Összes világomon számolva 100 felett jár a 1,5ks nyitás és 2 db tps jött, eldón 4 9ksat nyitottam 2 zsákmány 1 acélkazi, szóval teljes mértékben egyetértek Lacx véleményével.
Már önmagában elég felháborító hogy évek óta kérik az emberek ne legyen benne szemét és nincs nem,hogy kivéve de nagy kategóriából lentebb téve se.
De nem ez az első hogy inno csalódást okoz és nem is az utolsó ha jól olvastam a kövi frissítést. :D
 
Fent