Mit tennél ha .....?

krcsirke

el pollo diablo
3.0 megsürgetési, frissítési topicban hozzávaló aktuális.

Mit tennél ha tiéd lenne a west játék?
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Először is felszámolnám a fejlesztői csapatot, és a területen klasszisnak számító szakembereket, valamint tehetséges pályakezdőket felkarolva új szintre emelném a fejlesztés minőségét. Azonnal eladnám a Forge of Empires-t, amíg fel van kapva, és a böngészős világban soha nem látott mértékű fejlesztést tennék a West-be, amelynek totális monopol-helyzetéből, konkurencia híján nagyságrendekkel lekörözném a legnépszerűbb böngészős játékokat Lecsökkenteném az eventek és az új szettek számát, hogy a játékmenet fenntarthatóbb legyen. Olyan fejlesztéseket vezetnék be, amelyek nem csak a meglévő játékrészek kiterjesztését, és modernizálását, hanem új játékrészeket tartalmaznának. Ráadásul teljesen eltávolítanám az MPI-t, és egy átdolgozott változattal E-sport szintű játékmódot készíttetnék belőle. Globális szinten növelném a terjeszkedést főként az észak-amerikai, és ázsiai piacokon. Nagyobb figyelmet generáló eseményeken promotálnám a játékot, és jól szervezett partnerkapcsolatokat alakítanék ki más globális vállalatokkal. További platformokra terjeszkednék, és FPS-ágat is nyitnék a játékon belül, amelyhez felvásárolnám a területen feltörekvő, kisebb cégeket. A legkiválóbb játékosokat pedig különböző szempontok, események vagy éppen versenyek alapján játékon kívüli jutalmazással díjaznám. Eltörölném az önkéntes munkát, és átlag feletti bérezést adnék a dolgozóknak, amellyel egyszerre jutalmaznám és ösztönözném őket a teljesítményre.

Upsz, lehet, hogy kicsit túl komolyan vettem a kérdést.... :D

Melyik kontinensen, melyik várost választanád az Innogames regionális székhelyeinek?
 

senki600

Egy vasútbarát
Eu-n belül sztem magyar lenne, pest.
Mit tettél ha 1 órát kell várnod amíg lesz valaki akit ismersz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Olvasnék vagy nézném valamelyik sorozatomat (filmhez kevés az óra)
@Robert117 ha belopják az ötletedet kérj jutalékot :D
Mit tennél ha 2001-ben ébrednél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Akkor kb unokatesóm lennék és jelenleg a Semmelweisen tanulnék.
Mit tennél ha teljesen újrakezdhetnéd az életed?
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Mindent ugyanúgy csinálnék, hiszen így lettem az, aki ma vagyok, és visszatekintve kijelenthetem, hogy jó is ez így. :)

@krcsirke , ha ebből csak pár részt is megoldanak, szerintem akkora bevétel, hogy kérés nélkül is adnának.

Mit tennél, ha nagykövetként élőben kellene képviselned a The West-et?
 

senki600

Egy vasútbarát
Képviselem, bár én nem lennék ilyen ember, nem szeretek kiállni a tömegbe
Mit tennél ha csak 3 dolgot változtathatnál meg az életedben?
 

senki600

Egy vasútbarát
Vitrinmodell lenne, élesbe nem használnám, kivéve ha a haza megköveteli.
Mit tennél ha aludnál 7,5-8 órát, de álmos vagy mikor felkelsz? (előtte egy hónapig elég volt 9-kor kelni)
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha van időm, visszaaludnék, ha nincs akkor pár percen belül átesek.

Mit tennél ha orvos lennél egy zuhanó repülőn?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha zuhanás után halok, semmit, előtte semmit, ha túlélem, de nem vagyok magamnál, illetve nem tudnék mozogni akkor semmit, ha túlélem és tudok mozogni, akkor lehetőségimhez mérten gyógyítanék
Mit tennél ha 7-re kéne érned valahova papíron, ami a valóságban 8 óra, de neked meg van engedve 15 perc késés, és valamilyen oknál fogva 2 órát késnél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Sűrű bocsánatkérést. Persze attól is függ kinek a hibájából illetve miért, ha elaludt az ember nyugodtan megmondanám. Ha netalán személyes ügy, akkor csak érintőlegesen.

Mit tennél ha gyorsan leszeretnél hűlni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha itthon vagyok, beállok a zuhany alá, ha máshol, inkább szenvedek tovább, mondván szauna ha fedett hely, ha nem az, árnyék.
Mit tennél ha 1 hetet távol kell lenned gyakorlatról, iskolai szinten már igenre bólintottak, a távollét nem tolható, és nem mondható le, mert az kötelezettségszegés és kizárnak, de a gyakorlatról nem biztos hogy elengednek, vagy ha igen, akkor is augusztus utolsó hetében (23-27) tudsz csak pótolni, ha ezt engedik és akarják is?
 

krcsirke

el pollo diablo
Elsőre eléggé pácosnak hangzik, szóval lebeszélném esetleg azzal, akinek van ráhatása a dolgokra, hátha lenne valami megoldás, bár ha nincs halaszthatatlan dolgom, akkor nem lennék távol.

Mit tennél ha valamelyik vadnyugati ételt szeretnéd a játékból megfőzni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem kérdés ez, csak annyi, hogy én nem tudok főzni, de én elég nagy evő vagyok, kivéve reggel ébredés után 2 órával, mert akkor 1 falat étel se esik jól.
Mit tennél, ha már fél éve tervezve van egy adott program egy barátoddal (országjárás), akit nagyon bírsz, de a család azt akarja, hogy menj velük nyaralni külföldre 1 hetet, de semmi kedved hozzá, és azt se mondják hova?
 

krcsirke

el pollo diablo
Rákérdeznék azért valahogy, hiszen nem mindegy az öltözék sem. 1 hét még nem világvége.

Mit tennél ha légy kerülne a hideg gyümölcslevesedbe?
 

senki600

Egy vasútbarát
Eleve nem eszek ilyet, így nem izgat (off: családjával megy, ők tudják mi kell, 1 hét meg szegény barátnak világvége)
Mit tennél, ha egy hülye baromságokat kezd el terjeszteni rólad a suliba (pl drogos, stb)?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hülyékkel nem foglalkozunk, pletykákra nem adunk, rossz hírből is lehet hírnevet kovácsolni, szóval ha hallanám valaki éppen erről beszélne, megmondanám neki simán, ha akarod tudni a választ, kérdezzél meg.

Mit tennél ha beszorulnál egy liftbe?
 

senki600

Egy vasútbarát
Megtörtént, pánikoltam
Mit tennél ha augusztus utolsó hetében kell gyakorlatot pótolnod, mert egy hetet kényszerpihenőn kell lenned?
 
Fent