Mi lennél ha...

krcsirke

el pollo diablo
Zavarodott, legutóbb oltás után elbóbiskoltam késő délután (4 után), 8 után keltem, eléggé megzavart.

Mi lennél ha matróz lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Kalóz
Alvás témánál: mi lennél ha 16-kor elaludnál, és ha nem keltettek volna fel 19:30-kor, csak 5:30-kor?
 

krcsirke

el pollo diablo
Kialvatlan az biztos nem, de egy jó ideig biztos nem aludnék délutánonként.

Mi lennél ha sisakot kellene hordanod?
 

senki600

Egy vasútbarát
Kotyogós, az ember megmentője, lehet engem is megmentene az túl nagy álmosságtól
Mi lennél ha fürdőszobai kellék lennél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Egyértelműen törülköző szárító, nincs is jobb mint egy meleg törülköző télen.

Mi lennél ha négylábú lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Csillagjegy alapján oroszlán, előző élet alapján macska, ha meg random, akkor vagy házikedvencként tartott disznó, vagy macska.
Mi lennél ha ismét az lennél, ami előző életedben voltál? (Ha nem hiszel benne, akkor hazudj)
 

krcsirke

el pollo diablo
Nem hiszel részt nem írnám rögtön le, hisz erről a területről nulla információm van. akár csak arról hogy mi lehettem előző életemben. Van létező vallás ami hisz, hogy létezik lélekvándorlás így őket se bántanám meg azzal, hogy lekamuznám őket.
Szóval szigorúan, random alapon szerintem kisiparos lehettem aki főleg fémmel dolgozott (néha érdekel a téma).

Mi lennél ha sziget lehetnél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem tudom, nem nagyon járok szigetre, az utolsó sziget is mesterséges, a kaposvári városligeti tó szigete volt, ami egyébként csak van, pár fa aztán vége.
Mi lennél ha mesterséges tó lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha születési napot kéne választani, akkor szerda, ha meg nincs megkötés, akkor péntek
Mi lennél ha nem tudnád mi van veled, de teljesen józan vagy?
 

krcsirke

el pollo diablo
Reméljük utána még élő egészséges ember.

Mi lennél ha télen kerti, fedetlen, szabadtéri jakuzziban ülnél miközben esik a hó közben rumos kávés fagyidat ennéd és innád a forró csokit?
 
Fent