Mi lennél ha...

senki600

Egy vasútbarát
Fáznék, nem kicsit
Mi lennél ha 1 hétig napi 10-12 órákat aludtál, ám rá következő héten ez a felére, 4-6 órára csökkenne?
 

krcsirke

el pollo diablo
Boldog.

Mi lennél ha Thomas a gőzmozdony univerzumából kellene hogy valaki legyél, de Thomas nem lehetsz?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nehéz kérdés, de talán a Kövér Ellenőr, alkatra megvagyok, csak nem olyan látványos, kicsit szebb a valós ember mint a figura
Mi lennél ha ismét a suliba lennél, mindent tudnál, és a tudtod és engedélyed nélkül beneveznek egy mindegy milyen versenyre?
 

senki600

Egy vasútbarát
mivel a lelkem sötét, legyen fekete
Mi lennél ha a West egy másik felhasználója (admin semmiképp) lennél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Régi v1es krcsirke felhasználómmal szívesen tolnám, legalábbis megnézném eredeti állapotban (2009-ről, piaci idők előtt).

Mi lennél ha egy szabadon választható pizza lehetnél 6 feltéttel maximum?
 

senki600

Egy vasútbarát
valamelyik finomság a kaposvári Két Tesó pizzériából, esetleg egy kis házi, kaposmérői pizzalapból
Mi lennél ha kártyajáték lennél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Póker vagy fájer, utóbbi inkább helyi szabályokkal, maximum 4 fővel.

Mi lennél ha játék lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Kézzel fogható játék esetén gazdálkodj okosan, de nem a modern vackok, hanem a jó kis 80/90-es évekbeli
Mi lennél ha 65 perc helyett csak 25 perced van összekészülni, de a feladatod, hogy fürödjél, reggeliz, összerakd a cuccosod, magadhoz térj, és gyalogolj 2km-t a vonatra?
 

Benjamni20

Active Member
Kézzel fogható játék esetén gazdálkodj okosan, de nem a modern vackok, hanem a jó kis 80/90-es évekbeli
Mi lennél ha 65 perc helyett csak 25 perced van összekészülni, de a feladatod, hogy fürödjél, reggeliz, összerakd a cuccosod, magadhoz térj, és gyalogolj 2km-t a vonatra?
Így indult a reggeled? :) Egyébként zuhi 3 perc, reggelit este szoktam bekészíteni (pont az ilyen esetek miatt), ruha, fogmosás, és indulnék. A 2km az sietős tempóval megoldható 15 perc alatt, közben mobilon tudok jegyet venni. Húzós, de megoldható. Persze nem rakodtam el :(

Elmúlt évek melyik fejlesztése lennél, ha The West-fejlesztés lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Valós sztori, szerencsére rengeteg tartalékot hagytam a reggelbe, mert általában 6:35 szoktam kimenni a vonathoz, és a vonat is 7:29-kor megy, nagyon sietve bolt nélkül 20 perc, bolttal 22, így ha becsúszik (márpedig becsúszott), hogy 15 perccel többel indulok, akkor is van időm helyet keresni a vonaton, ha jegy is kellett volna, akkor azt is megvéve. Mindezt úgy, hogy a csak otthoni összekészülésbe 65 percet hagytam, amibe fürdés, 3 fogásos reggeli, fórumnézés, táskába egy üveg víz elrakása, fogmosás, felöltözés belefér, ha kevesebb az idő, akkor a reggeli rövidebb, fórumozás meg a gyakorlat alatt, ha úgysincs semmi feladat éppen.
A régi, még igazi újításokat nem ismerem annyira, viszont lennék az, ami az esténk örömét okozza, ami nem más mint az erődharcos frissítés.
Mi lennél ha a gyakorlatos kajám lennél, de legfeljebb 200 forintig? (Kombinálni az összetevőket szabad, viszont otthonról semmit nem viszel, de van ollód megcsinálni a kaját ha kell, iiletve az italt ne számold, egyedül az van otthonról)
 

krcsirke

el pollo diablo
Zsemle budgetes túrórudival.
Egyébként valami májkrém/tömlős sajt/legolcsóbb hús kombó zsemlével, mivel ollóval nem tudok főzni, és 200 forintért egységes adagot kell venni.
Ha kimérős a hely és árulnak tepertőt, akkor azt enném zsemlével, abban van elég kalória és egy banánt.
Mi lennél ha végre mindig lenne időd reggel?
 

senki600

Egy vasútbarát
Akkor se lenne elég, ma reggel is 20 percet fetrengtem, 20 percet fürödtem, de legalább a kaját megcsináltam tegnap, bár balfék voltam.
Mi lennél ha egy vasárnapi programra (egész napos, időhöz kötött) te teljesen úgy készülsz, hogy szombat?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hát kapkodnék az fix, hogy elkészüljek időben, remélve odaérnék megfelelően.

Mi lennél ha egy hajókirándulás úti célpontja lehetnél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem szeretek ilyet dönteni de maradjunk egyszerűnél: Badacsony
Mi lennél ha a tápláléklánc csúcsa felé lennél?
 
Fent