Lagoonia

DeletedUser

Vendég
Mi ez a béta-kód? Hogy lehet belépni a játékba? Nekem csak az előregisztrálós képet adja be, ha a játék címére megyek. Ott regeltem, azt írták majd értesítenek.

Gondolom, az a beta egy nyitottabb verziója lesz, a de.lagoonia.com -on lehet csak játszani egyelőre. Fészbukon néha kiposztolnak egy-egy oldalt, ahol lehet kérni kulcsot, vagy valami hasonló.

Én is bekerültem, itt egy screenshot:
[SPOIL]
20110909-a0fi-139kb.jpg
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
Kulcsot lehet szerezni facebookon ahogy VDani is írta, illetve a dev-blogjukon is. Mindkettőnél vagy egy limit amibe bele kell kerülnöd... haéppen a másik géphez kerülök felrakok pár képet is.
[SPOIL]Tegnap egyébként szereztem egy második embert magamnak, s 50%-on áll a "Love relationship"-jük.

Javaslom hogy majd nézd a sziget történetét amit a kis feljegyzésfüzeten tudsz nézni lentközépen.
Azért ne hamarkodd el a dolgokat, ha nem akarod hogy az embered idősödjön építsél még dolgokat, lépj szinten, s később nyomj rá.[/SPOIL]

Szerk:
[SPOIL]Fontos, hogy minnél nagyobb szitned, annál többe kerül egy munka energiában :([/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vicces, ahogy a króm brutálisan lefordít minden német szöveget. Érthető, mondhatjuk magyar játéknak is!... Még a képregényt is

Facebook-ról pitekönnyű kulcsot szerezni.
 

DeletedUser2847

Vendég
Bár kezdünk elmenni offtémába, de magyarra brutálisan rosszul fordít a google. Javaslom az angolt, azt jól fordítja :D
 

DeletedUser2847

Vendég
Az ígért képek:remélem magukért beszélnek...SPOILERVESZÉLY :D
[SPOIL]
screenshot20110907at303.png

screenshot20110907at336.png

screenshot20110908at407.png

screenshot20110911at925.png

screenshot20110911at926.png

screenshot20110911at926.png

screenshot20110911at927.png

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Hogy sikerült új szigetlakót szerezni?
Ez játékos, vagy NPC?
 

DeletedUser

Vendég
Ami késik nem múlik, már készülődnek ;)

Konkrétan tudod, vagy csak tippelsz? :D
Egyébként a Chrome szépen fordítja, csak sűrűn kell a fordítás gombot nyomogatni :D

Amúgy nem is értem, h miért vagyunk mostohagyerekek a lokalizálásnál :( Tudom, kis ország, kevés emberrel, de akkor is... :)
 
Fent