Lagoonia

DeletedUser3632

Vendég
lost + weewai :D nem túl kreatív

Valahol a fészbúk a jövő (jelen?), ma már szinte minden játék a facebookra gerjed. De ha úgy értetted, hogy fészbúkos, mint a WestWars, akkor nem, önálló játék lesz, csakúgy mint a West.

Magyar verzióról pedig egyelőre nem tudunk. :)

a facebook logint szeretem
a facebook integrálás jó keresési és megosztási szempontból, elfogadom

a facebook friendek a játékban való fejlődéshez játékélmény szempontjából nulla és idegesítő mint reklám
a rengeteg prémium a játékra megfizethetetlen
és ha nincs energialimit vagy mint westwarsnál, ki lehet játszani képesség pakolással és röggel, az meg szintén nagyon rossz a versenyhelyzetnek

a facebook játékok nagy része túl sok pénzt követel, és semmi eredetiség benne, és gyakorlatilag azok a toppok akik egész nap kattingatnak
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen, építs, szerezz nyersanyagot stb... mindegy, szeressük az inno játékait :D
[SPOIL]márcsak westről kéne pár információ :D[/SPOIL]

Szerintem a hangulata miatt jó lesz, bár tény, hogy nem találtak fel semmi újat.

Pontos infó nincs hogy mikor lesz Béta fázisban a játék?(ha egyáltalán lesz)

Augusztus végére ígérik, eddig jól haladtak, így még akár teljesíthető is lehetne.. :)
 

DeletedUser2847

Vendég
Látom a lost-ban nemén vagyok az egyetlen aki gondolkozik...jóhogy nem találunk egy bunkert ahol 4, 8, 15, 16, 23, 42 (nem hibáztam ugye?) számokat kell pöntyörögni a gépbe. Várjunk ez egy nagyon jó ötlet, ha nem lép fel x időnként és írja be, akkor game over :D (persze rögért...)
 

DeletedUser

Vendég
lost + weewai :D nem túl kreatív

és ha nincs energialimit vagy mint westwarsnál, ki lehet játszani képesség pakolással és röggel, az meg szintén nagyon rossz a versenyhelyzetnek

a facebook játékok nagy része túl sok pénzt követel, és semmi eredetiség benne, és gyakorlatilag azok a toppok akik egész nap kattingatnak

Weewairól nem tudok, de a tervük szerint sims+farmville-t ötvöznék. A lostos beütés "véletlen" :D

Azt kell mondjam, hogy a zárt verzióban nem volt energialimit, az elhasznált energiát újra lehetett tölteni (egy darabig) a tűz mellett üldögéléssel, és hasonló cselekedetekkel.

A facebook játékok nagy része meg egyáltalán nem arra megy, hogy bármilyen eredetiséget adjon, vagy bármilyen játékost megtartson, csak is arra, hogy gyorsan sok pénzt nyerjenek vele. Ha megnézed, a piacvezető Zynga legtöbb játéka egy darabig élvezhető, de utána rém unalmassá válik, amin meg sem próbálnak változtatni.
 

DeletedUser2847

Vendég
Yes, simsezni a legjobb :D

Azzal a pár órácskával amíg részt vehettél erről a sok-sok kapcsolatról megtudtál valamit (persze ne áruldel az egészet... legyen meglepetés, hamár 12 napon belül jön :))
 

DeletedUser13096

Vendég
Yes, simsezni a legjobb :D

Azzal a pár órácskával amíg részt vehettél erről a sok-sok kapcsolatról megtudtál valamit (persze ne áruldel az egészet... legyen meglepetés, hamár 12 napon belül jön :))

Szerintem unalmas a Sims, csak addig élveztem amíg építettem egy házat és berendeztem.
Na de nem offolok.. :D
 

DeletedUser

Vendég
Yes, simsezni a legjobb :D

Azzal a pár órácskával amíg részt vehettél erről a sok-sok kapcsolatról megtudtál valamit (persze ne áruldel az egészet... legyen meglepetés, hamár 12 napon belül jön :))

Ahogy már az elején leírtátok lezuhan a géped, túléled, és Tom Hanksként elkezded feltalálni magad. De egyedül unalmas lenne a játék... ;)
 

DeletedUser3632

Vendég
Látom a lost-ban nemén vagyok az egyetlen aki gondolkozik...jóhogy nem találunk egy bunkert ahol 4, 8, 15, 16, 23, 42 (nem hibáztam ugye?) számokat kell pöntyörögni a gépbe. Várjunk ez egy nagyon jó ötlet, ha nem lép fel x időnként és írja be, akkor game over :D (persze rögért...)

ezz de jóóóó :D

fogadjuk sokan játszanák :D
 

DeletedUser2847

Vendég
Kisebb pletykát osztokmeg veletek, olyan kanaklin módra:
Elképzelhető, hogy legjobb barátaink is meglátogatnak minket a játék során :)

Mostpedig a karakterről:

Egy tény: ha rosszul érzed magad nem akarsz építkezni, de ha jól érzed magad akár az ellenségeiddel is megbarátkozol.

És most pedig valamilyen fordítás a google által angolra lefordított német blogról:
[SPOIL]As I've described earlier, should be Lagoonia a game in which there are multiple characters. These characters should join together to form a family unit, and several families would then form a small island society.[/SPOIL]
Ahogy már előbb is kifejtettem, Lagooniának egy olyan játéknak kell lenni, ahol több karakter is van. Ezek a karakterek célszerűen csatlakoznak egymáshoz, s egy családot alkotnak, néhány alkalommal a családok pedig egy közösséget készítenek egy kicsi szigeten...

Hamarosan néhány információ a szigetről csak jön a harc :D
 

DeletedUser2847

Vendég
A szigetek

[SPOIL]White sand beach as far as the eye can see. Our islanders strolls in the shade of the coconut trees there. Here, he knows his way around all right. He knows how far the waves wash over the beach at high tide and where a narrow path leads through the dense undergrowth into the jungle.
He pauses thoughtfully, with her hand shielding his eyes against the sun. Behind the forest one massive rock formation rises into the sky. Until then, he has advanced before. Should he dare?
And what is probably behind it? In the distance, the green of the island is veiled in mist and clouds.
The fear of wild animals and the curiosity to keep the balance. Maybe later, when the raft is built, if he has found and rescued the other survivors, then, yes, he will go out and discover more of the unknown territory of the island.
[/SPOIL]​

Fehér homokos tengerpart, ameddig a szem ellát. A szigetlakóink az itteni kókuszfák árnyékaiban sétálnak. Itt, tudja, hogy jó uta van. Tudja, hogy milyen messze mossa a hullám a partot dagály idején, s tudja, hogy merre kell mennie a szűk úton a sűrű aljnövényzet között a dzsungelbe.
Szívósan megáll, s eltakarja a kezével a napot. A tisztás mögött egy masszív kőcsoport emelkedik az ég fele. Ezek után nehezebb a dolga. Érdemes dacolni?
És mi lehet igazából mögötte? A távolságból, a zöldje a szigetnek burkolt a köddel és a felhőkkel.
A rettegés a vadállatoktól és a kiváncsiság, megtartják az egyensúlyt. talán később, amikor a csónak megépült, ha megtalálta és megmentette a többi túlélőt, aztán, igen, el fog indulni a kőcsoport mögé, s felfedez több és több ismeretlen területet a szigetből.

Ez egy kis történet, ami a legtöbb blogbejegyzés elején megtalálható. Elmeséli pár mondatban hogy miről is van szó, s lehet következtetni már ebből is, hogy mik lesznek a játékba.

A további bekezdéseket (ami már a blogszerkesztő tapasztalatiaról meg ilyenekről szól, ma már nem fog lefordítódni általam, majd haholnap van rá időm...) Azt viszont ebbe a hszbe írom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
Fordítás nincs, illetve angolra google lefordította, németüll itt.

Now it's finally arrived: Lagoonia - Closed Beta starts on 06 September!
[SPOIL]
OpenBeta.jpg
[/SPOIL]
(Official press release)
Hamburg, 30 August InnoGames has today announced the launch date of the closed beta of its new browser games Lagoonia: from 06 September 1000, the first player in the browser dieInselwelt explore and create their own South Seas paradise. Beta Keys are among other things, and draws on www.lagoonia.de on Facebook.
"We're looking forward to the closed beta and the feedback from the players - for our other games we have in the past had very good experiences with it. The players can sometimes be strained in any case: we have to start closed beta already 130 different buildings in the game that make life on the island. By the special gameplay Lagoonia is an asset to our portfolio, "said managing director InnoGames Eike Klindworth.
Lagoonia building blends the charm of the game with exciting social interaction - all on a remote South Sea island. The focus of the browser game is on the relationships between characters and players. In addition, invent and create the characters many objects and buildings: from the fireplace, the cozy shelter to the lighthouse and the water slide.
On the home page Lagoonia InnoGames has designed several screenshots already released a trailer for the game. A look behind the scenes are frequent links to the blog of the browser games. Lagoonia is free and without another download playable - The only technical requirements are a browser and an Internet connection.
InnoGames, with more than 65 million registered players of the world's leading developers and providers of online games. The Hamburg-based company has scored major successes with games like the tribes, and The West Grepolis.
 

DeletedUser2847

Vendég
Augusztus végére ígérik, eddig jól haladtak, így még akár teljesíthető is lehetne.. :)

Barátunk ezért kérdezte, bár az hogy le van írva, s nem veszi figyelembe az más kérdés...
Javaslom hogy aki be akar kerülni, az szerezzen béta kódot (vagy más néven kulcsot), mert ha jól értelmeztem kezdetben csak azzal lehet bekerülni :D

Itten pedig a már egyszer idézett zárt béta indításáról elbeszélő szöveg "bevezetője"

Berge von Akten türmen sich auf dem Schreibtisch. Dahinter sieht man
immer wieder einmal einen blonden Haarschopf auftauchen. Konstantes
Schlürfen ist zu hören, hin- und wieder das Klappern einer Tastatur.
„Der wievielte Kaffee ist das heute schon?“ kommt vom Schreibtisch
nebenan die Frage.
Nach einem Schluckgeräusch. „Der vierte“, heißt es von jenseits der
Aktenstapel.
In dem Moment fliegt die Bürotür auf und eine Frau stürzt herein. „Es hat
geklappt, es hat geklappt!“
Der Blondschopf hinter den Akten springt auf. Auch am Schreibtisch
nebenan entsteht plötzliche Bewegung.
„Das Hotel hat noch drei Zimmer frei?!“ Die hinzugekommene Frau wedelt
mit Papieren, die nach Fax-Bestätigungen aussehen.
„Ja!“ ruft sie. „Nächste Woche fliegen wir in die Südsee!“


Dokumentumok hegyei halmozódnak az asztalán. Mégegyszer látod magad
mögött előbukkani a szőke hajat. Kitartó kortyolás hallatszik, majd vissza,
és ismét a billentyűzet kopogása.
"A kávé melyik számot viseli?" - hallatszott a kérdés a következő asztalról.
Egy kortyintásni zaj múlva: "A negyedik", hallatszott a válasz a
dokumentumok kupaca mögül.
Ebben a pillanatban az ajtó kicsapódott, s egy nő rohant be: "Müködik,
MŰKÖDIK!"
A szöke felugrott az akták mögül. A gyors mozdulatra a szomszédos
asztalnál megakadt.
"A hotel három szobával rendelkezik?" A nő bólogat papírokkal a kezében,
ami fax válaszoknak tűntek.
"Igen" - Kiáltotta - "Jövőhéten repülünk a Nyugati paradicsomba."​

*kisebb hibák, szövegváltoztatások előforudlhatnak, a nyugati tenger meg nem hangzik igzán jó, így lett nyugati paradicsom, ami egy fokkal jobbnak tűnik.
 

DeletedUser2847

Vendég
Elösször is: Holnap kijön a zárt béta. Én szereztem is egy kulcsot, tehát az ottani szabályokhoz mérten megpróbálok képeket, infókat kiadni, persze ha azt írják, semmi nem kerülhet ki... akkor semmi nem kerül ki :(

Másodszor: Csak hogy legyen valami, lefordítottam (khm) még egy kis részletet:
Most egy kicsit szegényesebben írtam... kisebb volt a motivációm...

Német:
[SPOIL]
Betrübtes Schweigen liegt über der Lagune.
Die junge Frau sitzt am Strand unter der Palme. Ihre beiden kleinen Nichten spielen nicht wie sonst im Wasser. Sie sitzen stumm an ihrer Seite.
Hier war einst der Lieblingsort ihrer Großmutter. Nun weilt die alte Frau nicht mehr unter ihnen. Am Ende ihres erfüllten Lebens war die alte Frau glücklich. Aber sie wird allen furchtbar fehlen.
Das Meer ist ruhig an diesem Tag, fast wie ein Spiegel. Gerade so, als würden auch die Wellen den Atem anhalten und einen Augenblick des stillen Gedenkens einlegen.
Da erklingt auf einmal ein langgezogenes schnatterndes Geräusch von jenseits der Wasseroberfläche. Kurz darauf teilt sich das Wasser und der Kopf eines Delfins kommt zum Vorschein.
Ein Lächeln erscheint auf dem Gesicht der jungen Frau. Sie streicht ihren Nichten übers Haar und erzählt ihnen mit leiser Stimme, was die Eingeborenen sagen: Menschen, die sterben, gehen nicht verloren. Sie leben in den Delfinen weiter.​
[/SPOIL]

Angol:
[SPOIL]
Sorrowful silence lies over the lagoon.
The young woman sitting on the beach under the palm tree. Her two young nieces as not otherwise play in the water. They sit silently at her side.
Here once was the favorite of her grandmother. Now the boring old woman no longer among them. At the end of her life filled the old woman was happy. But they will all miss terribly.
The sea is calm on this day, almost like a mirror. Just as the waves would also hold its breath for a moment and place of quiet remembrance.
Then suddenly heard a drawn-chattering noise from beyond the water's surface. Shortly afterwards the water parted and the head of a dolphin comes out.
A smile appears on the face of the young woman. She strokes her niece's hair and tells them in a low voice, which the natives say: People who die are not lost. They live on in the dolphins.​
[/SPOIL]

Szomorú csend honol keresztül a lagúnán.
Az öregasszony a parton a pálmafák alatt ül. Az ő két unokahúga
máskülönben a vizben játszana. A nő oldalán ülnek csöndesen.
Egyszer itt volt a legjobb a nagymamájukkal. Most az öreg hölgy
nem tartozik közéjük a továbbiakban. Az élete végén legalábbtele
volt boldogsággal. De mindnyájan szörnyen hiányolni fogják őt.
A tenger nyugodt volt a mai napon, majdhogynem egy tükör...​

(sajnos itt van egy hosszabb rész amire nem szántam rá magam... nem volt kedvem, aki akarja lefordíthatja :D)

...Egy mosoly kerül az ifjú nő arcára...
...és suttogva elmondta nekik, amiket az őslakók mondtak:
Az emberek akik meghalnak, nem vesznek el. A delfinekkel élnek.
 

DeletedUser2847

Vendég
"Beta-key" és nekem 10 karakter...

igazából nem tudom hogy most hogy, s mint lesz, azt tudom hogy nekem van :D, de lehet nem csak ők jutnak be... (egyébként facebookon osztogatják különböző oldalakonkeresztül, ott kiválasztottam egyet, s úgy tűnik elég gyors voltam)
 

DeletedUser

Vendég
"Beta-key" és nekem 10 karakter...

igazából nem tudom hogy most hogy, s mint lesz, azt tudom hogy nekem van :D, de lehet nem csak ők jutnak be... (egyébként facebookon osztogatják különböző oldalakonkeresztül, ott kiválasztottam egyet, s úgy tűnik elég gyors voltam)

Áhh, akkor azt elnéztem. :)
 

DeletedUser2847

Vendég
Kell az a beta kód :(
Mondjuk, én bent vagyok :D

Ne nyisd ki, ha nem akarsz megtudni semmit a játékról!!!
[SPOIL]A játék elején egy kisebb képregény van, illetve kiválaszthatod hogy nézzen ki a karakter. (Haj formája és színe, ember színe, neme)

Van energia, gyöngy vagy mi a bánat (prém) és első dolgod a tűz elkészítése...

Amit még megemlítek, hogy a feérség sok mident eltüntet, de ezt eddig is tudtuk :D
[/SPOIL]

Chapter II.

Véleményemszerint egy napja vagyok játékban (illetve kicsit kevesebb, meg amúgy is, a napom 3/4-ét nem a gép előtt töltettem... sőt,alig 1-2 órácska volt

[SPOIL]A játék leginkábbazépítkezésről, s az ahhoz való dolgok beszerzéséről szól. Jelenleg próbálom elérni, hogy bekerüljön a amásodik ember, talán még ma meg is meglesz.
Gyújtottam több üzet, még egy jelzőtüzet is...
Van jópár épületem...
Illetve az épületekkel viszem fel a maximális élettartamot.
Energia midnen szint után nő, ahogy a szükséges tapasztalati pontok száma is[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi ez a béta-kód? Hogy lehet belépni a játékba? Nekem csak az előregisztrálós képet adja be, ha a játék címére megyek. Ott regeltem, azt írták majd értesítenek.
 
Fent