Lagoonia

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Hamarosan indul az InnoGames új játéka, a Lagoonia

Amit eddig tudunk:

Your airplane crashed on an island in the south pacific and you are one of the survivors. Will you be able to find other survivors, and with their help, transform the island into a tropical paradise?

A repülőgéped lezuhant egy szigetre Csendes-óceán déli, és te vagy az egyik túlélő. Leszel képes megtalálni más túlélőket, és azok segítségével, átalakítani a sziget egy trópusi paradicsommá?

Közösségi játék, de nem úgy mint a Westwars, hanem önálló játék, csak a fele facebook összakapcsolás lesz.

Pár kép:
[SPOIL]
lagoonia_screen02.jpg
lagoonia_screen01.jpg
lagoonia_screen03.jpg
lagoonia_screen04.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
lagoonia-ingame-1.jpg
lagoonia-ingame-2.jpg
lagoonia-ingame-3.jpg
lagoonia_screen04.jpg
[/SPOIL]
http://en.lagoonia.com/

Developer Weblog: http://devblog.lagoonia.com/

Kis cikk: (Króm fordításból:)
[spoil]Lagoonia - Készítsd el a saját paradicsomi sziget a böngészőben!
Július 28, 2011 at 10:11 -
InnoGames ma bejelentette, hogy azonnali elindítását egy új böngésző játékok: Lagooniaverbindet báját épület játék izgalmas társadalmi interakció - minden egy távoli dél-tengeri szigeten.

A hangsúly a böngésző játék a karakterek közötti kapcsolatokat és a játékosok. Ezen kívül, kitalálni és létrehozza a karakterek sok tárgyak és épületek, amelyek az élet a szigeten: a kandalló, a barátságos menedéket a világítótorony és a csúszda.

"A Lagoonia játszani nincs ellenünk, hanem egymással. Minden áll, és esik a hangulat és a társas kapcsolatok a karakterek. Még a beállítás vagyunk úttörő: A forgatókönyv emlékeztet Robinson Crusoe és a Számkivetett. A kombináció a játékmenet és a beállítás olyan különleges a Lagoonia "mondta Kathleen Taylor, a játék tervezője a játék.
A www.lagoonia.de InnoGames tervezte néhány ablaka már kiadott egy trailer a játék, betekintést nyújt a hangulatát Lagoonia. Ezen kívül a csapat tesz Lagoonia blog rendszeresen mostantól exkluzív pillantást a színfalak mögött a játék. Lagoonia lesz játszható ingyenes és nem kell más letöltés. Az egyetlen műszaki követelmények egy böngésző és egy internet kapcsolat. A zárt béta a tervek szerint nyár végén kezdődik.[/spoil]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
A játék egy szociális, szimulációs játék, a csendes óceán déli területén játszódik, egy lakatlan szigeten.

Számítani lehet rengeteg épületre, csónakokra és hajókra, valamilyen szigeti kommunikációra???, illetve flörtölésre???. Baráti és családi kapcsolatok, illetve szociális kapcsolatokra más játékosokkal. Nem szabad megfeledkezni a sokoldalú küldetésekről sem.

S egy németes írhatna pár mondatot az "newsokból" merthogy én nem értem a németet :D

A képek amik KovacsA-nak nem mentek:
[SPOIL]
lagoonia_screen02.jpg

lagoonia_screen01.jpg

lagoonia_screen03.jpg

lagoonia_screen04.jpg
[/SPOIL]

Egy videó pedig itt található meg, ha valakit érdekel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Persze, hogy közösségi lesz, mivel lehet connectelni a facebookhoz, mint majd egyszer régen egy messzi-messzi galaxisban a Westtel is... + gondolom, a nejbörolás meg a gangolás facebook profilokkal történik majd.
De amúgy normál böngészős, itt a link: http://en.lagoonia.com/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2847

Vendég
A dev-blogukról írást nem tudok hozni, mert németül van minden de képek azért jönnek:
Szerintem ezek a legjobbak (mármint az ilyen kézzelrajzol vázlatrajzok :D)
[SPOIL]
scribble_07_crop_USED.png

scribble_04_crop_USED.png

scribble_01_crop.png

[/SPOIL]
De egypár grafikai elem is megjelenik itt:
[SPOIL]
wish_1.jpg

wrack_komplett-300x188.jpg
wrack_abgeerntet-300x188.jpg

feld1-300x188.jpg
feld2-300x188.jpg
feld3-300x188.jpg
[/SPOIL]

Egy hszbe nem férnek el, túl sokat kéne berakni, de mindjárt jönnek a következők
 

DeletedUser

Vendég
Úgy tudom Social Game lesz azaz sajnos facebook-os. :'(

Valahol a fészbúk a jövő (jelen?), ma már szinte minden játék a facebookra gerjed. De ha úgy értetted, hogy fészbúkos, mint a WestWars, akkor nem, önálló játék lesz, csakúgy mint a West.

Magyar verzióról pedig egyelőre nem tudunk. :)
 

DeletedUser

Vendég
Valahol a fészbúk a jövő (jelen?), ma már szinte minden játék a facebookra gerjed. De ha úgy értetted, hogy fészbúkos, mint a WestWars, akkor nem, önálló játék lesz, csakúgy mint a West.

Magyar verzióról pedig egyelőre nem tudunk. :)

Azt írták, hogy social Game ami a westwarsnál facebook-osat jelent. akk javítok
 

DeletedUser2847

Vendég
kankalin nincs valami kis pletyka amit meg tudsz osztani a játékról? :D (persze ha westről van azt is a megfelelőtémában közzétehetnéd, dev-blogon már rég óta nem kaptunk friss infókat, facebookon még inkább...)
 

DeletedUser

Vendég
kankalin nincs valami kis pletyka amit meg tudsz osztani a játékról? :D (persze ha westről van azt is a megfelelőtémában közzétehetnéd, dev-blogon már rég óta nem kaptunk friss infókat, facebookon még inkább...)

Nem hiszem, hogy egy support tag, egy full másik játékból azonnal magyarázatot tudna adni. De parsze én nem vok admin. :D:D:D:laugh:
 

DeletedUser2847

Vendég
Nem hiszem, hogy egy support tag, egy full másik játékból azonnal magyarázatot tudna adni. De parsze én nem vok admin. :D:D:D:laugh:

Én sem hiszem, de háthaérkezett valami amiből lehet információmorzsákat szerezni. Amit eddig tudunk, az nem sok... s amit javasoltam hogy fordítgassatok, azt gondolom a hossza miatt nem fordítgatjátok (mármint a dev-blogot németről :D)
 

DeletedUser

Vendég
Én sem hiszem, de háthaérkezett valami amiből lehet információmorzsákat szerezni. Amit eddig tudunk, az nem sok... s amit javasoltam hogy fordítgassatok, azt gondolom a hossza miatt nem fordítgatjátok (mármint a dev-blogot németről :D)

Mindenesetre én már kutattam (első hsz alja) Amúgy minden németül van, Ha nem ír valaki most egyet, várhatunk a magyar infókra. :laugh:
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem, hogy egy support tag, egy full másik játékból azonnal magyarázatot tudna adni. De parsze én nem vok admin. :D:D:D:laugh:

Játszottam már a Lagoooniával több órát, amíg még csak a cégen belül volt elérhető, úgyhogy tévedtél ;)

Mellékeltem pár képet, remélhetőleg van rajta olyasmi, amit eddig nem láttatok.
 

Csatolmányok

  • SNAG-001.png
    SNAG-001.png
    281,5 KB · Megtekintések: 111
  • SNAG-002.png
    SNAG-002.png
    478,5 KB · Megtekintések: 106
  • SNAG-003.png
    SNAG-003.png
    190,5 KB · Megtekintések: 118

DeletedUser2847

Vendég
Játszottam már a Lagoooniával több órát, amíg még csak a cégen belül volt elérhető, úgyhogy tévedtél ;)

Mellékeltem pár képet, remélhetőleg van rajta olyasmi, amit eddig nem láttatok.

Hát igen, építs, szerezz nyersanyagot stb... mindegy, szeressük az inno játékait :D
[SPOIL]márcsak westről kéne pár információ :D[/SPOIL]
 
Fent