Ki lesz a következő hozzászóló ?

krcsirke

el pollo diablo
Egyértelműen, hátha nyitok egy halottas ládát, vagy jaguár szettet összegyűjteni.

Jöjjön aki idetévedt!
 

krcsirke

el pollo diablo
Éppen most nyitottam egy halottas ládát amiben Cortina szett volt Mexikón, remélem megfelel mint történet.
Ha nem, akkor éppen leltároztam és kivételesen elég gyorsan végeztem vele, viszont pár dolgot selejteznem kellett.

Jöjjön akinek jobban telt a napja.
 

senki600

Egy vasútbarát
Tegnap hajnal 4;30-ig ébren voltam hetedmagammal. A végére már az asztalon aludtam, felmentem az ágyba, 3 órát aludtam, reggeli, bemutatók nézése előadása, ebéd, kiülés a stégre, majd haza.
Gyere bárki
 

senki600

Egy vasútbarát
Az egyik elhanyagolható volt, kényszerhelyzet hozta volna, a másikért Pécsre kéne lemennem, de addig hozok egy elkapott témát:
Kaptam egy pár fülest, hogy 14 órakor M61 sorozatú mozdony halad el Dombóváron, illetve utána meg egy M41 sorozatú is. Előbbi meglett, utóbbi nem sajnos. Amíg vártam az egyiket, addig lelőttem egy behaladós IC-t. Felhős, hűvös idő, sárguló levelekkel, üres szántóval, háttérben kutyaugatással, csillogó Cicával, csúnya összeállítással. A gép maga szép, a kocsikat az utolsó kivételével utálom, de azért szemet gyönyörgető (vagy valami hasonló...)
Majd jelentkezek még más képpel, valamikor. Addig is gyere valaki.
 

Csatolmányok

  • VideoCapture_20211102-162319-01.jpeg
    VideoCapture_20211102-162319-01.jpeg
    1,2 MB · Megtekintések: 5

krcsirke

el pollo diablo
Akkor legalább valamivel kárpótolt az élet a múltkoriért, egész jó kép lett, egyre jobban megy a fotózás neked, gratula.

Jöjjön bárki!
 

senki600

Egy vasútbarát
ugyanolyan telefonos kép mint a többi, csak csempésztem bele egy kis utómunkát, de köszi a kedvességed
Gyere kedves
 

krcsirke

el pollo diablo
Igen? Észre se vettem az utómunkát, mondhatni ma már az ember szeme megszokja az ilyet, elég ha felnézel bármelyik közösségi médiára, filter és társai mindenhol ott.

Jöjjön olyan, aki kipihent!
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, legalább ma volt szerencsém ezzel a kártyás játékkal és értékelhetőt kaptam, igaz nem fő világon, de értékelhető.

Jöjjön aki nyitott már valami értékelhetőt!
 

senki600

Egy vasútbarát
Lujzin jön az értékelhető, pedig épp felszámolom a karimat, a többin első vagy második körben kaszás.
Gyere akinek ez így van
 

krcsirke

el pollo diablo
Lujzin nekem Cortina jött, akkor gondolom ott nem érdekelne :D Szintén nem főkari, de ma egy helyen sikerült csak végig vinni egy ron késért, máshol már megálltam a fekete borítékért, többin kasszás végén, közepén vagy elején.

Jöjjön aki szintén borítékra utazik!
 

senki600

Egy vasútbarát
Eldón jöhet, bár ismét közel vagyok a 3k-hoz, geón pláne jöhet, lujzán ha esik, csinálok belőle pénzt amit viszek eldóra
Gyere bárki
 
Fent