Ki lesz a következő hozzászóló ?

senki600

Egy vasútbarát
Startos bérelt, csuklós ér? Mert akkor igen, Cell és Győr között, jobb is volt mint előtte Szentgyörgytől Cellig a desiro
Kenn gyere
 

senki600

Egy vasútbarát
Dc-n vagyok, ott legtöbbször csak napi 1x nézek fel, illetve ha valaki ír, hívást meg már lassan 1 éve nem végeztem ott, mert a környezet nem adott, de írni bármikor tudsz.
Jöjjön bárki, nekem most nem volt kedvem meg erőm képet rakni, kövbe nem lesz 2 mese, de 2 kép lesz
 

krcsirke

el pollo diablo
Most fáradt vagyok mesélni, de egy rövidet összedobok, Fonyódról, tegnapról.
Család kényszerít, hogy menjek velük, de én kocsival se akartam menni, meg alapból se. Mondom nekik én a pálya mellett leszek, de nem, ezt nem engedik, azt harcoltam ki, hogy az érkező Csörgő meglegyen (meglett, majd szerepel), de az csak 1 volt, előtte volt 2 ilyen mozdonyos (neve: Traxx) vonat, de utána volt a kedvenc Szilim (V43 1011/431 011) és egy szép Gigant (képet nem is küldtem róla, de pótolom, amúgy a V63 017/630 017 (Celldömölk pajzsos) volt). Tesóm pancsikolt, én mindenkit elküldtem a f*szba, aztán mentünk vissza a forró szar járgányába (folyton és mindenki előtt szidom a kocsiját), erre hallom mi a rák jön az állomás felől, erre eszembe jut, ez a kanizsai IC, így gyors meglőttem ezt is. Utlok pancsikolni, utálom a Balatont, utálom azt a helyet, ahol kényszerből vagyok, utálom azt a helyet, ahol kényszerből kell lennem, de kb tőle 5 méterre ott fut a nyár legfontosabb vasútvonala, rajta a különlegességek, így ezt a napot sztornóznám.
Jöjjön egy tag, aki ma már kiizzadt, akár a semmitől is, mint most én

Képről eszembe jutott a "Találkozz Jézussal Budapesten" kocsik, mikor először megláttam, a Budapestes részt nem tudtam leolvasni, mivel az agyam kicsit meghökkent a "Találkozz Jézussal" résznél :D

Jöjjön akinek jönnie kell!
 

senki600

Egy vasútbarát
a Jezuskás dolog idén lesz, ha nem lesz kovid, de én nem megyek arra, nem érdekel a vallás engem, kevésbé mint a foci (amúgy képem is van a jézuskás kocsiról, textfotó volt)
Csirke gyere
 

krcsirke

el pollo diablo
Vagyok, de egészen más miatt gondolkoztam a látványon (főleg mozgó szerelvényről van szó, nem volt időm még egyszer nekifutni az olvasásnak), de rádbízom mire gondolok.
Gyere @Kenneth G, !
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Utálom ezt a meleget...
Jöjjön olyan aki szintén nem birja mar ezt a hőséget
 

krcsirke

el pollo diablo
"Ha a csirkehús belső hőmérséklete elérte már a 60 fokot, biztonságosan elfogyasztható", szóval én se bírom úgy a hőséget :njub:

De most jöjjön olyan, aki bírja a hőséget (főleg fekete bőrüléses bzmotban :D ).
 

senki600

Egy vasútbarát
Ki szereti ezt a hőséget a tesómon kívül? Szerintem kevesen, éppen most (10:10) a szobámba 29 fok van, pedig a nap is majd csak délbe süt be, éjjel 30 fok volt Kaposváron, hiába írja az időkép meg a többi szemét, hogy 25 fok volt.
Lacx gyere
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Az én szobámba 27,5 fok van jelenleg, de hogy most takarítani fogok, porszívózni, ez felfog menni 30ra is szerintem :D
Jöjjön valaki aki már kora reggel óta fent van
 

Robert117

Legendary player (Retired)
05:40, ha ez korainak számít. (szerencsére nem munka miatt)

Nálam kellemes hűvös van, de bőven elég amit az épületek meg az autó között közlekedem, borzalom ez a hőség. Már tervben van egy medence, hogy el lehessen viselni! :D
Jöjjön olyan, akinek már van!
 

senki600

Egy vasútbarát
"Ha a csirkehús belső hőmérséklete elérte már a 60 fokot, biztonságosan elfogyasztható", szóval én se bírom úgy a hőséget :njub:

De most jöjjön olyan, aki bírja a hőséget (főleg fekete bőrüléses bzmotban :D ).
Előbb nem dobta ki nekem: mi az, hogy fekete műbőrös Bz? Nem kevered véletlenül más kocsibelsővel, vagy esetleg a 7-ből az egyik BDzx (kerékpárszállításra alkalmas BZ pót) kocsival, ahol csak abban van inkább barnára hajazó műbőr? Amúgy van hely, ahol bírom a forróságot: egy jól átforrósodott, a tűző napon 6 éve/1 hete álló Bhv, illetve a 6 éve álló By és Bo (utóbbi fülkés) kocsiban, miközben lakjuk méginkább beljebb (helyszínt nem írnék ha nem baj, bár a frissen vitt 6 kocsiból még a kapcsolószekrényt szét lehet barmolni (én ilyet nem teszek, a bennük lévő iránytábla szebb, főleg olyan, ami lassan 8 éve nem létezik, vagy az év végén megszűnt Fürdős táblája, amit 2020-ban buszos pótlás volt, és a busz után is értékes kocsi volt rajta, másik irányba Bz, illetve 418 xxx+3 halbi (na ott a forróságot nem viselem el, tegnap 45 fok volt benne, ablakban lógva volt 40, külső hőmérséklet is 40, erdőben 35. Mindegy, ezt nem vesézem.
Robertnek: Nekem nincs medencém, de zuhanyzóban 10 fokos fürdővíz igen, balcsi meg 1 óra vonattal, deseda (fúj) meg gyalog szintén 1 óra.
Jöjjön, aki éppen nem eszik, ha meg eszel, jó étvágyat
 

krcsirke

el pollo diablo
mi az, hogy fekete műbőrös Bz?

Koszosság/izzadság miatt tűnhetett feketének, ha van erős idegzeted, itt meglesheted mire gondoltam:
Nagyjából 16 éve utazhattam ezen, szóval lehet sötétbarna nekem nagyon sötétként maradhatott meg.

Köszönöm, éppen megint eszek :D Következő legyen aki már ebédelt!
 

senki600

Egy vasútbarát
Azóta már 1 kivételével ki van cserélve, és egyedül műbőr 2000 után csak a BDzx-ben volt (videó eleje egy BDzx).
ON: éppen megeszem a tegnap szaunás maradékom, ami a 4,5 liter víztől odafelé, hazafelé pár kincstől összenyomódott.
Jöjjön bárki, aki nem berki, de felőlem lehet berki is, vagy Nagyberki, és mielőtt elkezdtem a filózást ezen, abbahagyom
 

senki600

Egy vasútbarát
Talált, nem csak a vonatokat, de az Ikarszt is szeretem, de nem nagyon adódik, hogy menjek vele, egykori törzsbuszvonalamon is csak azok a szörnyű credok vannak. Bónusz: a Bzmotba is a felújítások során Ikarusz motor került.
Csirke gyere
 

krcsirke

el pollo diablo
Credot pedig szerették itt eleinte a buszvezetők a tempomat miatt, legalábbis ezt halottam tőlük mikor bekerültek 2006-7 felé (bár lehet kicsivel később), Ikarus 280.03 változatát meg utáltam, táskával felszállni első ajtón maga volt a kihívás, talán 2-3 éve láttam utoljára forgalomban.

Jöjjön olyan, aki utazott rajta!
 

senki600

Egy vasútbarát
Credoval vagy Ikarusszal? Mert Credo volt még 2020-ban is, Ikarusz meg helyi járatos 15 november (utána selejt), távolsági meg talán 2019 vagy 2020, ezt nem tudom, mert évente jó ha 3-szor fordult be arra, amerre jártam, illetve járok ha családdal megyek kocsival, vonattal ha egyedül.
Csirke gyere
 
Fent