Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fanthomas

Active Member
én támogatom
de nálam V1 és Eldo kizárva mert ott már ott vagyok és onnan nem mennék . szóval ez nagyon összetett dolog mert ha vagy valahol az már kizárva, költözni meg együtt lenne jó mert úgy van értelme
 

Törölt tag 18099

Vendég
Sziasztok!

Nemrég sajnálatos módon tudomásomra jutott, hogy Lirynx. fiókja felfüggesztésre került, ismeretlen okokból. :) Szeretnélek titeket megkérni, hogy továbbra is fejezzétek ki a támogatásotokat a költözéssel kapcsolatban, hátha elér végre a döntéshozók felé a problémánk.
Továbbá megkérnélek titeket, hogy a topic a céljának megfelelő irányba tartson, ne térjen el ettől az ösvénytől. Szeretnénk, ha komolyan vennék ezt a témát fent.
Itt vagyok, egy 3. fiókkal, ha már Dont se lehet használni.
 

Tavirózsa

New Member
Nem támogatom!
A kérdőívvel nem is találkoztam, így számomra hiteltelen az eredménye is. Azért mert van pár nagy hangú ember akik kitalálták, hogy világokat kell eltörölni, még nem a többség hangja. Költöztem már, nincs benne semmi érdekes. Az új hely már nem olyan mint a régi, elveszti varázsát. Többen vannak? Nagy kaland... Az erődharc eddig sem érdekelt, és ezután sem fog.. Régiek visszatérnének? De hová? Mindenkinek van karija mindenhol, aki akarja feltalálja magát az adott világokon, aki meg nem a költözéssel sem fogja. Nem a költözések fogják megváltani a világot, hanem valami újítások kellenének amik egy kicsit feldobnák az ellaposodott világokat, és nem új világot indítani minden évben. Iowa pont olyan mint Florida, egyik sem jobb a másiknál. Iowa bezár akkor én törlök a többi világból is, ez is lehet egy fajta játékos vesztés.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Nem támogatom!
A kérdőívvel nem is találkoztam, így számomra hiteltelen az eredménye is. Azért mert van pár nagy hangú ember akik kitalálták, hogy világokat kell eltörölni, még nem a többség hangja. Költöztem már, nincs benne semmi érdekes. Az új hely már nem olyan mint a régi, elveszti varázsát. Többen vannak? Nagy kaland... Az erődharc eddig sem érdekelt, és ezután sem fog.. Régiek visszatérnének? De hová? Mindenkinek van karija mindenhol, aki akarja feltalálja magát az adott világokon, aki meg nem a költözéssel sem fogja. Nem a költözések fogják megváltani a világot, hanem valami újítások kellenének amik egy kicsit feldobnák az ellaposodott világokat, és nem új világot indítani minden évben. Iowa pont olyan mint Florida, egyik sem jobb a másiknál. Iowa bezár akkor én törlök a többi világból is, ez is lehet egy fajta játékos vesztés.
Azzal ugye tisztában vagy, hogy azért nincs kérdőív, mert még nem válaszolt elegendő játékos erre a posztra?
 

DeletedUser17845

Vendég
Nem támogatom!
A kérdőívvel nem is találkoztam, így számomra hiteltelen az eredménye is. Azért mert van pár nagy hangú ember akik kitalálták, hogy világokat kell eltörölni, még nem a többség hangja. Költöztem már, nincs benne semmi érdekes. Az új hely már nem olyan mint a régi, elveszti varázsát. Többen vannak? Nagy kaland... Az erődharc eddig sem érdekelt, és ezután sem fog.. Régiek visszatérnének? De hová? Mindenkinek van karija mindenhol, aki akarja feltalálja magát az adott világokon, aki meg nem a költözéssel sem fogja. Nem a költözések fogják megváltani a világot, hanem valami újítások kellenének amik egy kicsit feldobnák az ellaposodott világokat, és nem új világot indítani minden évben. Iowa pont olyan mint Florida, egyik sem jobb a másiknál. Iowa bezár akkor én törlök a többi világból is, ez is lehet egy fajta játékos vesztés.

Veled is csak többen vagyunk... :) Remélem ezért a trollkodásért fizet is valaki. :D
 

Törölt tag 18099

Vendég
A topic nyitás ezzel kezdődik...
Nem, a topic nyitása azzal kezdődik, hogy egy kérdőívet szeretnénk a játékosok véleménye végett azzal a céllal, hogy pontos, megbízható forrásban legyen egy eredményünk, megéri-e foglalkozni az egésszel, vagy sem. Az, hogy időközben mik derültek ki, a további 10 oldalon keresztül megtalálhatod, mivel valahol ott lapulnak a Syntex által adott információ morzsák ezzel a kezdeményezéssel kapcsolatban. Ezek menet közben derültek ki, a poszt átírására sajnos nincs lehetőség, mivel az a fiók tiltásra került, amivel eme szöveg írva lett.

Úgyhogy ez még mindig csak egy kezdeményezés azért, ami szerinted már megtörtént, de nem találkoztál vele. Itt 95% magát a kérdőív kezdeményezését, és a költözést támogatják, viszont még egyik sem valósult meg azért, mert 3500+ regisztrált fiókból csak durván 130 írt ide (ha levonjuk a több világon szereplő azonos fiókokat, még akkor is kevesen vagyunk).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16573

Vendég
A költözés=/=világ megszünése.
"Mindenkinek van karija mindenhol, aki akarja feltalálja magát az adott világokon," "Iowa bezár akkor én törlök a többi világból is," Akkor hogy is van ez a feltalálja aki akarja magát dolog?
 

Tavirózsa

New Member
Nem, a topic nyitása azzal kezdődik, hogy egy kérdőívet szeretnénk a játékosok véleménye végett azzal a céllal, hogy pontos, megbízható forrásban legyen egy eredményünk, megéri-e foglalkozni az egésszel, vagy sem. Az, hogy időközben mik derültek ki, a további 10 oldalon keresztül megtalálhatod, mivel valahol ott lapulnak a Syntex által adott információ morzsák ezzel a kezdeményezéssel kapcsolatban. Ezek menet közben derültek ki, a poszt átírására sajnos nincs lehetőség, mivel az a fiók tiltásra került, amivel eme szöveg írva lett.

Úgyhogy ez még mindig csak egy kezdeményezés azért, ami szerinted már megtörtént, de nem találkoztál vele. Itt 95% magát a kérdőív kezdeményezését, és a költözést támogatják, viszont még egyik sem valósult meg azért, mert 3500+ regisztrált fiókból csak durván 130 írt ide (ha levonjuk a több világon szereplő azonos fiókokat, még akkor is kevesen vagyunk).
https://prnt.sc/q527qf akkor ezt minek mutogattad, és a szavazók sem olyan nagy részvétellel voltak 160-184 db szavazat. Értem, újra próbálod. Sok sikert hozzá! Válaszom akkor is az: nem támogatom!
 

Tavirózsa

New Member
A költözés=/=világ megszünése.
"Mindenkinek van karija mindenhol, aki akarja feltalálja magát az adott világokon," "Iowa bezár akkor én törlök a többi világból is," Akkor hogy is van ez a feltalálja aki akarja magát dolog?
Most komolyan a kákán is csomót keresel? Minek kell szét offolni ezt a topicot? Ám nyugodtan elemezzétek ki a hozzászólásom utolsó betűit is, a lényegen nem változtat, nem támogatom, ennyi!
 

DeletedUser16573

Vendég
Most komolyan a kákán is csomót keresel? Minek kell szét offolni ezt a topicot? Ám nyugodtan elemezzétek ki a hozzászólásom utolsó betűit is, a lényegen nem változtat, nem támogatom, ennyi!
Nem a kákán sem keresek csomót, csak probálok reagálni az "érveidre". A hozzászólásom második felében meg rávilágitottam az önellentmondásra amit tartalmaz az általad leírt szöveg. Viszont nem sikerült megfogni ismételten a lényeget: nincs probléma azzal hogy nem támogatod viszont ha ilyen érveléssel támasztod alá az teljesen nonszensz.
 

Törölt tag 18099

Vendég
https://prnt.sc/q527qf akkor ezt minek mutogattad, és a szavazók sem olyan nagy részvétellel voltak 160-184 db szavazat. Értem, újra próbálod. Sok sikert hozzá! Válaszom akkor is az: nem támogatom!

Bocs de nekem erre drága az időm. Nem támogatod nem támogatod, kész. El van fogadva, hiába nem a közösség érdekét nézted, hanem saját magadét. A továbbiakban nem kívánok ezzel foglalkozni, megvan a magam dolga ami foglalkoztat most jelenleg.
 

DeletedUser18109

Vendég
Sziasztok.

Én sem támogatom. Először is azt gondolom, hogy barokkos túlzás az összes játékos mintegy 10-15 %-ára azt kijelenteni, hogy elsöprő többséggel támogatja mindenki a költözést. Ha tévedek, az is ennek a topicnak köszönhető, itt íródott le. Ha olyan sokan támogatnák a költözést, akkor nem kellene csak az idén körülbelül harmadszorra vagy negyedszerre körleveleket írogatni, hogy "írjátok be, hogy támogatom". El kellene azon is gondolkodni, hogy a többiek miért nem szólnak itt hozzá, miért hallgatnak... Valahogy az sem igazán tetszik, hogy 8-10 ember közli, hogy nekem ez milyen jó lesz, és ha azt merem mondani, hogy nem, akkor sok minden vagyok, csak nagyságos úr nem. Olyan világra úgysem költözhetsz, ahol van karaktered. Ha mégis, akkor pár rögös kb. egy hét alatt rommá veri azt a világot is, hisz több világról összeszedi a cuccait, és a nemrögösök és a ritkarögösök kb. le is húzhatják a rolót. Ugyanott lennénk, mint máshol. A gond az, hogy szűk évenként új világ jön. A gond az, hogy ha rögözöl már az sem elég az új világokban, mert nagyon jó cuccokat, csak nagyon-nagyon sok rögért kapsz. Minden világon nagyon gyorsan kialakul egy magát elitnek képzelő rögös csapat, aki meg akarja mondani a tutit, de a vége zömmel az, hogy nagyon gyorsan elérdektelenedik a világ. Igen, vehessen bárki rögért előnyt. Ez normális. De az nem, hogy amikor mindenki még csak kb. a 20. szintnél jár, akkor forintba átváltva tízezrekért legyenek olyan cuccok, amik más világokon csak majd valahol 90-100. szintnél jönnek be. Ennél a játéknál az a baj, hogy nagyon korán nagyon erős cuccokat lehet megvenni. Persze, aki atombombát tud venni, tojik rra, akinek szakócája van. Csak az a gond, hogy amikor egy világon 15-20 embernek van atombombája, és a többinek meg nincs semmije, akkor a többi fogja magát és befejezi. Azt gondolom az is előny, ha valakinek nem kovás puskája van, hanem automata, de itt az első példa a jellemző. Hirtelen költs baromi sok rögöt, akkor vagy a ***sza gyerek, aztán már lényegtelen mit csinálsz, mert megáll a világ. Mert meg fog állni. Nem az összevonásoktól fognak visszajönni a régiek, vagy azok, akik abbahagyták, hanem attól, ha valami változást látnak. Szóval én az összevonások helyett azt támogatom, hogy kicsit (ésszerű mértékben természetesen) jobban egyensúlyozzák ki a világokat. Miért népszerűek a klasszik vagy a speed szerverek? Mert ott is tudsz rögözni, de nem ész nélkül, és nem lesz értelmetlen annak játszani, aki nem költi a fél fizetését a játékra. Végül kedves rögös barátaim legyen Ferraritok, mutogassátok, de olyan világokat akartok, ahol mindenkinek az van? Akkor mi lesz az érdekes? Mivel lehet vagánykodni? Részemről ez a téma ennyit ért, a továbbiakban nem szólok hozzá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17700

Vendég
Amiben egyetértünk, hogy nem látszik az, hogy mennyien támogatják ezt az ötletet. Remélem te is az igazságot akarod megtudni, és nem ferdítésekre alapozva következtetéseket levonni. Ha ez így van, akkor szerintem kezet foghatunk és megegyezhetünk abban, hogy egy, az adminok, inno által vezetett kérdőívben, mint azt tették az Awesomniás harcokkal, kérdés elé állítsák az elnéptelenedett szerverek lakóit, hogy támogatják-e a költözést, vagy sem. Akkor mindenki (már aki még belép, (abból a 600 jelenlegi regisztrált játékosból Iowán) nézőpontját tudni fogjuk, és akkor levonhatunk következtetéseket.

Ez ellen mi az ellenvetés?
 

DeletedUser17845

Vendég
Most az kezdődik hogy jönnek a random 10 perccel ezelőtt regizett fórum karakterek és tele offolják a fórumot? :D
Ennyi erővel zárjuk is be ezt a topicot gyorsan amíg lehet :D
Remélem a halott világon lévők meg jól megpukkadnak magukban ;) :D :D :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent