Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16267

Vendég
Ha jól veszem ki Syntex szavaiból ( és remélem, h nem ), akkor nincs értelme csinálni ilyen kérdést, mert nem lesz változtatás. Se így, se úgy.
Persze, próbálkozni lehet, továbbítva lesz, de ugyanúgy semmi sem fog történni..

Nekem nem ez jött le, mert konkrétan a kérdőíves felvetésre nem válaszolt, de könnyen lehet, hogy igazad van sajnos
 

DeletedUser17845

Vendég
Carlos, az ötletet nem én vetettem fel, én csak picit jobban kiemeltem, hátha nem lett észre véve ez a felvetés. :)
Remélem Te már egyenesebb választ kapsz mint én. Bevallom az első mondat után abba is hagytam az olvasást, mert láttam, hogy itt sem arról lesz szó, amire rákérdeztem. :D
 

DeletedUser17889

Vendég
Nem teljesen értem hogy a karakterem megmarad e vagy sem, mert nekem csak ez az egy karakterem van Georgián és nem szerertném hogyha elveszteném, de amúgy nagyon támogatom!
 

.RandomHero.

Veteran Member
Nem teljesen értem hogy a karakterem megmarad e vagy sem, mert nekem csak ez az egy karakterem van Georgián és nem szerertném hogyha elveszteném, de amúgy nagyon támogatom!

természetesen megmarad, nem törlődik ettől automatikusan 1 karakter és szerver sem. csak lehetőség, hogy népesebb szerverre költöztesd a georgiai karaktered. Ennek sok előnye volna
 
Sziasztok! A költözés gondolata jó és támogatom - de bár sajnálnám elveszíteni amim van- még,ha az oly csekély és másnak jelentéktelennek is tűnk is de Floridán már van egy karakterem- ergo oda nem vihetném. Amennyiben az itteni cuccomat ugyanazon karakternév alá betehetném- nos az hálás lenne.Igaz ott kisebb a karakterem -és ráadásul nem kalandor de azt nem bánnám egy percig sem ha ez eltűnik-csak a dolgokat sajnálnám.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Sziasztok! A költözés gondolata jó és támogatom - de bár sajnálnám elveszíteni amim van- még,ha az oly csekély és másnak jelentéktelennek is tűnk is de Floridán már van egy karakterem- ergo oda nem vihetném. Amennyiben az itteni cuccomat ugyanazon karakternév alá betehetném- nos az hálás lenne.Igaz ott kisebb a karakterem -és ráadásul nem kalandor de azt nem bánnám egy percig sem ha ez eltűnik-csak a dolgokat sajnálnám.

nem ez a célja a költözésnek, hanem aktívabb világokra mehess.. pl Florida, ElDo :)
másrészről, ha csak 1-1 világ lesz is kijelölve célnak, akkor biztos lesz olyan, aki segít átvinni a cuccaidat a másik karakterednek ;)
 

DeletedUser17845

Vendég
Sziasztok!

Nemrég sajnálatos módon tudomásomra jutott, hogy Lirynx. fiókja felfüggesztésre került, ismeretlen okokból. :) Szeretnélek titeket megkérni, hogy továbbra is fejezzétek ki a támogatásotokat a költözéssel kapcsolatban, hátha elér végre a döntéshozók felé a problémánk.
Továbbá megkérnélek titeket, hogy a topic a céljának megfelelő irányba tartson, ne térjen el ettől az ösvénytől. Szeretnénk, ha komolyan vennék ezt a témát fent.
 

.RandomHero.

Veteran Member
Sziasztok! A költözés gondolata jó és támogatom - de bár sajnálnám elveszíteni amim van- még,ha az oly csekély és másnak jelentéktelennek is tűnk is de Floridán már van egy karakterem- ergo oda nem vihetném. Amennyiben az itteni cuccomat ugyanazon karakternév alá betehetném- nos az hálás lenne.Igaz ott kisebb a karakterem -és ráadásul nem kalandor de azt nem bánnám egy percig sem ha ez eltűnik-csak a dolgokat sajnálnám.
eldora/v1re ha költözöl onnan egyszerű átcserélni floridára a lomokat
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent