Költözés - kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Erről tud valaki valami infót szolgáltatni? (pontosan ennyit tudtam róla amennyit most írtál :) )
 

Mrs.Dreamer

Active Member
Sziasztok!

A súgóban megjelent a Világok között a hu15 :) nos ez annyira kell majd mint kakaós csigának a műköröm... de hát tudjuk és értjük. Ebből a szemszögből is sajnálatos hogy régi világokat nem lehet összevonni vagy költözni.
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok!

A súgóban megjelent a Világok között a hu15 :) nos ez annyira kell majd mint kakaós csigának a műköröm... de hát tudjuk és értjük. Ebből a szemszögből is sajnálatos hogy régi világokat nem lehet összevonni vagy költözni.

Az első speed szervere utal valószínű. 1 hónapos lesz, és utána bezárják. Bővebb infót találsz bétán a fórumokon.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
bk7KPjQg.png


Indiánban, kommentár nélkül (colo)
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ez az én formám : hetekig kínlódok a párbajokkal (bocsánat : "párbajokkal"), hogy első lehessek, erre beköltözik elém v1-ről a top 30 környékéről egy tag :D
Persze nem őt okolom, nem erről van szó, csak ez így tökre elveszi a játékelem lényegét, hiszen visszafelé nem lehet menni...
 

DeletedUser15763

Vendég
Szeretnék párbajozni arizonán, de nem tudok mert nincs kit ütni...
Várhatóan mikor lesz már valamerre összevonás? Mert lassan a vakságon agyalok... totál nincs értelme szenvedtetnem a karaktert... 2 év óta várok a költözésre...
 

DeletedUser16101

Vendég
Annyira felesleges ebbe a topicba bármit is írni,de erre már rájöhettünk volna.
 

DeletedUser15763

Vendég
Annyira felesleges ebbe a topicba bármit is írni,de erre már rájöhettünk volna.

Diktatúrába élünk, de jó nyafogni, h már rohadtul unom magamat arin...

hipp-hoopp, és florida is ilyen lesz

V1en azért mégsem ilyen.
Ha tehetném és most kezdenék el pbni az fix h a motim 0 lenne... Mert ezért van mindenkinek 0-n Floridan is, mert másképp nem tudják kiélvezni a párbaj adta örömöket... Kivétel v1 szervere, ahol 8 szerver van egybe tömörítve...
 

DeletedUser

Vendég
Diktatúrába élünk, de jó nyafogni, h már rohadtul unom magamat arin...



V1en azért mégsem ilyen.
Ha tehetném és most kezdenék el pbni az fix h a motim 0 lenne... Mert ezért van mindenkinek 0-n Floridan is, mert másképp nem tudják kiélvezni a párbaj adta örömöket... Kivétel v1 szervere, ahol 8 szerver van egybe tömörítve...

Ha a párbajt csak úgy lehet kiélvezni, hogy 0 motizik az ember, akkor sok értelme nincs szerintem. :)
 

DeletedUser8504

Vendég
Ha a párbajt csak úgy lehet kiélvezni, hogy 0 motizik az ember, akkor sok értelme nincs szerintem. :)
kivéve abban az esetben, ha a kitüntetések kellenek, de az illető nem szeretné ha felszökne a pb-szint. én anno így csináltam a hiányzó kb 500 párbajt...
 

DeletedUser15763

Vendég
Ha a párbajt csak úgy lehet kiélvezni, hogy 0 motizik az ember, akkor sok értelme nincs szerintem. :)

De fent sincs értelme lenni, naponta várod h végre valaki legyen, rámész, rá 1 napra vakba van, vagy lepontozz, vagy szándékos 48h stb...
Egy közepes szintű pb szintet elér az ember onnantól 0 moti... körülötte a játékosok többsége úgy is párbajos, és akkor igazán kitudja az ember élvezni a játékot (PL arizona 275ös szintű párbajos)... nem úgy h jó ha havi 1X tudsz ütni fent valakit a topba...
Én erre gondoltam, nem azokra a párbajosokra akik vannak florin is, hogy 60-as szintnél beragadtak szándékosan, és ütik a kicsiket...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De fent sincs értelme lenni, naponta várod h végre valaki legyen, rámész, rá 1 napra vakba van, vagy lepontozz, vagy szándékos 48h stb...
Egy közepes szintű pb szintet elér az ember onnantól 0 moti... körülötte a játékosok többsége úgy is párbajos, és akkor igazán kitudja az ember élvezni a játékot (PL arizona 275ös szintű párbajos)... nem úgy h jó ha havi 1X tudsz ütni fent valakit a topba...
Én erre gondoltam, nem azokra a párbajosokra akik vannak florin is, hogy 60-as szintnél beragadtak szándékosan, és ütik a kicsiket...

Akkor félreértettelek! :) Colón néztem meg asszem Neverending profilját, ott lehetett nagyon jól látni hogy tényleg mennyire "megéri" párbajozni... Na mindegy, jön az MPI, azt majd nagyon nagyon kiélvezzük... :P
 

DeletedUser15763

Vendég
Akkor félreértettelek! :) Colón néztem meg asszem Neverending profilját, ott lehetett nagyon jól látni hogy tényleg mennyire "megéri" párbajozni... Na mindegy, jön az MPI, azt majd nagyon nagyon kiélvezzük... :P

Vagy befejezzük a westet. :P
 

DeletedUser15763

Vendég
Ahhoz szerintem Te is túl nagy függő vagy, hogy abbahagyd... Pedig nekem is azt kéne. :D

Annyira már nem... Amióta elértem a 150-et egyre ritkábban vagyok.
Leszokó félbe vok kb... Mivel semmit nem tok kezdeni magammal már...
Kalandok pipa. Craft max (650). 150 megvan. Párbaj 0. Van pénzem is dögivel/termékem, buffom. 2k köti lassan megvan újra.
2 naponta erődözök kb, mert csak akkor van normális időpontba arin harc...
Szóval nappal kb 20p elég és esténként 2 naponta 1h... Leszokó félbe vagyok.
;)
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

Egy kérdésem lenne:
Közel jövőbe várhatóan lesz e költözés a nemes világokon?
 
Fent