Költözés - kibeszélő

DeletedUser16101

Vendég
Nos... új világ eltelt lassan egy nap, 1300 játékos? Ezt komolyan gondolták a fejlesztők?
És ez az összes játékos,amiből nagyon maximum 300 fogja komolyan venni,ebből meg esetleg 100 költ rögöt. Tényleg inkább a szerver összevonáson kéne gondolkozni,új világot nem érdemes már létrehozni,ez a fejlesztőknek mikor fog leesni,azt nem tudom...
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Kezd engem is irritálni hogy nem veszik észre nem érdekel senkit se az új világ nem is fogok menni nincs célom, vonják össze v1-től coloig a szerókat és dakotól floridáig így maradnak mindenkinek 2 karaktere és játszhatna végre normálisan mert ez így nagyon unalmas már.
Ha nem lépik meg idén ezt a lépést idén akkor jövő évben a west be fog zárni :)
 

krisztiánm

Member
[SPOIL]Kezd engem is irritálni hogy nem veszik észre nem érdekel senkit se az új világ nem is fogok menni nincs célom, vonják össze v1-től coloig a szerókat és dakotól floridáig így maradnak mindenkinek 2 karaktere és játszhatna végre normálisan mert ez így nagyon unalmas már.
Ha nem lépik meg idén ezt a lépést idén akkor jövő évben a west be fog zárni [/SPOIL]:)

Akármennyire is verjük itt a szánkat, az Inno sz:censored:rik a játékosok véleményére, megfigyeléseire. Viszont nem kell félni, ha így haladunk, 1 éven belül akkorát fog esni a játékosok száma, hogy össze fogják vonni a világokat.
 

DeletedUser15667

Vendég
Hali, én is eddig regisztráltam új világokra, igaz csak pénzcsere miatt, de most már inkább nem is regelek, hátha nem indítanak több új világot ha a régieken több ember van.
 

DeletedUser15763

Vendég
Nah eljutottam arra a szintre, hogy két kattolva játszok (belépek 10 másodpercre és lépek is.). Hála annak, hogy nincs élvezet a játékba. A következő lépésem közelíteni fog már a befejezéshez, ha továbbra sem lesz költözés... Kurwára unom, hogy egy kihalt szerveren dekkolok én is, és a társaim is évek óta... és hiába rinyálunk, szarnak magasból lefele minket.

Nézzük a mostani párbajt: http://prntscr.com/7ioli9
http://prntscr.com/7iomwy
Egy rakás fos.
Nézzük az erődharcokat: http://prntscr.com/7iomak
Egy rakás fos.

Nézzünk egy másik játékot: http://hu.ikariam.gameforge.com/index.php?logout=1
2007 körül indult. 8 évig 1db szerverhez sem nyúltak. Eljutottak a görög abc végéig, és végre tettek egy összevonást. Ideje lenne itt is. Különben a maradék játékos is eltűnik a süllyesztőbe.

Jó tudom a tulajok magasból leszarják. Fent voltam bétán éppen 1,5-3 hónap óta semmi újdonságot sem voltak képesek már a fejlesztők bedobni... Még az egyetlen lehetőséget sem kaptuk meg, ami életet vitt volna a szerverekbe a párbajszint csökkentést sem, pedig márciusra ígértétek...
Kurwára meguntam a játékot ebbe a formába... Jöhet a bünti a fórumra.
 

DeletedUser16914

Vendég
Csatlakozom .... Dakota is halott !!!

Se párbaj, se erődharcok, se piac.. csak az unalom ...

1 év alatt kb. 500 an hagyták el ezt a világot vagy végleg vagy átköltöztek a friss világba...

Maradtunk kb. túlzással 200-an akik aktívan játszanak.. eventek idején ugye legyünk 500-an , a többi halott acc .


Mielőbbi szerver összevonások kellenek vagy unalomba fullad a legutolsó két világ kivételével mind meghal.

Jól látszott ez a pár hónappal ezelőtt csörgőkígyó és fénykardok vásárlásakor is.. 10 nap alatt a 8 világon összesen 25 fogyott a 160-ból..

Kinek minek vegye meg az ember egy halott világba??

Mielőbbi összevonást !!!!!!
 

Kenneth G

Kroki-fan
Jövök én is eldo-val...

49 embert hívtam városba, 50-60. szintesek. Ebből 5 csatlakozott, 2 már sárga. 2 hogy nem csatlakozik, de aktív. Ebből 3 nem csatlakozott törlés miatt. Többi nem válaszol.

A pb-rangsorban az első tízből csak 4 db pb-zik.
Erődharc más, ott az emberekkel van baj.
 

DeletedUser13914

Vendég
Sziasztok! Meddig van lehetőség költözni a világok között?
 

DeletedUser17239

Vendég
Sziasztok

Tudja valaki hogy Arizona világról működik már a költözés ?

:whistle:
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Éjfélkor indítottam. az késő volt és azért nem költöztettek át doradora? holnap hajnalban fognak?
 

DeletedUser10206

Vendég
Én kedden délután indítottam az egyik világon költözést Eldorádóra. Azóta is várok.

Már írtam Supportnak tegnap, de semmi válasz.
 

DeletedUser15763

Vendég
Nah már a dakotaimat nem merem átnyomni Eldora, pedig a hétvégére terveztem... Florira áttudtunk menni kényelmesen. :)
 

DeletedUser10206

Vendég
Dakotáról én megpróbálom a kinézett világra. Ma vagy holnap.
 
Fent