Költözés - kibeszélő

DeletedUser14100

Vendég
Esetleg valami titkok tudója megírhatná, hogy mikor lehet elköltözni Arizonáról, vagy, hogy esetleg tervben van-e, mert nem egy nem két helyről hallottam, hogy menekülnének onnan. Köztük én is.
 

DeletedUser15986

Vendég
Csatlakozom, én is szívesen költöznék Arizonáról mondjuk v1-re.
 

DeletedUser

Vendég
Arizónáról csak dakotára és eldóra lehet majd költözni. Pontvásárlás ugye :)
 

DeletedUser15986

Vendég
Nem hinném, hogy ez probléma lenne, hiszen ott már nem lehet vásárolni és annyi. A meglévő meg nem veszhet el, hiszen azért fizettek a játékosok. Öreg világokról sokan költöztek pl. Dakotára az ott elért eredményeikkel (párbaj TP, stb.) ez mégsem okoz problémát.

Eldorádót viszont nem tartom valószínűnek a nagy szerveridő különbség miatt.
 

DeletedUser13096

Vendég
Mindegy hova, csak el lehessen menni. :)
Kicsit meg kéne sürgetni az illetékeseket ebben a témában...
 

DeletedUser13388

Vendég
Mindegy hova, csak el lehessen menni. :)
Kicsit meg kéne sürgetni az illetékeseket ebben a témában...

Nem játszom arizónán, de több embertől hallottam már, h menekülne, mi a gond azzal a világgal? :O
Am V1-re én még 1x, ha lehetne költözni nem jönnék, mert nagyon drága minden, sok pénz fordul ott meg, és szinte megfizethetetlen kezd lenni minden... :D
 

DeletedUser12196

Vendég
Egy ideje Arizonán nagy az inaktivitás,amikor párbajosként 5 embert tudok kihívni 3 órás körzetben,és senki nem hív vissza,az már kicsit érdekes :) Piacon is elég magasak az árak szerintem.
Át is pontoztam kereskedelemre,ott legalább lesz bevételem :)
Dakotára mennék és akkor újra párbajra pontozok:)
 

DeletedUser15763

Vendég
Tamogatom a koltozest. Nagyon unalmas, h alig van PB-s ellenfel, aki vissza is jonne ram az utesem utan. Pedig nem vok nagy, a kozepmezonybe tartozok szerintem a 330-as szintemmel. :)
Na meg az erodharcok sem az igaziak mar, na meg az arak is tragikusak. 3-4 misibol kellett a craftot is megcsinalni. :)
Szoval jo lenne elpucolni barhova, ahol van elet, mint pl dakota.
De ha rovid idon belul nem valtozik a helyzet valszeg vakacioba megyek en is minden szerveren es viszlat west, mint amilyen sokan tettek meg mostanaban :)
:censored:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én is költöznék már.. Amilyen árak, és kihalt párbajrendszer van Arin, hát borzalmas..
 

DeletedUser11818

Vendég
Tamogatom a koltozest. Nagyon unalmas, h alig van PB-s ellenfel, aki vissza is jonne ram az utesem utan. Pedig nem vok nagy, a kozepmezonybe tartozok szerintem a 330-as szintemmel. :)
Na meg az erodharcok sem az igaziak mar, na meg az arak is tragikusak. 3-4 misibol kellett a craftot is megcsinalni. :)
Szoval jo lenne elpucolni barhova, ahol van elet, mint pl dakota.
De ha rovid idon belul nem valtozik a helyzet valszeg vakacioba megyek en is minden szerveren es viszlat west, mint amilyen sokan tettek meg mostanaban :)
:censored:
Szerintem mindegy hova költözöl egy idő után minden szerveren leáll a párbaj,
és az erődharcok is. Elrontották a párbajt ezekkel a csoda fegyverekkel és ruhákkal.
Azok voltak a szép idők mikor még egy be Belle Starr Deringere nek is örültünk , az arany
Colt rol nem is beszélve. Milyen lázasan kereste mindenki a megoldást az arany szett
megszerzéséhez. Ma már nem így működnek a dolgok ha van rögöd mindent megkapsz,
csak vásárolni kell a ládákat. Ezzel nem is lenne baj csak a kevésbé tehetős embereknek,
is kéne valami elérhetőségi utat kitalálni, ezekhez a felszerelésekhez. Mondjuk valamilyen
kalandsorozattal. Ha egyelőek lennének a párbaj esélyek biztos több ember párbajozna.
 

DeletedUser14100

Vendég
Nem játszom arizónán, de több embertől hallottam már, h menekülne, mi a gond azzal a világgal? :O
Am V1-re én még 1x, ha lehetne költözni nem jönnék, mert nagyon drága minden, sok pénz fordul ott meg, és szinte megfizethetetlen kezd lenni minden... :D

Kb mindent elmond a világról, hogy a templomépítős eldoradoi karimat, amivel egy top 25ös kisvárost építgetek, nagyobb funnak tartom, mint a top 10 tp és párbajos arizonaimat. utóbbi már vakációban is figyel és marad is amíg nem tudom elköltöztetni.
 

DeletedUser4479

Vendég
coloradoról is lehetne lassan költözni. egyre többen törölnek onnan is. néhány hete közel 5000-en voltunk, most már inkább 4500 ez a szám. ebből vajon mennyi az aktív?
 

DeletedUser

Vendég
Nem hinném, hogy ez probléma lenne, hiszen ott már nem lehet vásárolni és annyi. A meglévő meg nem veszhet el, hiszen azért fizettek a játékosok. Öreg világokról sokan költöztek pl. Dakotára az ott elért eredményeikkel (párbaj TP, stb.) ez mégsem okoz problémát.

Hát pl ha nekem jönnének colóra a plusz 20-30 pontjukkal amit ugye nekem esélyem sem volt és lesz megszerezni kissé pipa lennék. :)

Hülyeség egyes számban beszélni, ez nagyon nem lenne fair a komplett őslakos lakossággal szemben.
 

DeletedUser15986

Vendég
... nekem esélyem sem volt és lesz megszerezni kissé pipa lennék. :)

Én is így éreztem, amikor megérkeztek a több éve párbajozó játékostársak az eredményeikkel. ;) Ettől még megtörtént.

Amúgy ellensúlyozandó a plussz pontokat - közel sem olyan mértékben lettek vásárolva, mint amit azt sokan hiszik - az őslakosságnak lényegesen több ideje volt vagyont gyűjteni.
 

krcsirke

el pollo diablo
Én is így éreztem, amikor megérkeztek a több éve párbajozó játékostársak az eredményeikkel. ;) Ettől még megtörtént.

Amúgy ellensúlyozandó a plussz pontokat - közel sem olyan mértékben lettek vásárolva, mint amit azt sokan hiszik - az őslakosságnak lényegesen több ideje volt vagyont gyűjteni.

Nem, pontot vett emberkék olyan szervere ahol nem lehet venni pontot lábukat be ne tegyék. Ott van nektek Dako, ott jó páran vettek 20 szintnyi pontot mint esetleg páran Arin, jó szórakozást ott, régebbi szeró, nektek több ott az esélyetek :rolleyes:
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Én is így éreztem, amikor megérkeztek a több éve párbajozó játékostársak az eredményeikkel. ;) Ettől még megtörtént.

Amúgy ellensúlyozandó a plussz pontokat - közel sem olyan mértékben lettek vásárolva, mint amit azt sokan hiszik - az őslakosságnak lényegesen több ideje volt vagyont gyűjteni.

nyilván kevesen vannak, de azért elég bosszantó lehet egy echte 140-es szintű terminátor ellen párbajozni... a párbajtp az más tészta, annak lehet örülni, hogy irdatlan tpt ad 1-1 új ellen :)
 

DeletedUser14100

Vendég
Nem, pontot vett emberkék olyan szervere ahol nem lehet venni pontot lábukat be ne tegyék...

A baj az, hogy ezzel egy kalap alá veszik az összes ilyen szerverről érkező játékost így azok is ott ragadnak akik nem vettek pontot.

Mindenesetre pusztába kiáltó szavak amik itt a fórumon az arizonaiaktól elhangzanak, mert egy admin sem vette annyira a fáradságot, hogy egy Nem, nem lehet elköltöznit idefirkáljon. Ezek után nem is reális azt várni, hogy majd külön veszik azokat, akik nem vettek pontokat hiszen az gondolom még több fáradtságot okozna.
 

DeletedUser14268

Vendég
Mivel minden világon vagyok ezért törölnöm kell egyik világomat, hogy Arizonát át vigyem. Úgy volna megfelelő ha egyszerre lehetne Arizonáról pl El Doradora vagy Dakotára költözni és a El doradoi kari vagy Dakotai átkerülne Arizonára. Nem akarok még egy világot törölni, jobb ha felcserélhető.

Én nem szeretnék elszakadni szövitagjaimtől Arizonán, ezért nem támogatom azt hogy Arizonát tönkretegyék költözésekkel.

Az hogy nem lehet pl v1-re költözni arizonárol mert lehet Arizonán pontot venni az nagy ostobaság, aki nem vett pontot azt nem kéne ezzel sújtani.
 

DeletedUser

Vendég
Mivel minden világon vagyok ezért törölnöm kell egyik világomat, hogy Arizonát át vigyem. Úgy volna megfelelő ha egyszerre lehetne Arizonáról pl El Doradora vagy Dakotára költözni és a El doradoi kari vagy Dakotai átkerülne Arizonára. Nem akarok még egy világot törölni, jobb ha felcserélhető.

Én nem szeretnék elszakadni szövitagjaimtől Arizonán, ezért nem támogatom azt hogy Arizonát tönkretegyék költözésekkel.

Az hogy nem lehet pl v1-re költözni arizonárol mert lehet Arizonán pontot venni az nagy ostobaság, aki nem vett pontot azt nem kéne ezzel sújtani.

Centu, cserélni butaság lenne, hisz a költözésnek pont az a lényege, hogy az egyik világot kiürítsék.
 
Fent