Költözés - kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Egyetértek, amint valamiről rangsor készül, sokan az élére akarnak törni és ezt harcon úgy lehet a legjobban megoldani, ha nem veszélyezteti magát az illető. Nem véletlen, hogy jópár legendás kummantó van a rangsorok első pár helyén.
Én nem is nagyon nézegetem a rangsort, csak néha a harcokat nézem vissza, az hogy ki milyen harcos az erődharcokon dől el, nem a westforts mondja meg.
Őszintén szólva nem is nagyon viselne meg, ha a Weststats sorsára jutna.
 

DeletedUser

Vendég
Prémium Világ 3-ról Világ 1-re!

Nekem folyamatban van 4 prémium funkcióm amik nem jártak még le. Világ 3-ról Világ 1-re való költözés után továbbra is marad mind a 4 prémium funkció vagy elveszik?
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
a költözésben az egyik legnagyobb szívás az erődpontszám a V1-es játékosok sokkal nagyobb előnyben vannak a költözködőkkel szemben :(:(:( a régi V1-es karim pontszámaival együt csak 15 K-m van pedig v2-ön közel félmillió pontom volt
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
van egy olyan kérdésem hogyha egy szervert bezárnak és van ott karakterem a felszerelésem és a pénzem át rakhatom egy másik szerverre?
 

DeletedUser

Vendég
van egy olyan kérdésem hogyha egy szervert bezárnak és van ott karakterem a felszerelésem és a pénzem át rakhatom egy másik szerverre?

Erre találták ki a költözést. :)
Csak vigyázni kell arra hogy a multizási szabály továbbra is életben van. Tehát ahogy azt Aysakk is írta, törölnöd kell a karidat arról szerverről ahova menni akarsz. :rolleyes:
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Erre találták ki a költözést. :)
Csak vigyázni kell arra hogy a multizási szabály továbbra is életben van. Tehát ahogy azt Aysakk is írta, törölnöd kell a karidat arról szerverről ahova menni akarsz. :rolleyes:

Tudom mire való a költözés Csakhogy már minden szerveren (elérhető) van karterem ez 3 karakter érint a V5-öst a v6-ost és a V7-est ez a 3 kari kissebb a többinél azért nem raktam őket sehová
 

DeletedUser

Vendég
Erre találták ki a költözést. :)
Csak vigyázni kell arra hogy a multizási szabály továbbra is életben van. Tehát ahogy azt Aysakk is írta, törölnöd kell a karidat arról szerverről ahova menni akarsz. :rolleyes:

Szerintem ő arra gondolt, hogy pl a V5ös karakterének pénzét, tárgyait átadhatná-e a V1esnek, mikor törlik a világot...
Eddig erre a nem volt a válasz, bár ha kitartóan rágja kankalin fülét, ki tudja nem lesz-e belőle igen. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ő arra gondolt, hogy pl a V5ös karakterének pénzét, tárgyait átadhatná-e a V1esnek, mikor törlik a világot...
Eddig erre a nem volt a válasz, bár ha kitartóan rágja kankalin fülét, ki tudja nem lesz-e belőle igen. :rolleyes:

Valóban, ezt benéztem. Elnézést! :whistle:
Nem tartom valószínűnek, hogy kankalin enged, végül is őt is kötik a szabályok, de meg lehet próbálni. :)
 

DeletedUser7360

Vendég
Szerintem ő arra gondolt, hogy pl a V5ös karakterének pénzét, tárgyait átadhatná-e a V1esnek, mikor törlik a világot...
Eddig erre a nem volt a válasz, bár ha kitartóan rágja kankalin fülét, ki tudja nem lesz-e belőle igen. :rolleyes:

most is lehet olyanokat találni akik átmentik emberek cuccait egyik világból a másikba, biztosan lesz akkor is rá ember.
 

DeletedUser

Vendég
Egy világra, amire már nem lehet regisztrálni, tudok meghívni játékosokat?
 

DeletedUser

Vendég
költözés

Jelenleg 4 Világba lehet költözni. Mikor lehet más világokra áttmenni? Pl.: Dakotára szeretném vinni a karimat, oda lesz rá mod majd egyszer?
 

DeletedUser

Vendég
Hiba

Mi lehet a probléma?

Költözéskor az alábbi hibát kapom:

Kód beillesztése:
ERROR:  syntax error at or near "FROM"
LINE 1: ..._id, name, email_valid, flash_duel, invited_from, FROM tw_pl...
                                                             ^ in query SELECT player_id, name, email_valid, flash_duel, invited_from, FROM tw_player WHERE player_id = $1

Legfrissebb chromot használom és minden feltételnek eleget tettem a migráláshoz.
 

DeletedUser3748

Vendég
Mi lehet a probléma?

Költözéskor az alábbi hibát kapom:

Kód beillesztése:
ERROR:  syntax error at or near "FROM"
LINE 1: ..._id, name, email_valid, flash_duel, invited_from, FROM tw_pl...
                                                             ^ in query SELECT player_id, name, email_valid, flash_duel, invited_from, FROM tw_player WHERE player_id = $1

Legfrissebb chromot használom és minden feltételnek eleget tettem a migráláshoz.

Nekem is ez a problémám! Piacon nincs kint ajánlatom, nincs befejezetlen kalandom, próbáltam friss Chrome, Internet explorer, és Opera alatt is!
Valakinek valami ötlet?
 

DeletedUser11468

Vendég
Jó lenne,ha a neves világokról is lehetne v1-re költözni vagy 1 másik nevesbe vagy mostmár Dakotára is!
 

DeletedUser15863

Vendég
........................

elősször oldják meg a költözést, mert nem engedi azt sem, hogy v8ról költözz v1re.......
 
Fent