Kérdések és válaszok

Cherrug

Well-Known Member
Ha csak az utolsó szám változik, akkor semmi jelentős újdonság nem érkezik, csak apróbb hibajavítások.

A csak 2 ellenállást hol látod? Én ezt látom:

+0.06 Mozgékonyság (Szintenként)
+0.2 Rejtőzés (Szintenként)
+0.2 Célzás (Szintenként)
+2 Ellenállás (Erődharc bónusz)
 

DeletedUser3632

Vendég
hello

valaki nem tudja a teméktalálás menetét?

vannak %ok amik még nem tiszták nekem
pl twdbn is

régebb úgy volt hogy 5-30-60-120 perces melók, fél óránkánt generált terméket és összeadódott végén

most akkor elvileg 15mp-10p-60p és az órára szintén 4 részlet a másik kettő meg nem tudom

akarok egy flancos táblázatot körülbelüli árakkal viszonyítva egy ezüstbányászat/olajfúráshoz ami egy átlagos jól fizető meló
hogy kb 100%ot érjen egy közepes munkapont vagyis 400 dolcsi per termék és viszonyítva lefele egy minimális 50 dolcsiig és felfele egy 1%os bilincsig
 

DeletedUser

Vendég
Mostanában mivel lehet a leggyorsabban fejlődni magasabb szinteken? Még mindig az építés a legjobb választás?
 

DeletedUser10995

Vendég
Más is ilyen "jól" halad az eventtel? Megnéztem tavaly meglett a teljes Jefferson szett, de el nem tudom képzelni hogy. 57 építésnél járok, már rég letelt az idő fele, ráadásul a könnyebbik fele. Azt hittem tavaly kötvényért is lehetett építkezni, de a wiki szerint nem. Teljesen esélytelen szerintem még a 100 is, nem hogy a 120 és a 80. hely környékén vagyok, tehát sokan még így sem állnak.
 

DeletedUser

Vendég
Más is ilyen "jól" halad az eventtel? Megnéztem tavaly meglett a teljes Jefferson szett, de el nem tudom képzelni hogy. 57 építésnél járok, már rég letelt az idő fele, ráadásul a könnyebbik fele. Azt hittem tavaly kötvényért is lehetett építkezni, de a wiki szerint nem. Teljesen esélytelen szerintem még a 100 is, nem hogy a 120 és a 80. hely környékén vagyok, tehát sokan még így sem állnak.

ha a szintekre hajtasz, akkor simán meg kell legyen
egyik világon így állok:
103. szint
2db 9k-s
a többi 97 az 1:1 arányban, az első körben csak 1 ingyenes volt, viszont utána kettesével indítok (1 ingyenes, 1 1,5k-s) (97-1=96, 32-32 építés, 32-64 pont)
mostanába már olyan hosszú az építés hogy reggel van kész egy, a másik pedig 7 körül
 

DeletedUser15763

Vendég
hello

valaki nem tudja a teméktalálás menetét?

vannak %ok amik még nem tiszták nekem
pl twdbn is

régebb úgy volt hogy 5-30-60-120 perces melók, fél óránkánt generált terméket és összeadódott végén

most akkor elvileg 15mp-10p-60p és az órára szintén 4 részlet a másik kettő meg nem tudom

akarok egy flancos táblázatot körülbelüli árakkal viszonyítva egy ezüstbányászat/olajfúráshoz ami egy átlagos jól fizető meló
hogy kb 100%ot érjen egy közepes munkapont vagyis 400 dolcsi per termék és viszonyítva lefele egy minimális 50 dolcsiig és felfele egy 1%os bilincsig

https://wiki.the-west.hu/wiki/Munkák
Itt megtalálsz mindent...
 

DeletedUser15763

Vendég
Más is ilyen "jól" halad az eventtel? Megnéztem tavaly meglett a teljes Jefferson szett, de el nem tudom képzelni hogy. 57 építésnél járok, már rég letelt az idő fele, ráadásul a könnyebbik fele. Azt hittem tavaly kötvényért is lehetett építkezni, de a wiki szerint nem. Teljesen esélytelen szerintem még a 100 is, nem hogy a 120 és a 80. hely környékén vagyok, tehát sokan még így sem állnak.

Simán meg lehet, csak annyi baj van vele, ha nonstop játszol, és 48kra gyúrnál, akkor 4 nyitás helyett max 2 fér bele a játékba. A többi mind free, és 25 rögös/1500as nyitás. Rövidíteni nem kell ebben az esetbe, ha az elejétől így tolod.

Egyébként, még nem késő, ha van tűzijátékod dögivel, akkor még 1 hét alatt 75k tűzijátékból meg lehet, napi 10 ponttal. A 25öst kell erőltetni, és rövidíteni. Floridán, én is elkezdtem tolni éppen ma, mert látok benne fantáziát, már mint a szettbe. Jelenleg jobban állsz mint, én: http://prntscr.com/7ruwlq
De 1 hét alatt laza még, ha nonstop tolod, és rövidítesz. Napi 10 pont kell, 4*1500 nyitás, és 2 Free jelenleg nekem, és neked is, ha érdekel a szett.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csak egy kérdés. Újrakezdenmém a játékot sok év után, de nem már régóta menő világban. Nem lehet tudni esetleg mikor indul új szerver?
 

DeletedUser13096

Vendég
A legutóbbi decemberben indult, most jóideig biztos nem lesz új. Mitől jobb egy új világ mint egy régi?
 

DeletedUser

Vendég
A legutóbbi decemberben indult, most jóideig biztos nem lesz új. Mitől jobb egy új világ mint egy régi?

Nem jobb, de most kezdeni.....
1. Nagyon le vagyok maradva a többiekhez képest.
2. Be sem vesznek TOP városokba, mert lásd 1. pont
3. Régen játszottam és elmondhatom jól ment, mindig TOP10-es várostag voltam és általában az első 50-ben voltam egyénileg is.
4. A TOP városokban jó erődharcokat nyomtunk.
5. Sok kalandról lemaradtam szerintem (ami időponthoz volt kötve), vagy olyanokról amelyek szetteket adtak.
Vagy egyáltalán vannak még szettek, amelyek régebben voltak?
 

DeletedUser

Vendég
Nem jobb, de most kezdeni.....
1. Nagyon le vagyok maradva a többiekhez képest.
2. Be sem vesznek TOP városokba, mert lásd 1. pont
3. Régen játszottam és elmondhatom jól ment, mindig TOP10-es várostag voltam és általában az első 50-ben voltam egyénileg is.
4. A TOP városokban jó erődharcokat nyomtunk.
5. Sok kalandról lemaradtam szerintem (ami időponthoz volt kötve), vagy olyanokról amelyek szetteket adtak.
Vagy egyáltalán vannak még szettek, amelyek régebben voltak?

1. Georgián az 50. épp elérte az 1 millió tp-t, az nem olyan sok azért
2. szintén Georgián az első 3 városban a legkisebb várostag 35-38. szintű, odaáig meg nem sok idő felfejlődni
3. lásd 1., 2.
4. ennyire nem ismerem Georgiát, de ha bevesznek, akkor mehetsz harcra is; a minőség nem (csak) tőled függ, de ez nem feltétlenül a szerver idejéből következik
5. kalandokról lemaradhattál, de nem volt olyan kaland ami annyira fontos lett volna..
Vannak szettek, de eventes szettek, nem azok a klasszikusok (úri szett, stb.). 5-6 ilyen volt 2014-ben, '15-ben 3, de mindig jönnek újabb és jobb szettek, nem vagy lemaradva semmiről, max várnod kell míg jön egy jobb szett.
 

DeletedUser

Vendég
1. Georgián az 50. épp elérte az 1 millió tp-t, az nem olyan sok azért
2. szintén Georgián az első 3 városban a legkisebb várostag 35-38. szintű, odaáig meg nem sok idő felfejlődni
3. lásd 1., 2.
4. ennyire nem ismerem Georgiát, de ha bevesznek, akkor mehetsz harcra is; a minőség nem (csak) tőled függ, de ez nem feltétlenül a szerver idejéből következik
5. kalandokról lemaradhattál, de nem volt olyan kaland ami annyira fontos lett volna..
Vannak szettek, de eventes szettek, nem azok a klasszikusok (úri szett, stb.). 5-6 ilyen volt 2014-ben, '15-ben 3, de mindig jönnek újabb és jobb szettek, nem vagy lemaradva semmiről, max várnod kell míg jön egy jobb szett.


A szettekre még emlékszem, a Natty volt nekem meg az biztos, mert erődharcot szerettem, de volt más szettem is, pl. téli asszem.
Nem emlékszel esetleg, hogy a gyors fejlődéshez mire kell gyűrni az elején? Valahogy az építés az egyik, amire emlékszem. Persze aztán át kell pontozni asszem ÉP-re az erődharc miatt, mert mintha a korábbi irányítás már nem számítana.
 
Fent