Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
A szettekre még emlékszem, a Natty volt nekem meg az biztos, mert erődharcot szerettem, de volt más szettem is, pl. téli asszem.
Nem emlékszel esetleg, hogy a gyors fejlődéshez mire kell gyűrni az elején? Valahogy az építés az egyik, amire emlékszem. Persze aztán át kell pontozni asszem ÉP-re az erődharc miatt, mert mintha a korábbi irányítás már nem számítana.

szerintem:
építés-> építés/irányítás (udvarház, majd templomépítés)
magas szinteket pedig épp mostanában kérdeztem meg, ott a templom építés a nyerő
 

DeletedUser16101

Vendég
Hali!

Én speciel ha esetleg pár év kihagyás után újra kezdeném akkor egy régebbi világon csinálnám ( valszeg azon ahol abba hagytam)

Mert:
1. Hidd el egy új világon sokkal nehezebb fejlődni mint egy régin,ahol sokkal könnyebben juthatsz pl energianövelőkhöz,moti töltőkhöz,meg olcsón olyan szettekhez amik az elején nagyon hasznosak
2. Talán még megismer ott valami barát,és ő is rengeteget tud segíteni
3. (és ez a legfontosabb) a régi szervereken fele annyi idióta van mint azokon amik nemrég indultak.
 

DeletedUser10995

Vendég
Simán meg lehet, csak annyi baj van vele, ha nonstop játszol, és 48kra gyúrnál, akkor 4 nyitás helyett max 2 fér bele a játékba. A többi mind free, és 25 rögös/1500as nyitás. Rövidíteni nem kell ebben az esetbe, ha az elejétől így tolod.

Most én mentem át write onlyba, pedig azt soha nem szerettem. Nem tudom hogy nézhettem el, hogy lehet tüzijátékért is nagyobbat csinálni, én azt hittem csak rögért. Ezek szerint így tudtam megcsinálni tavaly, de 5.5 nap már nem hiszem hogy elég lesz, azért próbálkozom.
 

DeletedUser15763

Vendég
Most én mentem át write onlyba, pedig azt soha nem szerettem. Nem tudom hogy nézhettem el, hogy lehet tüzijátékért is nagyobbat csinálni, én azt hittem csak rögért. Ezek szerint így tudtam megcsinálni tavaly, de 5.5 nap már nem hiszem hogy elég lesz, azért próbálkozom.

Még összejöhet. Nekem is 5 nap alatt lesz meg, és nem 7, mint ahogy gondoltam elsőre. :)
 

DeletedUser12080

Vendég
Aztán kaptok egy Építők nyergét mint én 7/5 esetben :D
Amúgy nektek megy az El Dorado világ?
Engem nem enged fel azt írja az Azonosítód lejárt kérlek jelentkezz be újra de más világon nincs csinálja csak itt nem tudom mi lehet a gond.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne,hogy ha belépek a játékba azt írja ki, hogy a regisztrációs azonosítóm lejárt!Ilyenkor mi lenne a teendőm? Előre is köszönöm a választ!
 

DeletedUser16898

Vendég
Aztán kaptok egy Építők nyergét mint én 7/5 esetben :D
Amúgy nektek megy az El Dorado világ?
Engem nem enged fel azt írja az Azonosítód lejárt kérlek jelentkezz be újra de más világon nincs csinálja csak itt nem tudom mi lehet a gond.

Most már megy EL Dorado. Nem tudom, hogy délután mi lehetett.
 

DeletedUser16898

Vendég
Üdv Mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne,hogy ha belépek a játékba azt írja ki, hogy a regisztrációs azonosítóm lejárt!Ilyenkor mi lenne a teendőm? Előre is köszönöm a választ!

Már lehet, hogy próbáltad azóta, de nekem Eldón csinálta ezt délután. Ott megjavult.
 

Cherrug

Well-Known Member
Sziasztok ebben a kalandban:
https://wiki.the-west.hu/wiki/Az_ördög_jobb_és_bal_keze
az ID: 2034 résznél a kaland leírás szerint van egy sapkafeltétel. De nekem is az rémlik mintha egy szerverrel ezelött kellett volna egy sapi..ez megváltozott? vagy a wiki leírása rossz? Mert az adott időszakban kb 20 munkára se adta be a csillagot..viszont szépen kiütött aludni +20 munkapontnál...

Egyik játékos megtalálta a ruhák nélkül, ezért szedtem ki a leírásból. Fekete sál és Fekete skót sapka volt, esetleg próbáld azzal. Ha elsőre beadná ezekkel a ruhákkal, akkor kérlek írj a supportra.
 

DeletedUser12080

Vendég
Van valaki aki nyit 48.000 rakétásakat?
Mert a randomitás valahogy nálam nem passzol hogy 9 darab nyitás abból 5 db építők nyerge és 3 darab különleges levél :/
 

DeletedUser16898

Vendég
Van valaki aki nyit 48.000 rakétásakat?
Mert a randomitás valahogy nálam nem passzol hogy 9 darab nyitás abból 5 db építők nyerge és 3 darab különleges levél :/

Nekem is elég sok Építők nyereg jött + Levél + ládák, de mellettük jöttek lovak.
 

DeletedUser12080

Vendég
Mondjuk 1800 köti mellé még 2 db 1000 kötis levél jól esett azon a világon jól fog jönni ha lesz kötis tombola is valamikor 3800-ból kijön majd pár nyitás :D
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
De jó lenne nekem is egy 1000 kötis levél a gyűjteményembe :( Már csak az hiányzik meg amiket vásárlás mellé lehetett kapni... :D
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Eddigi termések: 3 építő ló, 2 aranyásó serpenyő,1 felderítő nyereg, 1 építők nyerge 2x pontozós ital, szettládákat nem adja idén annyira, tavaly majdnem mindenhol szettláda jött, viszont kék színűt jól dobálja volt buffon első héten hogy 3x kaptam 250 kötit, még 2 világon nyitok majd 48-ast remélem nem prémkazi vagy pontozós ital :P :D
Egy apró javaslat azért a végére: a kék színű kategóriából három kazettát ki lehetne venni: acél és elegáns kazetta,egyedi kazetta!
 

DeletedUser12080

Vendég
Olyan infóról mit tudni ,hogy a cuccok mikor lesznek piacképesek?
Egyből hétfőn már az lesz vagy csak később?
 

DeletedUser

Vendég
Kellene egy kis segítség, ha vki venné a fáradtságot és kisegítene. Totál új vagyok Georgia-n és most látom először a többjátékos módot, ahol van a Tombstone lerohanása. Egyszer kipróbáltam, de csak annyit mondtak, hogy ne oda lépjek, ne ide lépjek, stb. Eg pár mondatban leírná vki mi itt a lényeg?
Kerestem itt fórumon, de nem találtam semmit.
Köszike
 

Kenneth G

Kroki-fan
Kellene egy kis segítség, ha vki venné a fáradtságot és kisegítene. Totál új vagyok Georgia-n és most látom először a többjátékos módot, ahol van a Tombstone lerohanása. Egyszer kipróbáltam, de csak annyit mondtak, hogy ne oda lépjek, ne ide lépjek, stb. Eg pár mondatban leírná vki mi itt a lényeg?
Kerestem itt fórumon, de nem találtam semmit.
Köszike

https://wiki.the-west.hu/wiki/MPI
 

DeletedUser15763

Vendég
Van valaki aki nyit 48.000 rakétásakat?
Mert a randomitás valahogy nálam nem passzol hogy 9 darab nyitás abból 5 db építők nyerge és 3 darab különleges levél :/

4 lónyugta, 1 láda, 1 löttyi, 1 prém kazi, 8 ló, 9 nyereg.
Még nyitok 4-et hajnalba. :)
 
Fent