Kérdések és válaszok

DeletedUser13117

Vendég
A fejlesztett cuccokon rontottak...érdekes. Azt mondták, hogy az első szint túlzottan sok bónusz növekedést adott, míg a továbbiak nem. Erre ráhúztak egy olyan "egyenlő" megoldást, hogy rosszabb lett mint előtte....
 

DeletedUser

Vendég
Igen,én is csak gratulálni tudok,a fejlesztőknek is megírtam a rövid,de annál inkább tömör véleményemet: B+
 

DeletedUser16389

Vendég
A fejlesztett cuccokon rontottak...érdekes. Azt mondták, hogy az első szint túlzottan sok bónusz növekedést adott, míg a továbbiak nem. Erre ráhúztak egy olyan "egyenlő" megoldást, hogy rosszabb lett mint előtte....

De mi jogon... 2 Millió $-t költöttem és cirka 350 életerő javulást adott nekem MPI-n. Hú de nagy előny volt, és ha előny is volt az a 350 Életerőpont, azért az emberek megküzdöttek, vagy sok pénzt költöttek rá. Nagyon nevetséges, akkor ezek után rakják be hogy szét lehessen szedni a cuccokat és akkor dobom mind piacra...
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetséges az, h 2015.06.12.-án 22:48 órakor lement egy párbajom, beraktam utána két alvást, majd ma látom, hogy egy carllo earp nevű gyerek 2015.06.12.-án 23:18 órakor még ki tudott hívni. Lehet ilyennel cheatelni? Párbajos vagyok, 15 percen belül párbajozom, tehát rögtön párbaj után jött az alvás.
 

DeletedUser13096

Vendég
Az 1.3-as frissítés óta az utolsó párbajtól számított 45 percen belül a támadó bárki számára kihívható még akkor is, ha már hotelben alszik, vagy beállt egy erődharcra!
 

DeletedUser4479

Vendég
Már legalább a 3. alkalommal nem kapom meg a sárga mesterségért a pontot. Sajnos nincs meg a jelentés, csak az utolsó. Mit lehet ilyenkor tenni?
 

DeletedUser10023

Vendég
Ez már egyszer le volt irva ,hogy a sárga receptekért sem jár 100% osan a pont, ott is van egy kis %-nyi esély arra ,hogy ne kapj pontot.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Miért tűnik el a chat, mikor rálépek a térképre? Frissítéssel megoldódik, de most ezért f5-ölni...
Illetve még mindig nem jelzi ki normálisan, hogy mennyi épet veszítek. (azóta már a pénzzel is bajok vannak) Ez is frissítéssel megoldódik, de percenként nem fogok f5-ölni. Ezt kijavítják valamikor?
 

DeletedUser4479

Vendég
A Sivatagi kincsvadászokhoz nincs valakinek leírása? Milyen kalandsor ez?
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

Van információtok arról, hogy fejleszthető lesznek e az új szett tárgyak, illetve mikortól lehet őket eladni? Mert első ránézésre, jobban le vannak korlátozva, mint ahogy húsvétkor lett volna az új cuccok...
 

Cherrug

Well-Known Member
Úgy tudjuk, hogy az event után árverezhetőek és fejleszthetőek lesznek, de semmi konkrétat nem mondtak a fejlesztők.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Tervben van hogy a statisztikában a regisztráció dátumát nem 2.000-rel hanem 2000-rel jelöljék?
 
Fent