Kérdések és válaszok

DeletedUser2286

Vendég
Sziasztok!
Egy kérdés, nem tudom olvasnom kellett volna-e róla-e valahol-e :D A craftolásnál nem ad pontot, egy darabot sem. Ma "arany" színű craftolásban csináltam meg a 18 db rózsavizet és egyetlen egy pontot sem adott, sem a számláló, sem a jelentés. Valamit esetleg elmulasztottam a friss hírekből? :)
 

arisztella

Member
Most olvasom mi lesz a frissítésben. Minden okés, de az utolsó pont nem világos. "Mesterségek változásai:
600+ tárgyaknál nem tudsz többet gyártani, amíg nem jár le az 1 hét,
egyszerre gyártott tárgyakat egynek számolta a rendszer,
a hosszabb nevű tárgyak nevét nem töri el a több gyártása gomb."

Ez mind szép és jó. De vajón mire jó a pete remington pl. ami én tudok gyártani. Semmit sem nem ad. Ha 10-et legyártok akkor sem lesz erősebb, de ha fejlesztem, akkor is a sok semmi = semmi. Kérem, aki érti mire lesz ez jó, mondja el. Köszönöm.
 

DeletedUser11118

Vendég
"További "újdonság", hogy a fejlesztők - ígéretükkel ellentétben - a szülinapi kaland utolsó részének (ID 950 – Meglepetés party) határidejét nem hosszabbították meg.

Mi megoldásként annyit tudunk csinálni, hogy akik május 10-én 23:59-ig írnak a supportra, azoknak manuálisan lezárjuk és a jutalmat is megkapják."

És aki az ismételhetőt csinálja? És ha nem lett meghosszabbítva, akkor gyertyát miképpen lehet szerezni 10-ig?
 

Cherrug

Well-Known Member
Ha valaki elégedetlen a facebook bejegyzésekkel, kérem hogy az angol oldalon reklamáljon az ugyanolyan kép alatt. :)
 

DeletedUser5006

Vendég
Több tárgy

Szent Patrik Késéből nekem 2 db van , és zavar.Mivel nem lehet eladni , mit tudok vele kezdeni?Írjak a supportnak?Valaki megadja a címűket?
 

DeletedUser

Vendég
szabálytalan játék

Hello,
A fő történet szabálytalan játékában kér 5 elvesztett npc-t.
fegyó nélkül alig ruhában próbálkozom, de nem akarom hogy kiüssön és még így sem veszítek, pedig jó fegyveres srácokat választok. Szerintetek teljes sztriptíz kell? vagy előbb tornázzam fel a párbajnehézséget?
Valamint a két pár kaland egytalálatos párbajgyőzelmét milyen pontozással tudom elérni? Gondolom át kell pakolnom a pontjaimat, de pontosan mire? Ütős vagyok.
Kösz előre is a segítséget.
 

DeletedUser

Vendég
Kérdéseidre a válasz:
1,a párbajbeállításoknál variáld
2,kérj meg valakit,hogy vigye le az életét,kérd meg,hogy álljon fel 1. körben,és célozd be párbajos ruhában (első körben kiütöd,és már a játék szabályzata sem tiltja,hála a Supportnak [ha a fejlesztők b.nak ránk,legalább a magyar csapat nem])
 

DeletedUser3590

Vendég
Az hogy van, hogy pl. Béta szerón (de máshol is) amikor bejelentik, hogy "A szervert hamarosan újraindítják", akkor van úgy kb 3-4 perc ameddig ténylegesen újraindítják a szervert és nem lecsapják egyből, ahogy itt (Magyar szervereken) történik?
 

DeletedUser16389

Vendég
Lehet tudni valamit a frissítésről? Mpi-n észre vettem, hogy kevesebb életem lett miután szerver újraindítás volt.
 

DeletedUser16389

Vendég
Lehet tudni valamit a frissítésről? Mpi-n észre vettem, hogy kevesebb életem lett miután szerver újraindítás volt.

Ja megvan... nem számít, hogy fejlesztve van a Tk cuccom vagy nem.. Felvettem sima fejlesztetleneket és ugyanannyi ép-m van. Ezért kellett annyi Mpi-re járni és rengeteg pénzt rákölteni. Hát egyre rosszabb tényleg a játék... Színvonal esik lefele...
 
Fent