Kérdések és válaszok

deluigi

Well-Known Member
akkor szerintem igy jart
es ez elegge abszurd dolog, 99.999999%-ban nem jarnak igy az emberek
ha meg valaki eppen igen, akkor gyakorlatilag semmi eselye, hogy eppen kapjon egy ilyen eventet :)
 

DeletedUser

Vendég
akkor szerintem igy jart
es ez elegge abszurd dolog, 99.999999%-ban nem jarnak igy az emberek
ha meg valaki eppen igen, akkor gyakorlatilag semmi eselye, hogy eppen kapjon egy ilyen eventet :)

Persze, értem én, csak akkor is érdekel, mi van ha... :) És ki tudja, legközelebb 10%-ot kap le egy ilyen. Mivel ezek sincsenek feljegyezve...
 

Pribo

Member
Sziasztok!

Érdeklődnék esetleg van valaki információ az idei Október feszt indulásával kapcsolatban. Illetve, hogy az új szettek és a bónuszainak az adatai mikor kerülnek nyilvánosságra?

Válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Egy érdekes kérdésem lenne, nem is tudom hogy ide írjam-e, na mindegy.

Nem rég nyertem Awesomián 200 kötit. (jó pár napja már) A nyereményt tegnap kaptam meg. És pont akörül láttam hogy beállítódott nekem egy cím, a "A West mestere". Na ami a gond hogy én ezt tuti nem állítottam be. :) Akkor vettem észre amikor a 200 kötit...

Akkor most ez valami bug vagy egy admin trollkodott? (itt jelezném hogy ugyanez az eredmény van beállítva több akkori győztesnek is, őket majd megkérdezem hogy volt-e ilyen tapasztalatuk)
 

Cherrug

Well-Known Member
A kötvények és a karaktercímek egy panelban vannak, és ha a kötvényeket megnövelem 200-zal, akkor beállít egy karaktercímet. ABC sorrendben a legelsőt. Hogy miért nem tettek oda egy üres sort a fejlesztők, azt nem tudom. A 'cím nélküli'-t például be se tudnánk állítani, csak játékon belül. :)
 

DeletedUser

Vendég
A kötvények és a karaktercímek egy panelban vannak, és ha a kötvényeket megnövelem 200-zal, akkor beállít egy karaktercímet. ABC sorrendben a legelsőt. Hogy miért nem tettek oda egy üres sort a fejlesztők, azt nem tudom. A 'cím nélküli'-t például be se tudnánk állítani, csak játékon belül. :)

Így már más, csak még nem hallottam ezt, és elég fura volt. :) Köszönöm a gyors választ!
 

DeletedUser15593

Vendég
Ha egy barátom abbahagyja a játékot, szabályokba ütközik hogy minden értékes tárgyát és pénzét átadja nekem?
 

Pribo

Member
#1 Hozzászólás jelentése
Olvasatlan Tegnap, 23:13
Macsek Macsek nem elérhető



Csatlakozott: 10-06-16
Összes hozzászólás: 206
Alapbeállítás Oktoberfest újratöltve
Kedves Játékosok!

Idén szinte ugyanaz vár Rátok, mint tavaly, falatozni kell erre lehetőségetek holnap délelőtt 10 órától október 6-án 23:59 óráig van.

Az esemény részletes leírását ITT találjátok.

Jó szórakozást!

Üdv, The West Csapat


Az lenne a kérdés most 6-án vagy 5 én van a vége?? bár annyira nem fontos csak ellentmond egymásnak a két dátum.
 

DeletedUser

Vendég
Ezaz, igyhát nem. Köszönöm!

Ne csináld,mert kizárást kapsz.
Engem is kizártak kb. 1 hónapja jogtalanul,többek közt azért,mert a haver,aki befejezés előtt átadott piacon pár cuccot,a support tagoknál multinak számít,holott egyik szabályzat sem tiltja :)

Továbbá,többen érdeklődtetek,mi van velem,köszi megvagyok,kizárásom jogtalan,az ügy elvileg nemzetközi vizeken evez.
Ha a fejlesztők nem nézik át az ügyet időben,és netalántán törlődik a karakter,akkor tovább viszem a dolgot,de erre nem szeretnék sort keríteni.:no:

Szép hétvégét!
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ne csináld,mert kizárást kapsz.
Engem is kizártak kb. 1 hónapja jogtalanul,többek közt azért,mert a haver,aki befejezés előtt átadott piacon pár cuccot,a support tagoknál multinak számít,holott egyik szabályzat sem tiltja :)

Továbbá,többen érdeklődtetek,mi van velem,köszi megvagyok,kizárásom jogtalan,az ügy elvileg nemzetközi vizeken evez.
Ha a fejlesztők nem nézik át az ügyet időben,és netalántán törlődik a karakter,akkor tovább viszem a dolgot,de erre nem szeretnék sort keríteni.:no:

Szép hétvégét!

nem kötekedni akarok, de a múltkor még a húgod lepett meg valamivel, ami végül szabályellenes lett...
 

Nationalelf

Well-Known Member
Üdv.
Van egy hatalmas problémám :(
Egy "játékostársunk" naponta 2szer vagy többször kihív párbajra, 99%-ban ő is győz, rendzseresen ki is üt.
Semmi oka sincs rá, nem ártottam neki a városában is egyedül lakik.
Írtam neki levelet teljesen normálisn, hogy kereshetne olyan ellenfelet is akiért több tp-t kap, mert értem szinte semmit meg, hogy legalább, ha már így akar dicsőséget szerezni akkor ne hívjon ki minden nap, mert szerintem nem nagyon etikus, de pesrze válaszra sem méltatott.

A városból kiléptem 1 hónapra visszaléptem azonnal támadott 2szer és persze ki is ütött.

Persze tudom, hogy ez egy játék, én is szoktam párbajozni, de nem hívok ki valakit 15 Tp-ért, meg próbálkozok erősebb játékosokkal is :)

Mit tehetek, hogy leszáljon rólam? Support segít valamit?
Légyszi az ilyen válaszokat kerüljétek, hogy lépj ki a városból, meg hogy így jártam :)
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Üdv.
Van egy hatalmas problémám :(
Egy "játékostársunk" naponta 2szer vagy többször kihív párbajra, 99%-ban ő is győz, rendzseresen ki is üt.
Semmi oka sincs rá, nem ártottam neki a városában is egyedül lakik.
Írtam neki levelet teljesen normálisn, hogy kereshetne olyan ellenfelet is akiért több tp-t kap, mert értem szinte semmit meg, hogy legalább, ha már így akar dicsőséget szerezni akkor ne hívjon ki minden nap, mert szerintem nem nagyon etikus, de pesrze válaszra sem méltatott.

A városból kiléptem 1 hónapra visszaléptem azonnal támadott 2szer és persze ki is ütött.

Persze tudom, hogy ez egy játék, én is szoktam párbajozni, de nem hívok ki valakit 15 Tp-ért, meg próbálkozok erősebb játékosokkal is :)

Mit tehetek, hogy leszáljon rólam? Support segít valamit?
Légyszi az ilyen válaszokat kerüljétek, hogy lépj ki a városból, meg hogy így jártam :)

Van néhány lehetőséged:

1. Kicsit keményebben rápontozol a párbajra és rá is ezzel együtt. Ha gondolod, írj egy levelet, segítek.
2. Ha annyira nem vagy ráfeszülve a párbaj témakörre, akkor 48-ban is tarthatod magad munka segítségével. Nem nehéz : ahogy a végét járja az energiád, szépen berakod a pénzed, utána pedig néhány marha veszélyes 15 másodperces melót. Ezt minden második este megjátszod és több problémád nincs vele és mással sem.
3. Valószínűleg 0 motivációs párbajos lesz a jómadár, azért írd meg a nevét, világot és a párbajszintjét, hátha valakinek kedve lesz hozzá.
4. Ha tényleg 0 motis, akkor úgymond 'le is hagyhatod'. Szépen meghúzod egy kicsit a párbajszinted, akár párbajjal, akár melóval, aztán egy idő után nem fog elérni.
 

Nationalelf

Well-Known Member
Van néhány lehetőséged:

1. Kicsit keményebben rápontozol a párbajra és rá is ezzel együtt. Ha gondolod, írj egy levelet, segítek.
2. Ha annyira nem vagy ráfeszülve a párbaj témakörre, akkor 48-ban is tarthatod magad munka segítségével. Nem nehéz : ahogy a végét járja az energiád, szépen berakod a pénzed, utána pedig néhány marha veszélyes 15 másodperces melót. Ezt minden második este megjátszod és több problémád nincs vele és mással sem.
3. Valószínűleg 0 motivációs párbajos lesz a jómadár, azért írd meg a nevét, világot és a párbajszintjét, hátha valakinek kedve lesz hozzá.
4. Ha tényleg 0 motis, akkor úgymond 'le is hagyhatod'. Szépen meghúzod egy kicsit a párbajszinted, akár párbajjal, akár melóval, aztán egy idő után nem fog elérni.

Köszi a választ!

1. Buffalon vagyok, te ott ahogy látom alacsonyabb szintű vagy :(

A játékos 127-es szintű párbajban 297 Mr.Wayne (ha kell fizetek is a bérgyilkosnak, mert már nagyon unom), szöviben jeleztem ezt,de nam nagyon lépett rá senki, perdig már erődharc előtt is kiütött....
Szoktam párbajozni, tehát nem akarok 48-azni egyáltalán.

Ha nem javul a helyzet, akkor átpontozom magam erre én is gondoltam :)
 
Fent