Kérdések és válaszok

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

BBQ fogót mikortól vehetjük meg a boltból?
:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Ezt persze hogy lehet kötvényért venni, ami már van.. :mad: legalább a függetlenségi nyilatkozatot is betehették volna 2001 kötvényért ...
 

DeletedUser15763

Vendég
Ezt persze hogy lehet kötvényért venni, ami már van.. :mad: legalább a függetlenségi nyilatkozatot is betehették volna 2001 kötvényért ...

Tavaly 30 napig lehetett venni, most csak 2 napig. :)
Úgy h jó ahogy van. Ingyen van, és kicsi karik alá tökéletes (jesse stb nincs olyanok alá tök jó). :)
 

DeletedUser16397

Vendég
Sziasztok.

Munka napjánál mi az öreganyámért nem dobja be a szószt vajon...
Bőven + munkapont betörésnél. 127 es szinten...

Ötletek?
 

Deleted User - 294026

Vendég
Nálam az egész kaland nem jó, elfogadtam, és mire mecsinálnám, addigra nem lehet lezárni. Nagyon remélem, hogy kijavítják, és kitolják a kaland határidejét, nehogy idén se tudjam megcsinálni...
 

Cherrug

Well-Known Member
Nálam az egész kaland nem jó, elfogadtam, és mire mecsinálnám, addigra nem lehet lezárni. Nagyon remélem, hogy kijavítják, és kitolják a kaland határidejét, nehogy idén se tudjam megcsinálni...

Szerintem jobb lenne ha írnál a supportra, mert a kalanddal semmi baj nincs.
 

Deleted User - 294026

Vendég
Szerintem jobb lenne ha írnál a supportra, mert a kalanddal semmi baj nincs.

Ez azért érdekes, mert több világon is rossz (Colorado, El Dorado, béta), még a súgóban is ki van írva az aktualitásoknál, hogy hibás a kaland. Már szerintem mindegy, nem hiszem hogy egy nap alatt bármit is tudnának vele csinálni.
 

Cherrug

Well-Known Member
Az ismételhető volt fél napig hibás, már javították. De ha nem írsz a supportra, nem fogom tudni megmondani mi volt a baj. (kb annyi időt vett volna igénybe, mint hogy itt válaszolj, de te tudod :))
 

DeletedUser

Vendég
Jól megjártam ezt a munkanapi kalandot. Nehezen összeszenvedtem az énekkönyvet és a whiskey-t, mentem volna rákászni, erre még nem elérhető a munka (63 vagyok, 68-tól lehet csinálni), munkapontom alig van rá, piacon sincs elég, az is drága. Jó lett volna, ha az új munkarendszer behozatalával figyeltek az ilyenekre is, mint ahogy a napi kalandoknál sem 20-40-60-nál jön már a váltás.

Dark
 

Deleted User - 294026

Vendég
Az ismételhető volt fél napig hibás, már javították. De ha nem írsz a supportra, nem fogom tudni megmondani mi volt a baj. (kb annyi időt vett volna igénybe, mint hogy itt válaszolj, de te tudod :))

Oké, írok, aztán meglátjuk.
 

DeletedUser10995

Vendég
Jól megjártam ezt a munkanapi kalandot. Nehezen összeszenvedtem az énekkönyvet és a whiskey-t, mentem volna rákászni, erre még nem elérhető a munka (63 vagyok, 68-tól lehet csinálni), munkapontom alig van rá, piacon sincs elég, az is drága. Jó lett volna, ha az új munkarendszer behozatalával figyeltek az ilyenekre is, mint ahogy a napi kalandoknál sem 20-40-60-nál jön már a váltás.

Dark
Te is figyelhettél volna előre, ha már a játék fejlesztőit leszóltad. Ez nem most kitalált kaland, tavaly is volt már, tudni lehetett mi kell hozzá (TW-DB). Ha csak pár nappal hamarabb gondolkodsz akkor olcsón megvehetted volna hozzá ami kell. Buffalón jól beégtek páran, amikor arany áron rakták ki pl. a rózsát minimálról indítva, ráadásul nagy okosan az event vége után járt le a licit. Teljesen elfelejtkeztem róla, de 50$ körül volt hétfőn a licit, hacsak nem csaltak, akkor igen sokat buktak rajta. Aki kapzsi legalább figyeljen egy kicsit, mert hétfőn biztos adtak volna 2-3k$ -t, így meg az ügyeskedők elvitték rózsavizet gyártani ;). Így olcsóbb volt kirakni, nyertek vagy 20$ -t darabonként ...
 
Fent