Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Üdv

Esetleg lehetne valami olyan akció is amiért telefonon vagy sms-ben is lehet fizetni. Nem játszok átutalással mert úgy is lenyulná a NAV....

Sms akcióra miért nincs soha lehetőség? Esetleg nagyobb mennyiségő rög vásárlásra?

A banki befizetésű átutalással készpénzzel fizetsz, igaz ha a NAV éppen utánad kutat, akkor is tudni fogják volt erre pénzed, hisz kell oda a neved :D De meglehet bízni családtagot, havert is...
Kicsivel több infó itt: http://wiki.the-west.hu/wiki/Fizet%C3%A9si_m%C3%B3dok:%C3%81tutal%C3%A1s
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Erre kilehetne valami találni, mivel nem hiszem hogy több 100 tárgyat letudnák kraftolni úgy, hogy 5 pont kell már csak a 600hoz :)

Vvhl7Xi.png


Ha jól sejtem ezt sikerült rendesen elrontani nekem, mivel a cím elveszett már..
 

DeletedUser4479

Vendég
625-650-ig még van lehetőség zöldet gyártani, ha jól emlékszem.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Lenne egy problémám a Cunningham-ek végzeténél, Scott William farmján az a feladat, hogy Üssem ki az idegent, de már rengetegszer próbáltam és eddig nem sikerűlt.
Full építő vagyok ennek ellenére sikerűlt többször is 1800-1900 ép között sebeznem, mégis mennyi ép-e van ennek az npc-nek és valaki tudja a fix kitérését mert a 8-ból 1-et sose talál.
Köszi a válaszokat előre is :)
 

DeletedUser4479

Vendég
miért nem megy még a kaland? 10 óra elmúlt és nincs a kocsmában a küldi
 

DeletedUser

Vendég
miért nem megy még a kaland? 10 óra elmúlt és nincs a kocsmában a küldi

nekem El Doradon megjelent a kaland, Dakotán nem :whistle::(

tomolino: és tényleg :D akkor ezért jelent meg El Doradon..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8504

Vendég
nekem ahol "ismételhető", ott semmi nincs, ahol "első", ott megjelent
 

Cherrug

Well-Known Member
Az elfogadási feltételhez azt írja, hogy le kell zárni az 1832-t. Igen ám, de az a 10-30 szint közöttieknek volt, így nekik van ismételhető. Hogy ez direkt van-e így, annak utánakérdezünk (bár meg lennék lepve, ha ezt így akarták volna).

szerk: eddig a macskás kaland volt a munka napi ismételhető előfeltétele, úgyhogy semmi se elképzelhetetlen :D
 

DeletedUser4479

Vendég
melyik az a 1832-es?

szerk, megvan, de azt tavaly mág megcsináltuk egyszer, nem?
 

DeletedUser8420

Vendég
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy tud-e valaki olyan kalkulátort, ami az új tárgyakat is tudja (a szintenként változó statosakat), és az új szetteket is.
vagy valaki meg tudja mondani, mik jelenleg a legjobb tárgyak erődharcra és párbajra?
Köszi! :)
 
Fent