Kérdések és válaszok

NeverendingRoad

Well-Known Member
Köszi a választ!

1. Buffalon vagyok, te ott ahogy látom alacsonyabb szintű vagy :(

A játékos 127-es szintű párbajban 297 Mr.Wayne (ha kell fizetek is a bérgyilkosnak, mert már nagyon unom), szöviben jeleztem ezt,de nam nagyon lépett rá senki, perdig már erődharc előtt is kiütött....
Szoktam párbajozni, tehát nem akarok 48-azni egyáltalán.

Ha nem javul a helyzet, akkor átpontozom magam erre én is gondoltam :)

A 240-es párbajszint már az az állapot, ahol el kell döntsd, hogy most éppen mit szeretnél... Ha párbajozni, akkor tényleg párbajozz, ha nem, akkor meg ajánlatos a 48-azás. De egy jó kis szívórefivel egyébként két legyet ütnél egy csapásra, hiszen életed lenne azért erődharcra, meg ezek a párbajosok is lepattannának rólad. Ha pontozásban, ruházkodásban kell valami segítség, akkor szólj nyugodtan :) Buffalora ritkán nézek fel, bár most a tombola miatt többet leszek, ott is el tudsz érni.
 

DeletedUser

Vendég
Igen,a kötekedésed jogos,egy piaci szabálysértést azonban nem tekint épeszű ember végleges kizárásra való okként.
Ugyanakkor a szabálysértés alól való fölmentési lehetőséget is ajánlott az egyik kedves support,amit utána ő utasított vissza,de nem részletezném tovább egyenlőre...
 

deluigi

Well-Known Member
sziasztok
ez most komoly?
egy csinga csizma a 4. helyezett jutalma a speed szerveren?
raadasul amibol mar volt is
tuti megerte a befektetett 28 napi melot :D
udv mindenkinek...
 

DeletedUser16607

Vendég
sziasztok
ez most komoly?
egy csinga csizma a 4. helyezett jutalma a speed szerveren?
raadasul amibol mar volt is
tuti megerte a befektetett 28 napi melot :D
udv mindenkinek...

hi
nem csinga csizmát kaptál hanem Mega zsákot, nem ?
azmár a te szerencséd hogy pl AQ balsot kapsz vagy csinga cipőt .....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! A vérdíj kitűzésének menetének részletes leírásában hiányolom, hogy nem található semmi infó arról, hogy hogyan tudom megnézni ki tűzött ki vérdíjat a fejemre, van-e mód arra, hogy leszedje valaki azt, amennyiben hamis váddal tűz ki vérdíjat rám bárki. Arról sem szól a fáma, hogy mi a büntetése annak aki ezt teszi... Senki nem vizsgálja felül ezeket a vérdíjakat? Elég sérelmes a dolog, mert van olyan is, akit vonatrablásért köröznek és még a szintet se érte el, hogy megtegye... Ilyen még a vadnyugaton se volt srácok! :) Vagy ez egy vadiúj nagyon vadnyugat, ahol mindent lehet? Ha valakinek van infója fentiekkel kapcsolatban megköszönöm. Üdv: titineni
 

DeletedUser10206

Vendég
Belépési gondok

Sziasztok!

Olyankor mi van, ha

- elfelejtődik a jelszó
- már nem él a regisztráláskor használt e-mail cím
- a Support nem válaszol

?

Nem szeretném bukni a karaktereimet, főleg az Arizonásat nem. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok! A vérdíj kitűzésének menetének részletes leírásában hiányolom, hogy nem található semmi infó arról, hogy hogyan tudom megnézni ki tűzött ki vérdíjat a fejemre, van-e mód arra, hogy leszedje valaki azt, amennyiben hamis váddal tűz ki vérdíjat rám bárki. Arról sem szól a fáma, hogy mi a büntetése annak aki ezt teszi... Senki nem vizsgálja felül ezeket a vérdíjakat? Elég sérelmes a dolog, mert van olyan is, akit vonatrablásért köröznek és még a szintet se érte el, hogy megtegye... Ilyen még a vadnyugaton se volt srácok! :) Vagy ez egy vadiúj nagyon vadnyugat, ahol mindent lehet? Ha valakinek van infója fentiekkel kapcsolatban megköszönöm. Üdv: titineni

Szia!

Nem lehet megtudni ki tűzte ki a fejedre a vérdíjt, viszont ne aggódj amiatt, amiért köröznek :) Csak megadott valamit azért, hogy vérdíjt tudjon tenni rád. Egyébként nem nagy kunszt, nem ér téged semmi hátrány, hogy ilyesmivel vádolnak, csak a párbajosok jobban fognak támadni téged ha az összeg igen szép nagy. Emellett, ha vérdíj van a fejeden és nincs városod akkor is ki tudnak hívni, hisz egy körözött személy vagy :) Összegezve, nem hátráltad semmiben, ha mégis zavar, nyugodtan párbajozz egy olyannal, aki ellen biztos kikapsz (élve esetén elég a vesztett párbaj, halva esetén ki kell üttetned magadat vele, ajánlott kevés energiával és pénzedet bankba téve kihívni az ellenfeledet), így a vérdíj lekerül rólad.
 

DeletedUser

Vendég
Hány tagváros hívható egy erődbe, pontosabban a főhadiszállás kiépítettségi szintje hogy függ össze a városok számával?
De még jobb, ha meg tudnátok mondani, hol egy korrekt leírás az erődökről...
Sajnos, nem találom.
 

DeletedUser16178

Vendég
Sziasztok!

Tudna valaki ötletet adni ,hogy a Vándorcirkusz küldetésben mégis hogy tudnám kiütni Arethát a hidegvérűt? Hónapok óta képtelen vagyok befejezni ezt a kalandsort emiatt.

Köszönöm
 

DeletedUser13096

Vendég
Sziasztok!

Tudna valaki ötletet adni ,hogy a Vándorcirkusz küldetésben mégis hogy tudnám kiütni Arethát a hidegvérűt? Hónapok óta képtelen vagyok befejezni ezt a kalandsort emiatt.

Köszönöm

Fellépés és célzás. Célozz kézfejre vagy vállra.
 

DeletedUser16178

Vendég
Fellépés és célzás. Célozz kézfejre vagy vállra.


A célzásom 232 a fellépésem 222 . Nem tudom ,hogy ez elegendő e,ennyi van :)Megpróbálom akkor amit javasoltál.Köszi
Közben megpróbáltam kézre és vállra célzással.Hát én kaptam a lövéseket ,nem ő :) Na mindegy.Ez van :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13096

Vendég
A célzásom 232 a fellépésem 222 . Nem tudom ,hogy ez elegendő e,ennyi van :)Megpróbálom akkor amit javasoltál.Köszi
Közben megpróbáltam kézre és vállra célzással.Hát én kaptam a lövéseket ,nem ő :) Na mindegy.Ez van :)

Nyomj be egy polírkövet és térj ki a lövése elől.
 
Fent