Kérdések és válaszok

Mr. T.

THE DEVIL
azokon is lezártad a kaland azon részét ami tollat ad és megszerezted az eredményt,amihez munkával kell 925-öt összeszedni?

minden világon minden kaland lezárva.. minden világon minden cím megkapva.. igazából elfér, csak érdekességképpen osztottam meg..
ha a support szükségesnek tartja, akkor nyitok jegyet az adott világokra, h kivegyék a táskából :)
 

DeletedUser17665

Vendég
Elvileg 925 db-t munkával szerezhetsz meg, és, mint sokan írták 1-et a kalandból. Szóval 925+1nek kell lennie.
Ahol megcsináltam az eventet ennyi jött ki nekem is, az, hogy miért nem kapod meg a 926. darabot passz, próbálgasd 15mpvel, hátha beadja. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Lehet azt sejteni vajon, hogy miként lesz vásárolható a lincoln szett?

Úgy, mint a kalóz szett, hogy röggel együtt lehet venni vagy a shop-ba lesz kapható ? :)
 
kérdezném hogy csinálom a tavaszi tojásvadászatot. hiába csinálom a 15 mp-es melokat,amiket ir a tv calc,nem adja be a husvéti festett tojást,elvileg 5 db kell belöle,és csináltam mnd az 5 feladatot amit irt a segitség de semmi,már kétszer fullra töltöttem az energiám...
valami tipp esetleg?
 

krcsirke

el pollo diablo

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Nekem már a virágokat se akarja v1en.. :D mondjuk 200at még nem csináltam, de 50+szerintem megvolt, és 0.. Iowán beadta szerintem hamarabb kicsit. Az is bugos, vagy csak kell sok-sok 15sec? Jövôhetem szünet, meg úgyis kell az 50k-s eredmény, csak hiába nem nyomkodnék :p köszi!
 

krcsirke

el pollo diablo
Nekem már a virágokat se akarja v1en.. :D mondjuk 200at még nem csináltam, de 50+szerintem megvolt, és 0.. Iowán beadta szerintem hamarabb kicsit. Az is bugos, vagy csak kell sok-sok 15sec? Jövôhetem szünet, meg úgyis kell az 50k-s eredmény, csak hiába nem nyomkodnék :p köszi!

A kalandtermék nehezen jön az nem bug, németeknél is sokan kérdezték, de a válasz ez volt.
 

DeletedUser17665

Vendég
Nekem már a virágokat se akarja v1en.. :D mondjuk 200at még nem csináltam, de 50+szerintem megvolt, és 0.. Iowán beadta szerintem hamarabb kicsit. Az is bugos, vagy csak kell sok-sok 15sec? Jövôhetem szünet, meg úgyis kell az 50k-s eredmény, csak hiába nem nyomkodnék :p köszi!

A kaland során, amikor keresni kell vmilyen kalandtárgyat, 1-2 15mp kevés lesz. Van amelyikhez 100-150 db 15mp kell, de adnia kell a tárgyakat, amennyiben nem kapod meg, kérlek írj a Supportra.
 
Fent