Kérdések és válaszok

DeletedUser17699

Vendég
Fellebezni nyomós és megdönthetetlen indok nélkül is lehet, a megdönthetetlen és nyomós érv arra szolgál, hogy visszaengednek.

"Csak kivételes esetekben célszerű" ---> Ez pont azt jelenti, hogy ne fellebbezz akkor, ha semmi értelmes és logikus érved nincs, mert ezzel csak az adminok munkáját terheled, és semmi értelme.
 

DeletedUser

Vendég
Udv

Coloradoi karakterem nem volt hasznalva egy jo ideig, talan meg a karakter visszaallitasa opciot is megkellett erositenem. Kerdesem, hogy a piacon eladott aruk es abbol befolyo osszegek eltunhetnek-e? Mert nem emlekszem, hogy felvettem volna, direkt vartam egy koltozo embert aki atviszi nekem a penzt Floridara. Szemmel jol lathato osszegrol van szo.
Koszonom elore is a hivatalos informaciot.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Udv

Coloradoi karakterem nem volt hasznalva egy jo ideig, talan meg a karakter visszaallitasa opciot is megkellett erositenem. Kerdesem, hogy a piacon eladott aruk es abbol befolyo osszegek eltunhetnek-e? Mert nem emlekszem, hogy felvettem volna, direkt vartam egy koltozo embert aki atviszi nekem a penzt Floridara. Szemmel jol lathato osszegrol van szo.
Koszonom elore is a hivatalos informaciot.

Az bizony ment a levesbe :)
Legalábbis én jártam már így :P
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok

Az eredményeknél meg jelent 2 új fajta gyűjtő kártya .
Azok honnan vagy hogyan szerezhetőek meg ???
:rolleyes:

Utazó vásár nyereményei jelenleg még nem volt igazán átszabva (saját tapasztalataim alapján, vörös és kék levelet elég nehezen lehet kipörgetni, hiába elől van, de viszont tp italokat ritkábban látni és nem gyakori kategóriában), így várhatóan ott lesz a helye.
 

Vaimo

Veteran Member
Utazó vásár nyereményei jelenleg még nem volt igazán átszabva (saját tapasztalataim alapján, vörös és kék levelet elég nehezen lehet kipörgetni, hiába elől van, de viszont tp italokat ritkábban látni és nem gyakori kategóriában), így várhatóan ott lesz a helye.


Köszi szépen a segítséget .
 

DeletedUser17053

Vendég
Tényleg akinek több karija van különböző szervereken az mindegyikkel külön indul? Vagy IP címenként egy nevezhető?
 

DeletedUser7602

Vendég
Elküldtem a 13+1 játékra a megfejtés levelet, a supp rendszeren keresztül... ahol az "egyéb" kategóriát választottam ki, jobb híján... :s
Ez így jó?
 

krcsirke

el pollo diablo
Akkor gondolkozhatok tényleg, melyik világot válasszam ki :D Gondolom várni kell a végéig, hogy kiderüljön, hogy minden válasz hibátlan volt vagy sem amit az adott játékos megadott.
 
Fent