Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Hogyha valakire rakok fejpenzt es leveszik, utana az adott jatekos vedve lesz, nem irhatok ra ki korozest egy darabig. Mas se tud ilyenkor az illetore rakni, vagy csak en? (10 napot kell varjak mire ujra rakhatok)
Mert erdekes modon en 3-4 napja uttettem ki magam fejpenzzel a fejemen es megint van rajtam fejpenz.. hogy van ez?
 

DeletedUser17665

Vendég
Játékos tapasztalat:
7 napot kell várni, és elvileg addig senki nem tud a fejedre tenni pénzt. (Benne van, hogy tévedek, de így rémlik a dolog.)
Amennyiben vkinek mégiscsak sikerült, kérlek dobj egy levelet a Supportra, hogy megnézhessük a problémát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17614

Vendég
Ha valaki párbaj során 25%-os tp növelőt használ, vagy szett miatt többet kapna, akkor a többlet tp-ből számolja a párbaj-tp-t is vagy pedig az eredetiből?
 

DeletedUser11468

Vendég
Valakinek megvan listaszerűen az,hogy mely kalandok adnak Medált? Értem itt, a Több energia,Karakterbónusz,Magasabb Jövedelem,Automatizálás jutalmakat
 

DeletedUser17665

Vendég
Ha valaki párbaj során 25%-os tp növelőt használ, vagy szett miatt többet kapna, akkor a többlet tp-ből számolja a párbaj-tp-t is vagy pedig az eredetiből?

Nagy tapasztalatom nincs a témával kapcsolatban, de a régi jelentéseimet nézem, abból indulok ki, akkor többlet TP-t kell kapnod, így többlet PTP-t is. A TPvel egyenes arányos a PTP... szóval sztem a 25% tp növelő is emeli mind2 TP-t.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Év elején szó volt egy erődös játékról, amit Macaron és a csapat dolgozott ki asszem, bár lehet, még nincs kidolgozva teljesen.

Ezt kb. mikorra várhatjuk? :)

Csak gondoltam megkérdem, mert kezd elbillenni a west egyfajta állóvízzé... :(
 

DeletedUser8002

Vendég
Sziasztok!

Ma reggel érdekes dolog történt:

Elvileg kiütöttem Lord Bannistert (a párbaj-ablak szerint), gyakorlatilag viszont a kalandosztónál nem látszik, hogy teljesítettem.

Ezzel mit lehet kezdeni?

Üdv,

Angelsue
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok!

Ma reggel érdekes dolog történt:

Elvileg kiütöttem Lord Bannistert (a párbaj-ablak szerint), gyakorlatilag viszont a kalandosztónál nem látszik, hogy teljesítettem.

Ezzel mit lehet kezdeni?

Üdv,

Angelsue

Szia!

Kérlek írj egy levelet a Supportra, hogy megvizsgálhassuk a problémát, onnan többet tudunk mondani róla. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent