Kérdések és válaszok

DeletedUser17665

Vendég
bajor szettelemek karácsonykor megszerezhetőek?

Idáig ilyesmikre lehetőség nem volt, azaz amiket "ingyen" kaptunk szettek (gyűjteni kellett virágot-v pontokat stb) nem kerültek be karácsonykor. Húsvét-Függetlenségi-Oktoberfest-Halloween ingyenesek nem kerültek be idáig, de az utóbbi 2 évben a Valentin már bekerült karácsonykor is. Szóval túl sok esélyt nem látok arra, hogy bekerül.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Idáig ilyesmikre lehetőség nem volt, azaz amiket "ingyen" kaptunk szettek (gyűjteni kellett virágot-v pontokat stb) nem kerültek be karácsonykor. Húsvét-Függetlenségi-Oktoberfest-Halloween ingyenesek nem kerültek be idáig, de az utóbbi 2 évben a Valentin már bekerült karácsonykor is. Szóval túl sok esélyt nem látok arra, hogy bekerül.
Az idei viszont árverezhető, ezért gondoltam rá, hogy lenne esély a bekerülésre.

A mérges kígyó idén is elérhető a 2015-ös zsákban?
 

DeletedUser17665

Vendég
Az idei viszont árverezhető, ezért gondoltam rá, hogy lenne esély a bekerülésre.

A mérges kígyó idén is elérhető a 2015-ös zsákban?

Attól függetlenül, hogy árverezhetővé tették nem fogják szerintem betenni. Gondolj bele, 3,5m kapnál egy bajort, kicsit sem örülnél neki. :) Sztem nem teszik be, esetleg max zsák formájában a részeket.

Arról nincs infóm, hogy idén kapható lesz-e a kígyó, de valószínű, hogy nem veszik ki belőle.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Nationalelf

Well-Known Member
15mp kell rá, nagyon sok. Tipp: Irodát próbáld meg, ott adta nekem a legkönnyebben.

A lényeg:
Az elmúlt napokban 15 mp-es munkákkal találtam a tököket én is,mint mindenki más.
Mindenféle munkával adta, akár ezüst volt akár nem, volt hogy egymás után hármat,de 10-20 után egyet adott legalább.
Én is úgy értelmeztem, hogy ma éjfélig lehet, de ma ahogy írtam is 150 (már azóta több is...) energiát elbsztam rá 3 világon kb. 10-15 féle munkával, 15 mp-essel, és ezüsttel....

És még kellene ill. hiányzik 19 darab.

Gondoltam másnak sem adja és itt esetleg szintén jelzik, vagy ha adja akkor meg azt.

Ezért voltam ilyen tapló és kérdeztem meg, mert ezek szerint nálam valami hiba lehet,
 

DeletedUser16538

Vendég
Én is próbáltam világ 1 en ott kb 3 tököt találtam meg eddig. Elment reá 200 energia 7 különböző munkára de nem esett. Florin a kocsma csetben elég sokan számoltak be hasonló tapasztalatról.
 

DeletedUser17483

Vendég
na most, miért nem lehet egy normális időpontot kiírni, hogy december 3. 0 órakor ér véget? Mert így elég lutri, ráadásul a játékosokat téveszti meg a kiírás, ez lehet 0 óra vagy 23 óra 59 perc is.

mert a supp se tudta
de erre csak annyit lehet mondani hogy ez van, több mint 1 hétig tartott, nem az utolsó pillanatban kéne nekikezdeni ...
 

DeletedUser16538

Vendég
Azért vicces 1 kicsit a dologo_O , mindenki utolsó nap ébred fel, hogy neki még hiányoznak tökök 10-20-30 db :( és ma akarná megszerezni az egészet :D a tanulság nem kell mindent utolsó pillanatra hagyni.:p Nov 22 és december 3 között azért lett volna reá elég idő :confused:
 

Mr. T.

THE DEVIL
Azért vicces 1 kicsit a dologo_O , mindenki utolsó nap ébred fel, hogy neki még hiányoznak tökök 10-20-30 db :( és ma akarná megszerezni az egészet :D a tanulság nem kell mindent utolsó pillanatra hagyni.:p Nov 22 és december 3 között azért lett volna reá elég idő :confused:

Kivéve, ha az ember hétköznap dolgozik/tanul és csak hétvégén van annyi ideje, h leüljön a gép elé..
 
Fent