Kérdések és válaszok

DeletedUser16538

Vendég
Kivéve, ha az ember hétköznap dolgozik/tanul és csak hétvégén van annyi ideje, h leüljön a gép elé..

10 nap volt reá ami tartalmazott 2 szombatot és 1 vasárnapot. o_O de valóban a tanulás és a munka fontosabb mint ez. tehát ez a dolog nem kellene, hogy zavarjon ha nem volt annyi időd hogy napi 100 energiát eltolj erre 100x15mp =1500, 1500:60=25 perc ;) ennyi belefér bármi mellett naponta :cool::rolleyes:
 

Kanyim

Veteran Member
...nem az utolsó pillanatban kéne nekikezdeni ...
ott volt rá az előző hétvége meg most a szombat is

Én kérek elnézést hogy azt hittem hogy egy kiírt időpontnál az utolsó nap is még bele tartozik és a való életben lévő dolgokat előrébb vettem :D

Úgy imádom amikor mindig van valami okoskodó aki ilyen eseteknél benyögi hogy hát nem a végére kéne hagyni és amúgy is volt rá 3 hétvégi nap...

Amúgy azért szomorú, mert egy jó kezdeményezésnek adott amolyan innos szájízt a végére :(
(bár szerencsére annyira nem izélte el mint az erődharc vb-t)
 

DeletedUser16538

Vendég
Én kérek elnézést hogy azt hittem hogy egy kiírt időpontnál az utolsó nap is még bele tartozik és a való életben lévő dolgokat előrébb vettem :D

Úgy imádom amikor mindig van valami okoskodó aki ilyen eseteknél benyögi hogy hát nem a végére kéne hagyni és amúgy is volt rá 3 hétvégi nap...

Amúgy azért szomorú, mert egy jó kezdeményezésnek adott amolyan innos szájízt a végére :(
(bár szerencsére annyira nem izélte el mint az erődharc vb-t)

Ha nagyon akartad volna Kanyim nem hagyod utolsó napra. Én is imádom amikor valaki mindig talál valami okot hogy az innót szidja, hogy mindent elront stb. Most ez a bajod hogy dec 3 ikán nem esik a tök, a múltkor az volt, hogy miért csak 1 napig tartott a magányos cowboy akció. Következő alkalommal milyen hibát fogsz találni? :Do_O
 

DeletedUser17483

Vendég
kanyim, nem leszólni akartalak, csak ha valami kell/érdekel, nem az utolsó pillanatra kell hagyni , mert ahogy látod nem biztos hogy az az utolsó pillanat, rosszul mondták az időpontot, ezzel nagyon nem lehet mit kezdeni ....

jól mondod Floki ...
mindig van aki panaszkodik valamiért, de addig jó, legalább van "érdeklődés" ...
 

Mr. T.

THE DEVIL
Félreértés ne essék, nem hibáztatom sem az Inno-t, sem a Supportot.

Ugyanakkor, ha van még egy nap a kiírásban, akkor arra joggal alapozhatok, nemde?

Kedves Floki :) megbocsáss, de szerintem nem egy időbeosztás szerint élünk mindannyian ;) s olykor-olykor még ez a napi 1 óra sem fér bele az időbe adott időszakban..
 

DeletedUser16538

Vendég
Ha elolvasod a kiírtást pontosan azt irja hogy nov 22 és december 3 között. Ha szó szerint értelmezed a közöttöt akkor a dec 3 már nem tartozik bele.
 

DeletedUser

Vendég
De, beletartozik, 23:59 percig, elvileg.. Amit elfelejtettek közölni, vagy ők se tudták. Mr. T-nek pedig igaza van, 1 óra is rengeteg idő, ha elfoglalt az ember mással.
 

DeletedUser16538

Vendég
Mint mondtam ha nagyon fontos lett volna akkor szakítottál volna reá időt. Utolsó pillanatra hagyni mindent nem épp a legjobb megoldás bármiről is legyen szó. Nem vitatom vannak ennél fontosabb dolgok is. Más is dolgozik, tanul de ezelet nem csinálja a nap 24 órájában 10 napon keresztül. Mellesleg a kaland még ma is élt azok lezárhatóak voltak.

Részemről téma lezárva. Jövőre ha lesz hamarabb el kell kezdeni. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Ha nagyon akartad volna Kanyim nem hagyod utolsó napra. Én is imádom amikor valaki mindig talál valami okot hogy az innót szidja, hogy mindent elront stb. Most ez a bajod hogy dec 3 ikán nem esik a tök, a múltkor az volt, hogy miért csak 1 napig tartott a magányos cowboy akció. Következő alkalommal milyen hibát fogsz találni? :Do_O

A magányos cowboynál azt a javaslatot tettem hogy az ilyen ideiglenes akciók 2 nap helyett 1 hétig tartsanak, mert akkor akiket tényleg érdekel legalább biztosan megtudják venni. (és ez az innonak is több pénzt jelentene)

Most meg nemtetszésemet fejeztem ki, mert egy esemény hamarabb ért véget mint ahogy meg volt hirdetve.

Szóval nem kell úgy csavarni a dolgokat mintha mindenért panaszkodnék...

(Amúgy én sem utolsó pillanatra hagytam. Már többször is nekifutottam, csak full random dobálta. Több világon összejött, de soknál 28-30 fele megálltam. Gondoltam majd ma befejezem mindenütt.. Így jártam, nem létszükség ez, meg átcserélések után így is bőven 300+ fogok nyitni, de attól még nem fogok tapsikolni hogy egy jó kezdeményezés így fejeződött be)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
A költözés esetében kihez kerül a körözési jelentés, miután kiütnek valakit? (tudom, aki rám tette, ahhoz, de költözés után is? és ha az adott illető nem játszik a célul választott világon?) Vagy költözés után tiszta lap és nem marad meg a körözési cédula? Sorry, ha van infó erről, de én nem találtam meg sehol :)
 

DeletedUser7534

Vendég
Az IFBC verseket csak csupa "E" betűvel lehet? Mondjuk lehet valakinek tetszik, engem a hideg kiráz az eszperentétől.... :)
 
Fent