Kérdések és válaszok

Kanyim

Veteran Member
Érdeklődnék hogy egy szájharmonikát kb mennyi idő áttenni egyik játékostól a másik játékoshoz ?

Több mint 2 hete várok arra hogy megkapjam floridán...

(tudok olyan játékosról akihez 2-3 nap alatt átkerült.. a furcsa hogy közben mástól megkaptam egy írógépet, szóval nálam is menne ez gyorsan, csak ez tűnt el valahol az éterben :D )
 

DeletedUser17665

Vendég
Érdeklődnék hogy egy szájharmonikát kb mennyi idő áttenni egyik játékostól a másik játékoshoz ?

Több mint 2 hete várok arra hogy megkapjam floridán...

(tudok olyan játékosról akihez 2-3 nap alatt átkerült.. a furcsa hogy közben mástól megkaptam egy írógépet, szóval nálam is menne ez gyorsan, csak ez tűnt el valahol az éterben :D )

A türelem rózsát terem... :oops::rolleyes: ebben az esetbe egy harmonikát! :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
A verses játékhoz felmerült bennem egy kérdés. Ha rendelkezem, már írógéppel akkor is nyerhetek egy plusz darabot? Csak kevesebb lesz az esélyem rá megnyerni? :)
 

DeletedUser3399

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, ha "A portya" kalandot már évekkel ezelőtt lezártam, és a lezáráshoz nem a 2. kulcs megszerzésének a verzióját választottam, valahol van esélyem még a 2. kulcsra.
Köszönöm!
Szép estét!
Rega
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, ha "A portya" kalandot már évekkel ezelőtt lezártam, és a lezáráshoz nem a 2. kulcs megszerzésének a verzióját választottam, valahol van esélyem még a 2. kulcsra.
Köszönöm!
Szép estét!
Rega

Prémium kazetta v pedig piacról megtudod venni.
 
Fent