Kérdések és válaszok

DeletedUser16538

Vendég
Sziasztok

Floridán a Halloween kalandnál nekem nem jelenik meg az ID 601 es küldi Szellemvárisnál. Más tapasztalt még ilyen jellegű problémát? Az öreg nő viszont beadta a küldetést és mind a 3 kalandtárgy is meglett.
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok

Floridán a Halloween kalandnál nekem nem jelenik meg az ID 601 es küldi Szellemvárisnál. Más tapasztalt még ilyen jellegű problémát? Az öreg nő viszont beadta a küldetést és mind a 3 kalandtárgy is meglett.

Köszönjük a jelzésedet! :) Továbbítva.
 
Beta fórumon csütörtökön jelent meg a kiírás a magányos cowboyról és péntek 11 kor Leones a community manager hozzáfűzte, hogy ezek az értékek javítva lesznek . (itt a link róla :https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/lonesome-cowboy-sale.3232/ ) Úgyanúgy 11:54 kor DaN is megírta magyar fórumon (link :https://forum.the-west.hu/index.php?threads/magányos-cowboy-küldetéssorozat-és-akció.3110/) hogy az értékek nem jók és javítva lesznek mikor bekerül a kaland is. Ezeknek a tudtában akár mielőtt megveszed a szetted már tudhattad volna hogy nem a végleges marad.

És nyilván mindenki minden nap olvassa a fórumot, mert ez kötelező tartozéka a játéknak.... Ezt te sem gondolod komolyan. :D
 

DeletedUser16538

Vendég
És nyilván mindenki minden nap olvassa a fórumot, mert ez kötelező tartozéka a játéknak.... Ezt te sem gondolod komolyan. :D

Akkor meg nem kell panaszkodni arra, hogy nem tudsz olyan dolgot hogy változtatni fogják a szett bónuszait ha a hivatalos csatornát ahol közleményeket tesznek ki nem olvasod el. just sayin'
 

DeletedUser13044

Vendég
Simán perelni lehetne az innot elég sok dologért :D csak kérdés kinek éri meg, egy nemzetközi jogvitába belekerülni.
Engem pl az jobban zavar, hogy semmilyen panaszlehetőség nincs, ahova írni lehetne visszatérítés , visszaélés meg hasonló ügyekben :D ami inno oldalán kint van infos email, nem válaszolnak róla :D van egy sejtésem hogy ha magyarországról írod a panasz levelet, akkor azt ki kapja és ki nem továbbítja :D :D
 

DeletedUser13044

Vendég
Akkor meg nem kell panaszkodni arra, hogy nem tudsz olyan dolgot hogy változtatni fogják a szett bónuszait ha a hivatalos csatornát ahol közleményeket tesznek ki nem olvasod el. just sayin'


sztm alap lenne, hogy ha már van egy béta szerver, akkor a rendes szerverekre hibátlanul érkezzenek meg a frissítések és legfőkébb a fizetős content :D ezt addig fogják eljátszani, amíg valaki nem viszi bíróságra az ügyet :D és jöhetnek az ÁFSZ-szel meg a többi sz@rsággal, a törvénykönyveket amúgy sem írja felül :D ez meg messze kimeríti a fogyasztó szándékos megtévesztése részt :D
 

Kanyim

Veteran Member
sztm alap lenne, hogy ha már van egy béta szerver, akkor a rendes szerverekre hibátlanul érkezzenek meg a frissítések és legfőkébb a fizetős content :D ezt addig fogják eljátszani, amíg valaki nem viszi bíróságra az ügyet :D és jöhetnek az ÁFSZ-szel meg a többi sz@rsággal, a törvénykönyveket amúgy sem írja felül :D ez meg messze kimeríti a fogyasztó szándékos megtévesztése részt :D

Totálisan egyet értek veled. Banális hibákkal kerülnek be a frissítések, az emberek szinte félnek megvenni a dolgokat, mert mi van ha változtatnak rajta. Előre tervezés és kiszámíthatóságról meg ne is beszéljünk...
 

DeletedUser

Vendég
Életerőpontokat röggel feltölteni, mint ahogy energiát, terveznek a fejlesztők, van-e valami infó erről?

Ha a mézbor 8 órán át tartó 20%-os szerencse buffot ad, akkor a szellemzene miért csak 8 akcióra használható 25%-os TP bónuszt ad?

Ha jól tudom nincs olyan sebesség buff, ami ugyanígy órán át tartó időtartamra lenne kitalálva, csak 5-10-25 akcióra?!

Esetleg érdemes lenne ezeket a fejlesztéseket továbbítani a fejlesztőknek? Mindenki véleménye érdekelne.
 

DeletedUser10206

Vendég
Életerőpontokat röggel feltölteni, mint ahogy energiát, terveznek a fejlesztők, van-e valami infó erről?

Ha a mézbor 8 órán át tartó 20%-os szerencse buffot ad, akkor a szellemzene miért csak 8 akcióra használható 25%-os TP bónuszt ad?

Ha jól tudom nincs olyan sebesség buff, ami ugyanígy órán át tartó időtartamra lenne kitalálva, csak 5-10-25 akcióra?!

Esetleg érdemes lenne ezeket a fejlesztéseket továbbítani a fejlesztőknek? Mindenki véleménye érdekelne.

Támogatom ezerrel a felvetést. Ha nem is 8 órás buffok lennének a TP-re / sebességre, hanem 1-2 órás, már akkor is jó lenne.

Ez a 8-10 alkalomra való nagyon haláli, nem éri meg sztem senkinek. :)
 
Fent