Kérdések és válaszok

DeletedUser17690

Vendég
Sziasztok!

A mostani frissítés után éredekelne, hogy hogyan számítódik az összesített várospontszám.
várospontszám + erődpontszám + tagpontszám + párbajpontszám + lakosok átlagszintje- nél részletesebben.

Előre is köszi.
 

Kanyim

Veteran Member
Én pozitívnak tartom ezt a frissítést ! Lényegében a nagy templomépítők kivételével mindenki csak üdvözölheti.
Nehogy azt mondja valaki hogy ez a rangsor (https://prnt.sc/gpt2gh) normális volt. 3db "kicsi" templomépítő városka is megelőz egy élettel teli, erődös nagyvárost.

Bár még kis finomítgatások kellenek hozzá, de az irány jó !
(mondom ezt nagy templomépítőként aki közel 15,500 órát beletolt)
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok!

A mostani frissítés után éredekelne, hogy hogyan számítódik az összesített várospontszám.
várospontszám + erődpontszám + tagpontszám + párbajpontszám + lakosok átlagszintje- nél részletesebben.

Előre is köszi.

Várospontszám: várospontszám+ szintenként kaptok 100 pontot templom esetén. Pl.: 15ös templom esetén 1500 pont.
Erődpontszám: erődtulajdonosok kapják a pontot.
Tagpontszám: úgy kaphatjuk meg, hogy a tagok számát megszorozzuk az átlagszinttel majd ezt még öttel.
Párbajpontszám (erről ennél több információm nincs sajnos):
  • A település rangsort befolyásolja a párbaj tapasztalati pontok
  • A vesztes-nyertes és a város közös párbajstatisztikája befolyásolja a városod pontjait
Lakosok átlagszintje: összeadód a lakosok szintjét, majd elosztód a lakók számával.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Sziasztok!

A mostani frissítés után éredekelne, hogy hogyan számítódik az összesített várospontszám.
várospontszám + erődpontszám + tagpontszám + párbajpontszám + lakosok átlagszintje- nél részletesebben.

várospontszám: 73,200 + templom
templom eddig: 300 - 4,515,000, 350 - 6,142,500, 400 - 8,020,000
templom innentől: 300 - 30,000, 350 - 35,000, 400 - 40,000
erődpontszám: amennyiért megépítették, fix minden méretnél.
tagpontszám: 5 X lakos szintje... azaz egy csak 150esekből álló fulos 50 fős városnál : 50*150*5 = 37'500
párbajpontszám: na ezt nem tudom
 

DeletedUser17690

Vendég
Köszönöm a válaszokat.
Azt esetleg még meg tudjátok mondani, hogy mennyi a fix pont erődönként, méretekre bontva?
 

DeletedUser17484

Vendég
De mi lett volna, ha új világban indítanak ezzel a módszerrel és nem basznak ki olyanokkal akik több ezer órát építettek... És nem erődharcos pl a szövetségük? Egy tollvonással intéznek el több éves munkát, egy rakás rögöt, egy vagon pénzt, amit kaphattam volna, ha nem a semmiért építek és mennyi pénzt vesztettem azzal, hogy nem olyan munkát végzek amiért még pénz és termék is jár. Nem több éves beállt világokat kéne szétbaszni... A munkás dolgozott azért, hogy az a templom nőjön, nem kevés pénzt áldozott a ruháért amit visel minél jobb legyen, ezáltal ak szarjunk bele azért amit eddig tettek, nekem is szórakoztatóbb lett volna, ha párbajozom, erődözök vagy kalandozok, de építettem a várost, mert ezáltal tudtam a városom előrébb vinni. De most kezdjek mindent előröl, pontozzak át ami egy vagyon ugyebár ?:D És adjak ki egy nagyobb összeget, mivel teljesen le kell cserélnem mindenem, bár a karakterosztályomat még megváltoztatni se lehet ugyebár...
 

krcsirke

el pollo diablo
Tp építésért járt és még jár mai napig. Valóban ezt a lépes nem ma kellett volna megtenni, hanem jóval korábban, mivel nem reális, hogy 1 ember építéssel több pontot alkothat, mint egy város erődökkel, aktív tagokkal. Annak idején jobb lett volna ha fixálták volna a pontot, így megértem a te oldaladat is, nyilván mást választottál volna. De viszont ezzel a változással egy kicsit a pvp vonalat akarják szerintem erősíteni, hisz aktív játékosok száma fokozatosan csökken. Párbajhoz feltétlenül kell aktivitás, erődharchoz ismét valamennyi szükséges. Meglehet érteni ezt is. Lehetséges a jövőben még változtatnak rajta, hisz német fórumon is van panasz játékosoktól, de sokak meg örültek ennek a lépésnek.
 
Fent