Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Oh ertem, nem ertelmeztem az "es" kotoszot, elnezest. Bar 800 rogert igy is borsos az ara.

Koszi a valaszt.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
de hiszen az energiadobozon kívül a whiskey és az elsősegély készlet megtalálható külön is az eventben.... :eek: (egyik ingyenes másik 150rögös akcióból származik)

Akkor nem lett volna egyszerűbb betolni csak az energia dobozt, úgy, mint a legutóbbi eventen? :p
 

krcsirke

el pollo diablo
A rekordok topicnál milyen változások lesznek ha bétán jelenleg lévő 2.63 verzió változatlan formában hozzánk is elér?
Town ranking

All infinite level buildings (e.g. the church) will count their points as stage * base points instead of total points.

To keep it short, it means you gain 100 town points per church level

Tehát a templom fixen szintenként 100 pontot ad, építési pontszám így jelentősen lecsökken.
 

DeletedUser17665

Vendég
Érdekes frissítés lesz. Azok a városok, akik a templomépítéssel most a topba vannak, nem biztos, hogy a frissítés után is ott lesznek, az új rangsorolás szerint. :oops:
 

krcsirke

el pollo diablo
Érdekes frissítés lesz. Azok a városok, akik a templomépítéssel most a topba vannak, nem biztos, hogy a frissítés után is ott lesznek, az új rangsorolás szerint. :oops:

Elő a fegyvereket akkor! Párbajozás újra fel lesz virágozva, illetve erődbirtoklásnak ismét lesz súlypontja. Az építőknek így sajnos marad a tp és egy magas szintű templom. Érdekes lesz látni a változásokat, PVP így erőre kaphat.
 

DeletedUser

Vendég
A https://wiki.the-west.hu/wiki/Hihetetlen_utazás és a Rab testvérek kalandban fordult eddig elő, hogy a nem felvevendő tárgykövetelményeknél nem fogadja el a fejlesztett tárgyakat, de ha felveszem, akkor rájön hogy mégis van olyanom, ha leveszem, elfelejti. Ez akkor baj, amikor fel is kellene venni valamit a helyére, persze párszáz dollárért lehet venni plusz egyet abból, csak jelezni akartam a hibát. Nem tudom, hogy ez bug, vagy direkt van így, talán majd valamikor javítva lesz, mert a korábbi kalandoknál ezeket felismerte.
 

DeletedUser17665

Vendég
A https://wiki.the-west.hu/wiki/Hihetetlen_utazás és a Rab testvérek kalandban fordult eddig elő, hogy a nem felvevendő tárgykövetelményeknél nem fogadja el a fejlesztett tárgyakat, de ha felveszem, akkor rájön hogy mégis van olyanom, ha leveszem, elfelejti. Ez akkor baj, amikor fel is kellene venni valamit a helyére, persze párszáz dollárért lehet venni plusz egyet abból, csak jelezni akartam a hibát. Nem tudom, hogy ez bug, vagy direkt van így, talán majd valamikor javítva lesz, mert a korábbi kalandoknál ezeket felismerte.

Köszönjük a jelzésedet. Továbbítottam a problémát.
 
Fent