Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Mivel nem találtam a tippjátékról való csevegnésnek topicot felteszem itt a kérdést: Mivel ugye két meccs le lett fújva, mert a szerver megadta magát 30-án (olasz-szlovák, cseh-holland), ezekre lehet-e újratippelni, vagy amikor újra megrendezésre kerül, akkor fog a tippünk érni?
 

DeletedUser17665

Vendég
Mivel nem találtam a tippjátékról való csevegnésnek topicot felteszem itt a kérdést: Mivel ugye két meccs le lett fújva, mert a szerver megadta magát 30-án (olasz-szlovák, cseh-holland), ezekre lehet-e újratippelni, vagy amikor újra megrendezésre kerül, akkor fog a tippünk érni?

Nem tervezünk újratippelést, amiket leadtál azok lesznek érvénybe a pótlásnál is.
 

DeletedUser

Vendég
Legyartottam egy izzo kevereket, de nem szamolta hozza a sokfeleseghez. Nem 1:1ben szamolja?
 

DeletedUser17665

Vendég
Legyartottam egy izzo kevereket, de nem szamolta hozza a sokfeleseghez. Nem 1:1ben szamolja?

Azóta sok víz lefolyt a Dunán! :) Saját tapasztalataim a témával kapcsolatban, nem hivatalos információ.
Pl.: kovács vagy. Tudsz minden receptet. Legyártasz 200 bajonettet, 1000 grafitot, 50 modern páncélt stb, akkor ez alapján kapsz pontokat. Magyarul amiből idáig keveset gyártottál abból bizonyos mennyiségű pontokat kaphatsz, de amiből már tömegesen gyártottál mint pl.: szakács esetén sült bab lehet v sarlatán esetén a tea, idő után még többet kell legyártani belőlük, hogy kapj bizonyos mennyiségű pontot. A tapasztalataim ezt mondják, és ez alapján kaptam én pontokat. Amiből korábban keveset gyártottam abból könnyebben kaptam pontot, mint amiből korábban tömegesen gyártottam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Mrs.Dreamer

Active Member
Azóta sok víz lefolyt a Dunán! :) Saját tapasztalataim a témával kapcsolatban, nem hivatalos információ.
Pl.: kovács vagy. Tudsz minden receptet. Legyártasz 200 bajonettet, 1000 grafitot, 50 modern páncélt stb, akkor ez alapján kapsz pontokat. Magyarul amiből idáig keveset gyártottál abból bizonyos mennyiségű pontokat kaphatsz, de amiből már tömegesen gyártottál mint pl.: szakács esetén sült bab lehet v sarlatán esetén a tea, idő után még többet kell legyártani belőlük, hogy kapj bizonyos mennyiségű pontot. A tapasztalataim ezt mondják, és ez alapján kaptam én pontokat. Amiből korábban keveset gyártottam abból könnyebben kaptam pontot, mint amiből korábban tömegesen gyártottam.
Ezt cáfolom, nem így van :) Floridán 130k-t gyártottam, ebbők 25k azóta történt hogy bejött a szakma lista s figyelem. Sarlatánként pl a leggazdaságosabban gyártandó cucc a piritlemez és amulett, hiába gyártottam le rengeteget ezekből nem kapok kevesebb pontot. :rolleyes:
 

DeletedUser13044

Vendég
Szerintetek idén lesznek Wright cuccok (repcsi , bicaj) a shop-ban? Sokan örülnénk nekik. Én személy szerint tavaly lecsúsztam róla, de nagyon hiányzik az inventory-mból :)
 

Kanyim

Veteran Member
Szerintetek idén lesznek Wright cuccok (repcsi , bicaj) a shop-ban? Sokan örülnénk nekik. Én személy szerint tavaly lecsúsztam róla, de nagyon hiányzik az inventory-mból :)

Hááát.. most ősszel volt a Colcord kaland.(ez is olyan mint a wrhight vagy az amcsifocis..) https://wiki.the-west.hu/wiki/A_Colcord_történet
Nekem úgy rémlik idén ősszel a többi megvásárolható cucc nem volt az UP boltban a kaland alatt.... (de ha valaki konkrétan emlékszik javítson ki).. ebből kiindulva nem lesz a wright sem.
 

Kenneth G

Kroki-fan

DeletedUser

Vendég
Sorban maradok le a jatekokrol facen, mert kulfoldrol jatszok. Nem lehetne felgyorsitani a problema kikuszoboleset? Esetleg itt, ezen a forumon hirdetni?
 

DeletedUser17703

Vendég
Üdv mindenki. Olyan kérdésem lenne hogy itt még szoktak vagy fog indulni uj szerver ? Én nagyon régen játszottam ezzel a játékkal kb mikor még megjelent elöször és most kedvet kaptam megint. De én ugy nem szeretek elkezdeni játszani hogy már mindenkinek megvan minden én meg akkor kezdem.
 
Fent