Játék hibák

krcsirke

el pollo diablo
Hello!

Van egy gondom, vásároltam az UP boltban 10 db tököt, meg is adta, le is vonta a kötiket. Kinyitottam mindegyiket,, köztük, amiért vettem, Három növér módszert. Nos a gondom az, hogy eltünt, az összes kinyitott kártyám, a kötik is . amiért vásároltam.
Amennyiben lehetséges, megtudná valaki nézni, hogy hol van, vagy mi a hiba? Ez Georginán történt, egyedül csak ott játszom.

Köszönöm.

Nem tököt vettél, hanem gyűjtőkártyát. Gyűjtőkártyákhoz nincs köze a kalandban kért termékekhez. Próbálj más játékos társadtól piacról venni a hiányzó kalandtárgyakat.
 

karcsi91

Member
Az ,,Egy_ünnepi_labdajáték " kalandsort nem találom .A The West Wikinél ki van írva, hogy Dec. 06 -Jan. 09-ig lehet megcsinálni ezt a kalandsort, viszont én nem találom sehol ! https://wiki.the-west.hu/wiki/Egy_ünnepi_labdajáték
Valamint ,, a baj nem jár egyedül " kalandsornál, a ,,John eltörte a lábát "résznél a kalandosztót nem lehet megnyitni a térképen ! https://wiki.the-west.hu/wiki/A_baj_nem_jár_egyedül
Valakinek van valami infója erről, vagy csak nálam jelentkezik ez ? :(
 

Pantheon

New Member
Jelenleg is dolgozunk a hibán, ami ezt a problémát okozta, remélhetőleg hamarosan javításra kerül.
Amint tapasztaltuk azóta sem sikerült javítani ezt a hibát... Sokszor megtörténik, és normális világokon elengedi az ember, de az, hogy ezen csúszik el egy bajnoksági harc, na az nem kellemes. :)
Ez és az ehez hasonló hibák gyors javítása lenne a prioritás, nem pedig az, hogy új világ jöjjön, főleg hogy azt szinte senki nem várja.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Amint tapasztaltuk azóta sem sikerült javítani ezt a hibát... Sokszor megtörténik, és normális világokon elengedi az ember, de az, hogy ezen csúszik el egy bajnoksági harc, na az nem kellemes. :)
Ez és az ehez hasonló hibák gyors javítása lenne a prioritás, nem pedig az, hogy új világ jöjjön, főleg hogy azt szinte senki nem várja.

Nyilvánvalóan te is tisztában vagy azzal, hogy nem a magyar support fejleszti a játékot és nem ők döntenek arról, hogy nyíljon-e új világ vagy sem.

A hibákat jelzik az illetékeseknek, akik amikor tudnak, foglalkoznak ezzel is.
Ennél többet nem tudnak tenni ebben az ügyben.
 

Pantheon

New Member
Nyilvánvalóan te is tisztában vagy azzal, hogy nem a magyar support fejleszti a játékot és nem ők döntenek arról, hogy nyíljon-e új világ vagy sem.

A hibákat jelzik az illetékeseknek, akik amikor tudnak, foglalkoznak ezzel is.
Ennél többet nem tudnak tenni ebben az ügyben.
Elnézést, én még rengeteg dologgal nem vagyok tisztában, mivel csak rövid ideje vagyok a West közösségének tagja.
Azt a kijelentést, hogy "Jelenleg is dolgozunk a hibán" úgy értelmeztem, hogy ugye ők (magyar support) teszik ezt.

Remélem valóban foglalkozik ezzel valaki, és számíthatunk a hiba javítására.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Elnézést, én még rengeteg dologgal nem vagyok tisztában, mivel csak rövid ideje vagyok a West közösségének tagja.
Azt a kijelentést, hogy "Jelenleg is dolgozunk a hibán" úgy értelmeztem, hogy ugye ők (magyar support) teszik ezt.

Remélem valóban foglalkozik ezzel valaki, és számíthatunk a hiba javítására.

Semmi gond, azt hittem, hogy ezt tudod :) részemről is elnézést a "nyilvánvalóan.." kezdetű mondatért :)
Biztos vagyok benne, hogy foglalkoznak ezzel is, s idővel meg is kapjuk a hibajavítást :)
 
Fent