Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Mert most nem kell azzal erőltetni a rögvásárlást, mivel olyan erős szett jön úgy gondolják lötyi nélkül is meglesz a havi bevétel.

Ugyanitt grat hogy az erődképlet megoldása helyett továbbra is az egyre erősebb szetteket erőltetik.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Azért, hogy ne legyünk idő előtt 250-es szintűek
Idő előtt:
2030 vége helyett 2030 elején

Valóban a mostani eseményünkről hiányzik, de remélhetőleg ez változni fog a jövőben és ismételten megnyerhető lesz :)
Sajnálom, nekem pl a lötty lett volna az ami a legjobban érdekelt volna a nyeremények közül. A többi tárgy kevésbé érdekes számomra, mivel piacról majd megszerzem... :D
De mégis az Inno miért döntött így? 1 éve túl sokat nyertek belőle a játékosok (pedig nem dobálta jól... de lehet rögöt spammelve sokat lehetett volna szerezni..
) vagy valami más az oka?
 

kisrigi

Active Member
Floridán másfél órával az event kezdete után valaki 820-as szintnél van, és néhány másodpercenként lép 1 szintet.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

pesmartin

Well-Known Member
Am jó ez a nyereményjáték meg minden.....De hogy ezt sem sikerül rendesen összehozni.
Az egész lényege az lett volna,hogy aki nyer annak napi +2500tojás a többiekhez képest.
Ehhez képest meg nesze neked semmi fog meg jól..........
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Am jó ez a nyereményjáték meg minden.....De hogy ezt sem sikerül rendesen összehozni.
Az egész lényege az lett volna,hogy aki nyer annak napi +2500tojás a többiekhez képest.
Ehhez képest meg nesze neked semmi fog meg jól..........

Sajnálatosan hibásan került be az új tárgy, amit a főnyereménynek szántunk, kijavításra leghamarabb csak a soron következő frissítéssel tud megtörténni, ami viszont hetek kérdése. Emiatt kértük, hogy valami hasonlóan hasznos nyeremény legyen helyette, amivel szintén tudtok tojást gyűjteni.
 

Kruikov

Az Admirális
Lehet, hogy minden event alkalmával kellene statisztikákat készítenem, mert azt úgyis szeretitek..
4791 bővítmény megtekintése

Nyugtassatok meg, hogy másnak is hasonlóan néz ki.. Vagy ez még mindig csak az én védjegyem? :D
Készíts, én kíváncsi vagyok az ilyenekre. :D Amúgy nem lenne rossz az a láda, ha nem lenne elavult.
Én mindegyik nyitásból TP-italt nyitottam. Ennyi ... (irónia, csak jól esett)
 
Fent