Fordítási- és szöveghibák a játékban

krcsirke

el pollo diablo
Téli kincs - Találkozó a polgármesterrel

Crystal Town


Egy újabb hosszú kaland után megérkezel Crystal town-ba, azon gondolkodva, vajon a ez a küldetés hova fog még téged elvinni. Te és a lovad nagyon elfáradtatok. Elmész a városházára, hogy találkozz a polgármesterrel, de nem volt ott. A titkára adott neked időpontot másnap reggelre. Addig pihensz.

Korán ébredsz fel és a polgármestert várod az irodájánál. Egy óra után megjelenik.

Polgármester:Helló! Nem ismerlek, itt laksz a városba? Nem? Messziről jöttél? Értem, mondd el a történetedet.

Elmondod a kalandodat a polgármesternek és megmutatod neki a nyomot, ami ide vezetett. Csendben hallgat és a térképet nézi. Amint végeztél, pár percig csendben ül, aztán feláll és az ablakhoz megy.

Polgármester:A történeted először meglepett, nem nem tudtam, hogy lehetek a részese. De amikor megláttam a kódot a jobb alsó sarokban, megértettem. Nem láttam régóta, utoljára akkor, amikor gyerek voltam. Az apám mutatta meg a kódot, amikor a titkait nézegette. Megoldotta, de pár héttel utána elfelejtettük az egészet. Nagyon érdekel téged ez a nyom. Őszintén szólva, engem nem annyira, de tudom, hol tartotta apám a jegyzeteit, odaadom neked, de kérek cserébe valamit. A választások hamarosan itt vannak, szükségem van pénzre az újraválasztáshoz. Ha segítesz nekem, akkor odaadom az apám kutatásait neked.

Vagy vessző hiányzik, vagy sok lett a nem.
 

krcsirke

el pollo diablo
Ezt majdnem elfelejtettem:

027133c1-0a44-427f-bb83-0a059671a8d1.png


Érdekes láda, lehet a hordó jobban illene rá.
 

krcsirke

el pollo diablo
Mágikus világ - Piros szövet zárószövege

Rénszarvas: Köszönöm a szénát. Öreg barátom, Rudolf nagyon fáradt. Pihennie kell. Ó, majdnem elfelejtettem, itt van a szövet és pár mogyoró. Hidd el, kelleni fog.

Dió, ha már "végre" javítva lett a termék.

Mágikus világ - Csomagolás

Magadhoz beszélsz: Ok, elkezdem becsomagolni az ajándékokat. Ó, mi ez? Ezek a nevek, Maria, John, Henry, Waupee és Mr. Spoot ... azt hiszem idén mindenki örülni fog az ajándékának. Becsomagolva, aláírva...be kell tegyem egy zsákba és el kell küldenem a kocsmába. Még én is kapok valamit! Mókus! ÁLLJ! Óvatosan, el ne törj valamit! Ezek az ajándékok finomak és ami még fontosabb, hogy a barátaimnak lesznek!

Mókus: Bocsánat. A mikulás sosem engedte meg, hogy bejöjjek, mert mindig elrontok valamit. De hallottam, hogy beteg, és azt gondoltam, talán segíthetek.

A mókus nagy barna szemekkel néz rád és csóválja a farkát. Úgy döntesz, adsz neki egy esélyt. Egy mogyorót is adsz neki.

Megint dió.

Zárószövege:


Mókus: Hú, végre minden kész van. Nem, nem minden. Még kell valami dekoráció. Menjünk és szerezzünk! Ezek a mogyorók nagyon finomak. Talán ez alatt, a kedves ajándék alatt...

Dió.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Maria Roalstad


Helló kedvesem! Hallottad már a híreket? Nem? Akkor el kell mondjam..lássuk. Ki a legjobb ember? Ki a legszebb férfi? Ki tud a legjobban segíteni másoknak? Gyerünk, tudom, hogy tudod a választ. Nem, nem a seriff, különösen nem John seriff a wiszkisüveggel a kezében. Tudnod kellene! És nem, nem a borbély. Hogy is gondolhattál rá? Menj innen! Vagy hozz nekem valami édeset...

Kiejtés szerint viszkisüvegekkel.
 
Fent