Új ötlet Erődharcok lerövidítése

Winnetuu

Active Member
Üdvözlet.

Az ötlet egyszerű. Én már jó pár éve nem erődharcolok ON-ként mert egyszerűen túl sok időt elvesz egy erődharc...kb. 1 órát is akár. Unalmas annyit várakozni meg fölösleges is.
Ha az erődharcokat lerövidítenék 10-15-20 percesre akkor szerintem sokan visszatérnének és újra erődharcolnának aktívan. Sokkal intenzívebb lenne és azt a 10-15 percet senki sem sajnálná rá.


W.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Üdvözlet.

Az ötlet egyszerű. Én már jó pár éve nem erődharcolok ON-ként mert egyszerűen túl sok időt elvesz egy erődharc...kb. 1 órát is akár. Unalmas annyit várakozni meg fölösleges is.
Ha az erődharcokat lerövidítenék 10-15-20 percesre akkor szerintem sokan visszatérnének és újra erődharcolnának aktívan. Sokkal intenzívebb lenne és azt a 10-15 percet senki sem sajnálná rá.


W.

Hmm.. s szerinted mennyi idő lenne az ideális 1-1 körre?
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Üdvözlet.

Az ötlet egyszerű. Én már jó pár éve nem erődharcolok ON-ként mert egyszerűen túl sok időt elvesz egy erődharc...kb. 1 órát is akár. Unalmas annyit várakozni meg fölösleges is.
Ha az erődharcokat lerövidítenék 10-15-20 percesre akkor szerintem sokan visszatérnének és újra erődharcolnának aktívan. Sokkal intenzívebb lenne és azt a 10-15 percet senki sem sajnálná rá.


W.
Kitűnő ötlet és nekem is tetszik! Maximum 20 másodperc egy körre elegendő szerintem és akkor fele addig tartana a harc és mindenki valóban odafigyelne abban a 15-20 percben. Valamint a kalandor erődharc bónuszain is változtatnék, mert elég gyengusz szegény a párbajhőshöz és a katonához képest.
Na ezzel szerintem nagyban meg lehetne növelni az aktív erődharcosok létszámát, valamint nem is igényel olyan nagy "fejlesztést" az Inno Gamestől. A körök számát miért kellene megváltoztatni Etheryon? Ha több kör lesz ugyanott leszünk rövidebb köridőkkel is és megint megcsappan a létszám. A többségnek nincs minden este 45-60 percet folyamatosan figyelni, jó esetben is maximum 20-25 perces kellene, hogy legyen egy ideális erődharc szerintem, ami még izgalmas, pörgős lehet. Továbbá sokat jelentene, ha minden nap percre pontosan ugyanakkor lenne a harc, nem össze-vissza vagy sokszor elmaradva, mint ahogy pl. Kentuckyn szokott lenni.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A körök számát miért kellene megváltoztatni Etheryon?
Mert 10 másodpercben nem lehet irányítást írni és lépni is. Igen tudom, hogy ez egyre kevesebb világon fontos, de ha a létszám növekedésére számít bárki ezzel a fejlesztéssel akkor az irányítás is fontosabbá válik.
Igazából a körök számának csökkenésere gondoltam, de rájöttem hogy butaság, mert ahhoz az egész erődharc képletet át kéne gondolni, mivel a szintemeléssel túl erősek lettek a tankok.

Személy szerint nyáron az is sokat számítana "onság"tekintetében ha nem este 8kor kezdődnek a harcok, de ez se érdekli a kutyát se. Szóval az ilyen ötleteket ugyan agyalni lehet,de kb ez is annyit fog meghatni az inno emberei közül is.
 
Fent