Dumaláda

Nahh itt a 2024 -es bejegyzés ,és ezúttal folytatom a naplómat !

Az erőharcok Georgia világon kicsit javultak ,naponta mennek a harcok, a támadók rendszeresen kihívják a kis és néha közepes erődöket! Kicsit fáradtak a katonáink, de még tartjuk a szárnyakat,tornyokat amíg lehetséges.Sajnos a piaci lehetőségek korlátozottak ,így néha esténként éhesen fekszünk le aludni. Bár pénzünk akadna elég, vásárolnánk -de a farmerek valamiért nem termelnek ,kicsit szerintem motivációvesztés miatti mélydepresszíóba zuhantak e világon.A párbajosok csökkentették akciójukat , szerintem párbajéhségük kihalóban lehet, vagy a töltényeik - golyóikkal lehet a baj. Sebaj kalandorként kicsit megkeseredten- szívesen vállnék igazi katonává, vagy western párbajhőssé .De van itt egy Isteni hatalom, ami egyenlőre nem engedi ezt!-valami Innónak hívják egy szellem lehet, vagy valami megfoghatatlan dolog, bár szerencsére írni lehet levelet nekik -de úgy látszik van még egy magasabb hatalom is fölöttük, akik ellenőrzik ittlétünket! Fúj a szél minden nap ,sokszor esik is az eső, de ami nem változik az az ,hogy vannak jó barátok akikkel több mint 10 év után is jót lehet dumálni ,ha csak pár percre is de igazából ezt adta nekem ez a játék ,amiért még mindig itt vagyok ! Legyetek pont olyanok,amik eddig is voltatok ,mert tudjátok egy játék olyan mint az élet -az igazi énedet kihozza, és tükrözi a valóságot!

Most búcsozom,de csak a soroktól -Mindenkinek további kellemes időtöltést kívánok minden világon szerteszét !

Wyatt Kevin Costner
 
Fent