Dumaláda - Off Topic

NeverendingRoad

Well-Known Member
Értő olvasás... gúglizz rá öreg.
Én már csak beszélgetek, ti estetek nekem én csak lereagáltam.
Mióta abbamaradt az anyázás, mikor is vertem magam?(eleve nem én kezdtem, én csak bejelentettem az igényemet a rekordra, másnap már ott volt 4-5 lehúzó komment, de mind1)

Jól van 'kisöreg' :) Azon vered magad kérlek, hogy kényszeresen bőgve válaszolsz minden kommentre, hogy téged csak mindenki bánt, pedig te akkora király vagy... A 10 éves szintű 'lereagálásodat' meg már inkább nem is kommentálom.

A helyedben nem sietnék floridán, mert megvárlak...
 

DeletedUser16742

Vendég
Jól van 'kisöreg' :) Azon vered magad kérlek, hogy kényszeresen bőgve válaszolsz minden kommentre, hogy téged csak mindenki bánt, pedig te akkora király vagy... A 10 éves szintű 'lereagálásodat' meg már inkább nem is kommentálom.

A helyedben nem sietnék floridán, mert megvárlak...

nem szeretem magam ismételni de olvasd át a tegnapi kommentjeimet, kérlek, de most az agyadat kapcsold be :)
Semmi sírás nem volt csak beszélgetés a többi fórumozóval. Mondom a keményen lereagálós kommenteken már túl vagyok.
Ez a megvárlak dolog meg fenyegetés akart lenni? Mert akkor megyek és álomba sírom magam :D
 

DeletedUser

Vendég
csak nem valamui mocsok 0 motis párbajos vagy?? :D :D :D

AMikor Eldón divat volt a 0 motizás, kénytelen voltam én is azt tolni, bár akkor többnyire - pár szeretett vezetőt kivéve az ellenfélnél - csak pb-seket ütöttem. :D De érted, akkor meg megkaptam, hogy csak kisebbet támadok, ami érdekes volt top 1-ként... SZóval én mindenképp mocsok vagyok. :P
 

DeletedUser16742

Vendég
AMikor Eldón divat volt a 0 motizás, kénytelen voltam én is azt tolni, bár akkor többnyire - pár szeretett vezetőt kivéve az ellenfélnél - csak pb-seket ütöttem. :D De érted, akkor meg megkaptam, hogy csak kisebbet támadok, ami érdekes volt top 1-ként... SZóval én mindenképp mocsok vagyok. :P
Akkor hát üdv a klubban :P
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]AKI AZT MONDJA, HOGY 2-EN INTÉZZÉTEK EL AZ ÜGYET, NE ITT, AZ GYORSAN FELEJTSE EL A JÁTÉKOT![/SPOIL]

http://prntscr.com/40kjd6

Scott...azon nem lepődök meg, hogy hamis vádokkal kitiltottál...de az, hogy összeállj egy adminnal, az már az undorítóság legalja.

Ha Chevy lementette volna a beszélgetést, téged már régen lecsuktak volna, örökre.

http://prntscr.com/40kll9

Nem zsebi01, zsülike20, vagy Chevrolett lopta el a várost. A tervet én ötleteltem ki, miközben tiltva voltam. Tehát ne rájuk fogd.
Tudom, hogy sok munkátok volt, nem loptam el volna ok nélkül. De te folyamatosan basztattál engem, nagyképűsködtél, lecsesztél, parancsolgatás stb. és ez lett a sorsod. Laptoplevit és kariakot nagyon sajnálom, tőlük bocsánatot szeretnék kérni.
Ha a városról lemondtál, akkor minek kell? :D És mi lesz a Thunderstrommal?

http://prntscr.com/40kmxm

Levi és kariak nem komál téged, és a 30 lakosból kb. a fele utál téged. Ezt én tudom, te nem érted.
Heh, tolvajok. Tolvaj, és az is én lehetek, de ok nélkül nem lopnám el kariak és Laptoplevi másfél éves munkáját (te nem tartozol közéjük).
A szart se csináltuk? :D És amikor titan volt a vezető? :D megmondom én, titantól kértem kalapot, feléleszteni a várost. És sikerült is. De te szartál rá szólni titánnak.
Ilyen emberekkel jobb ha rosszban vagy. És aki nagyképűködik és leherdálja a kicsiket, az se várja, hogy benyalja a seggedet. (vannak kivételek, akik azért nyaliznak, hogy nehogy megalázzanak.Engem megalázhatsz, nem érdekel, én nem hagyom magam)
Építők...na ők se normálisak. Nyugodtan maradhattak volna a városba, és építhették volna azt a templomot. Nem pedig ilyen patkányokhoz kell csatlakozni, mint te.
Juan csicskája? Chevy az egyik legjobb barátom. Ő kiáll mellettem, én is kiállok mellette. Még ha kisebb tapasztalatja van, akkor is. De ha segítséget kér egy játékos, akkor segítek neki, nem leherdálom, mint te. (gondolkozz...pl. ócskavas megkérdezte, hogyan lehet gyorsan fejlődni)

Nyugodtan feljelenthetsz, engem nem érdekel. Csak meg szeretném üzenni, hogy egy ilyen patkány nem való játékba.

Én viszont abbahagyom a játékot.
 

Cherrug

Well-Known Member
Hamis vádakkal senkit nem tiltunk ki. Az adminnal való összeállást pedig még mindig nem értem. Az ilyen vádért végleges kizárás jár minden világról, úgyhogy lassan örülnék, ha elmagyaráznád.
 

DeletedUser

Vendég
Hamis vádakkal senkit nem tiltunk ki. Az adminnal való összeállást pedig még mindig nem értem. Az ilyen vádért végleges kizárás jár minden világról, úgyhogy lassan örülnék, ha elmagyaráznád.

Privát beszélgetés support ismerőssel. (gondolok skypera, viberre meg mittudomén milyen beszélgető programra) Kértem az üzenetet, de ehelyett kitérő választ adott.
 

Cherrug

Well-Known Member
Privát beszélgetés support ismerőssel. (gondolok skypera, viberre meg mittudomén milyen beszélgető programra) Kértem az üzenetet, de ehelyett kitérő választ adott.

Nem tudok ilyenről, de amúgy ez miért lenne baj? Amíg az admin nem él vissza a hatalmával, addig azzal beszél, akivel akar és ott, ahol akar. Ilyen beszélgetés alapján kizárni pedig senkit sem fogunk, ugyanis nem lenne mivel alátámasztva. Márpedig ha nincsen indokolva, akkor az adott admin másnap már nem tartozik közénk.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudok ilyenről, de amúgy ez miért lenne baj? Amíg az admin nem él vissza a hatalmával, addig azzal beszél, akivel akar és ott, ahol akar. Ilyen beszélgetés alapján kizárni pedig senkit sem fogunk, ugyanis nem lenne mivel alátámasztva. Márpedig ha nincsen indokolva, akkor az adott admin másnap már nem tartozik közénk.

No de akkor bárkit kizárhat ok nélkül?
 
Fent